amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Trnava TN

Ste v Trnave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrnava

Alex1233 Ž 32 rokov
Hľadám úprimného, citlivého, komunikatívneho a zábavného muža na postupné spoznávanie. Mám rada prírodu, deti, zvieratá, kultúru a cestovanie. :) :) :)
samotajezla111 Ž 54 rokov
Hľadám úplne obyčajného, normálneho chlapa po 50-ke, ktorého tiež trápi samota a ktorý už nechce byť sám. Túžim po úprimnom vzťahu, založenom na láske a tolerancii.
Somi87 M 35 rokov
Muž 35 rokov Trnava
Rad spoznávam nových ľudi, otvorený, normalny, komunikatívny, pracujem.
Nikdy nevieš na koho môžeš trafiť, opýtaj sa kludne čo chceš. ☺️
fudzi150 M 29 rokov
Zdravím, hladám normálnu, veselu babu na spoločný život...
Som pracujúci chalan, rád cestujem a spoznávam svet...
Medzi moje záluby patrí polovníctvo, rybárstvo, les a turistika
Jasam2 M 52 rokov
Hľadám priateľku na spoločne strávené chvíle. Rád chodím do prírody, na hríby. Bývam sám, pracujem, minulosť mám vysporiadanú. Rád sa zoznámim s príjemnou ženou, ktorá si váži pohodu a spoločne strávené chvíle.
Polo2605 M 33 rokov
Ahoj, hľadám niekoho na pokecanie, rád sa zoznamim s normálnou ženskú, ktorá vie čo chce a rada si užíva život, ako si ho užívam ja. Ak si tá správna, rád sa stretnem.
123miseno M 41 rokov
Hladam uprimnu a milu sympaticku holku na priatelstvo a ak to bude vzajomne, časom aj viac, nehladam tu žiadny ulet ani žiadny flirt, ženu do voza i do koča, ktora vie čo chce .
JaSama1 Ž 51 rokov
Hľadám priateľa na písmenká, na spoločné výlety, spolu strávené chvíle. Chcem sa smiať, a byť spokojná... nehľadám úlet, ani niekoho kto potrebuje rozptýliť, lebo doma nie je spokojný, ani sex bez citov...
Gargamel731230 M 49 rokov
Muž 49 rokov Trnava
Hľadám hlavne nezadanu v pohode ženu na vzťah... Pracujem v zahraničí ... Cez víkend jazdím na hory kde si hlavne odpočinem a zregenerujem sa... Minulosť mám vysporiadanu...
Uliana29 Ž 42 rokov
Hladam niekoho na spolocny smiech, prechadzku, porozpravanie sa. Hladam uprimneho cloveka, ktoremu je klamstvo cudzie a uprimnost je pre neho dolezita. Prirodzena inteligencia musi byt samozrejmostou.
jarnestastie M 56 rokov
Hľadáme sa v spleti uličiek a ciest, ktorými sa uberajú naše životy... túžime v sebe cítiť lásku, teplo ľudského dotyku, súzvuk dvoch duší, ktoré sa stále míňajú... viem, že to milá neznáma cítite rovnako, hľadáte a nenachádzate, tak aspoň snívate, tak ako ja. Som sympatický optimista, slobodný, bez záväzkov, zabezpečený s vlastným bývaním, nefajčiar, pracujem, žijem a bývam sám. Hľadám serióznu, inteligentnú dámu... byť si vzájomne oporou, láskou, najlepšími priateľmi. Seriózne stretnutie napovie.
Er123456 M 53 rokov
Hladam priatelku na aktivitu pocas volneho casu, na zaciatok... 🤔
Rad plavam, obcas lyze, a sem tam mtb.
Stale to odomna ziada dalsie pismenka, tak pišem ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania