amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Trnava TN

Ste v Trnave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrnava

nezabudka2021 Ž 60 rokov
Hľadám blízku osobu - priateľa, s ktorým sa budem s radosťou stretávať, nevylučujúc možnosť bližšieho vzťahu v prípade, že si budeme rozumieť. Moje záujmy sú všestranné, no rada skúsim i nepoznané.
SlavkaTrnava46 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Trnava
- Hľadám kamaráta na potulky prírodou :)
- Do vzťahu môžem priniesť seba :):)
- Som dlhodobo zamestnaná v štátnej sfére :)
- Voľný čas venujem sebe , deťom, rodine :)
- Zvieratko nemám, ale milujem prírodu :)
- Minulosť je za mnou... píšte :)
Zdenci92 M 29 rokov
Muž 29 rokov Trnava
V stručnosti: príroda, história, PC hry, hudba aktívne (gitara) aj pasívne, filmy, občas seriály, dokumenty.
Ak budú sympatie na oboch stranách, nuž to už len budúcnosť ukáže :)
Stuplik123 M 67 rokov
Muž 67 rokov Trnava
Som v každom smere sebestačný dôchodca a hľadám priateľku na trávenie voľného času a aktivít ( turistika, bicykel, plávanie, termál. kupko, welnes, spoznávanie pekných kútov SK, koncerty, prípadne aktivity protistrany). Zaváži i ochota tráviť spoločný čas u mňa, alebo u Teba. Či vznikne zo spoločného trávenia času viac, ukáže život. Prvotným a základným predpokladom sú vzájomné sympatie.
Derdeman23 M 31 rokov
Muž 31 rokov Trnava
Hladam normálnu babu na vzťah... Ktorá to ma v hlave usporiadané a vie co chce od života nehľadám žiaden úlet ani nič podobné dávam prednosť osobnému stretnutiu niekde na káve a spoznať sa
Ankoo M 28 rokov
rád spoznám ženu 35 a viac. Som otvorený, komunikatívny rád čítam cestujem zaujíma ma veľa vecí .... Som za reálny vzťah a spoznávanie sa postupné ....
zlatka691963 Ž 58 rokov
Hľadám seriózneho priateľa na písanie, alebo na posedenie bez záväzkov s ktorým si budeme rozumieť a vedieť sa porozprávať o všetkom, ktorý má rád zvieratá a nebude mu vadiť že trochu fajčím.
Panko25 M 28 rokov
Stálu známosť na voľné chvíľky môže byť aj kávička niekedy dobre vínko. Žena by mala vedieť co chce. Som za každú srandu mam rad prírodu a šport. Ďakujem vám
calypso75 M 46 rokov
Muž 46 rokov Trnava
Ahoj:) Hľadám si partnerku na vážny vzťah.
Niekoho, s kým si budem mať čo povedať... napísať... S kým sa dokážem smiať.. Hľadám ženu, ktorá mi bude rozumieť, a ktorej budem rozumieť ja.
dedooed M 58 rokov
Muž 58 rokov Trnava
Hľadá sa priateľská, úprimná duša, ktorá má rada turistiku,miluje hory aj vodu. Nemám rád faloš a namyslenosť. Som úprimný a pohodový, trochu športovo založený. Mám rád folk až rock, ale aj folkór a tanec. Relaxujem záhradničením, plávaním alebo vo wellnes. Nájde sa ....
Anet01 Ž 49 rokov
Hľadám muža, ktorý sa stane blízkym človekom, priateľom aj partnerom. Som empatická, skôr introvertná, ale rada sa zabavím a spoznám nových ľudí.
Mám rada prírodu aj ruch mesta, ticho a pokoj, ale aj veselé rozhovory.
Foto neposielam hneď, musia prebehnúť sympatie a náznaky porozumenia:)
Apoliena7 Ž 35 rokov
Je tesne pred 03:00 ráno, keď som začala písať túto správu... keďže som si zmyslela umývať si neskoro svoje dlhé vlasy, hneď spat nejdem - preto to vnímam ako isté znamenie skúsiť nájsť tú správnu osobu...
A teraz k veci. Som žena, čo sa po dlhom dobrovoľnom nerandení (potom, ako ukončila vzťah) rozhodla, že by už bolo viac ako fajn, mať vedľa seba muža s veľkým M (nie medzi nohami). Niekoho, s kým sa zasmejem, zdôverím, občas niečo spontánne urobím , pritúlim (milujem sa túliť).
Muža, s ktorým si vychutnám divadlo, umenie, cestovanie (a ktorému nebude vadiť, ak niekedy vybehnem len na babský trip) alebo ležať len tak v objatí.
Hľadám muža, ktorý je síce samostatný, ochranca, stará škola... vie, čo sú minimálne kvety a spoločné zážitky, ale zároveň hľadá v žene psychickú oporu.
Mám veľa záujmov. Ďalej milujem knihy, filmy, prírodu, beh, samovzdelávanie, ticho aj hluk, spoznávanie, som dobrodružná, no verná duša.
Zatiaľ pre cca predstavu, mám 36, modré oči, bez detí. Fotky neposielam lusknutím prstov. Preferujem skôr dlhšie písanie (nie 6 mesiacov alebo rok, haha) a ak bude všetko ok, následne stretnutie.
Potešilo by ma, ak by si bol v mojom veku alebo o čosi starší. Mám slabosť pre mužov v obleku.
Ženáči, nepíšte mi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 46 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania