amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Trnava TN

Ste v Trnave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrnava

MichalH M 63 rokov
Hľadám vážnu známosť. Mam vzťah k zvieratkám, rad pracujem v záhrade a som včelár. Od partnerky očakávam ze mi bude podobná a ze si bude vo všetkých smeroch rozumieť. Mam rad večeri pri krbe a rad si pozriem dobrý film.
strelec4222 M 41 rokov
Hľadám niekoho na popísanie uvidíme. Nechám sa prekvapiť, nič nesilím. Rád si popíšem a spoznám nových ľudí. Nebránim sa ničomu čas ukáže čo prinesie.
Patko14 M 21 rokov
hocičo, hladam hlavne zábavu nie moc vážne veci kedže som mlady, urcite nejake rande mozeme dat. tesim sa na kazdu co sa ozve. milujem skusene a mudre zeny
Masnato Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Trnava
Hľadám priateľstvo časom sa ukáže, mám veľmi rada prírodu zvieratká lesy lúky potoky rieky jazerá a kúpanie sa v nich nočnú oblohu a veľmi rada cestujem
ahoj8888 M 44 rokov
Hľadám priateľku na vzťah s ktorou budem chodiť do divadla,kina, turistiku, cestovanie, wellnes,
Rád varom nachystáme romantickú večeru pri sviečkach.
Ráno donesiem raňajky do postele.
Rád ťa spoznam
PeterMiklovic M 23 rokov
Zdravíčko, chcel by som si nájsť postaršiu dámu 40rokov+ a chcel by som s nou tráviť čas a chodiť po výletoch a ďalej sa dozvieš keď si napíšeme.. a som milý chalan robím v zasahovke
OndrejFaith M 45 rokov
Muž 45 rokov Trnava
Ahoj, som rozvedený veriaci muž, žijúci pri Trnave, pracujúci v BA, povodom z vých. Slovenska. Hľadám ženu pre pokojne priateľstvo. Ak si na niečo zvedavá, kľudne sa pýtaj.😌
Qedeq M 40 rokov
Muž 40 rokov Trnava
Ahoj, hľadám partnerku na celý život. Deti nemám, no do budúcna by som ešte chcel ak by sa nám podarilo. Ak už máš nejaké ty tak to pre mňa nie je prekážkou. Vo vzťahu očakávam dôveru a úprimnosť.
TaraMara Ž 50 rokov
Hľadám múdreho, sympatického muža, ktorý má vysporiadanú minulosť. Ja pracujem, rada chodím na vychádzku, na nákupy. Mal by mať rád zvieratá a ľudí. Samota nie je dobrá.
Kroka M 18 rokov
Muž 18 rokov Trnava
Hľadám si peknú a rozumnú priateľku aby somnou bola naveky a aby ma milovala a budem čakať či sa nájde nejaka taká. Milá krásna a roztomilá dakujem.
asmat M 26 rokov
hľadám ženu ktorej nevadí že som na vozíku budem rád ak sa niekto ozve kto so mnou bude chcieť stráviť . čas na začiatok potom sa uvidí čo bude ďalej.
fiducia2 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Trnava
Zázraky sa predsa dejú a tak dúfam, že tu nájdem priateľa, ktorý si cení tradičné hodnoty. Som spoločenská, aktívna, všestranných záujmov. Viac si môžeme napísať alebo porozprávať pri dobrom café.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 58 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania