amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Trnava TN

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Trnave vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrnava

Makaro24 M 51 rokov
mam rad turistiku ahta bycikel cez volny cas kupalisko chata som slobodni deti nemam mam 51 pracujem ako zvarac hladam uprimnu zenu na vazny vstach moze byt aj fajciarka aj ja som fajciar alkohol nepijem byvam v rodinnom dome zena by mala mat od 45 do 52 rokov
10Michi M 35 rokov
Muž 35 rokov Trnava
Ahoj. Sportovo založený muz. Samostatny s chuťou sa zoznámiť. Bavi ma turistika, kultúra, sport, dobrý koncert. Mozno si to práve ty,kto číta tieto riadky. Potesim sa sprave😉.
globit77 M 63 rokov
Muž 63 rokov Trnava
Som pracujuci dochodca , ktory veri v silu lasky a hlada tu pravu , lebo chce byt statny po boku nijakej optymisticky naladenej sympatacky. Alkohol nepijem , ale fajcim .
hyster M 59 rokov
pracujem ako vodic vzv. mam psa. ked mam volno odpocivam na chalupe.deti mam uz dospele.nie som spisovatel ale citatel. ak vam to nestaci tak do videnia.nie som robot.
alex159 M 23 rokov
Moje záľuby sú plávenie behanie, vo všeobecnosti šport. Rád chodievam aj do prírody na túry alebo si len tak oddýchnuť. Rád skúšam nové veci, či už to je jedlo, nový šport. Rád cestujem, spoznávam kultúru miest, dovolenkujem.
stav1958tel236 M 62 rokov
Normálny chlap do voza i do koča,zabezpečený, žijúci sám vo svojom domčeku.
Mám rád prírodu,čítanie,varenie a všetko pekné čo život prináša.
Rád sa zoznámim s milou žienkou s úsmevom na tvári,ktorej by som mohol a smel dať všetko,
čo viem dať.Svoje ja.
Tesss Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Trnava
Ahoj, dúfam, že to bude čítať spriaznená dušička, ktorá hľadá to, čo ja. Čiže hľadám pohodového priateľa na spoločné chvíle, dovolenky, prechádzky, turistiku, kultúru a tak... Nebudem tu písať siahodlhú charakteristiku, pretože napísať sa dá všeličo a realita môže byť úplne iná. Ak si padneme, tak zistíme, či sme na rovnakej vlnovej dĺžke...
namaskar Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Trnava
Spokojný a vyrovnaný človek, ktorý prijíma negatíva života s nadhľadom je šťastným človekom.
Taká je moja "životná filozofia" overená časom.
Podobné zmýšľanie by mi bolo blízke.
Profesne vzdelávam a vychovávam mladých ľudí. Venujem sa aktívne cvičeniu, ktoré vyššie uvedené hodnoty prináša.
História, poznávanie, príroda, nie zbytočný adrenalín a ostatné písomne alebo osobne.
Som samostatná, moje dve dcéry majú svoje rodinky.
Ďakujem a teším sa na príjemnú spoločnosť!
victorik M 63 rokov
hladám tu nekonfliktnú milú komunikatívnú ženu ktorá môže byt plnoštíhlá aj štíhlá temperamentná ktorá má rada okolo seba poriadok býva sama má rada cestovanie film divadlo a ma rada precházky a šport...
avaxp Ž 60 rokov
hľadám priateľstvo muža, ktorý taktiež niekedy potrebuje občasnú zmenu v stereotype, ktorý si nájde čas na občasné vychádzky do prírody, na návštevu kultúrnych podujatí vo dvojici, ktorý má záujem cestovať, užiť si príjemnú pohodu no nemá s kým.
retymno Ž 60 rokov
Hľadám priateľstvo muža, ktorý taktiež niekedy potrebuje počuť niečo iné ako stereotyp,či poradiť, pomôcť alebo niekedy na chvíľu niekde odísť a myslieť na dobro, či užiť si pohodu
Lagapa1 M 44 rokov
Ahoj neznáma neviem či som na správnej stránke no skúsim snáď niekde existuješ som muž 42r.čo písať? treba ma len spoznať čo hľadám tiež len spoznať. Na začiatok len dobrú kamarátku čas ukáže.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania