amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Vážne Zoznámenie Trnava TN

Máte záujem o vážne zoznámenie v Trnave? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrnava

Jarmilaa Ž 67 rokov
Som clovek ktory miluje prechadzky prirodou,hubarcenie, veselych ludi,ale i pokoj a pohodu rod.krbu.Ozve sa mi pan podobnych zaujmov? Pan ,ktory este veri, ze nikdy nieje neskoro zacat znovu .
Daren333111 M 33 rokov
Muž 33 rokov Trnava
Ahoj, hladam zenu najlepie z okolia Trnavy. Ja 33 rocny mily a dobrosrdecny hnedovlasy. Na pisanie, neskor mozno viac. Rad hram tenis, plavam, lyzujem, beham, cyklistika.
Kikuska78 Ž 41 rokov
Ahoj. Rada spoznám niekoho,kto to myslí v živote vážne. Niekoho,kto vie aj dávať, nie len brať. Ak máš rád prechádzky v prírode, zvieratá, dobrú hudbu, ako ja, ozvi sa.
stano64 M 56 rokov
Muž 56 rokov Trnava
Ahoj.
Hľadám si priateľku a časom možno aj milenku. Najradšej na dlhodobejší vzťah. Uvítal by som ak by si bola z Trnavy, alebo okolia. Na veku a vzhľade nezáleží. Proste hľadám si priateľku s ktorou si budem rozumieť, môcť sa porozprávať niekde pri kávičke.
Petino77 M 42 rokov
Muž 42 rokov Trnava
Ahoj, som slobodný, milý, úprimný chalan, ktorý hľadá lásku svojho života. Som pracovitý, zamestnaný, nefajčiar a abstinent. Mám rád prechádzky v prírode, výlety, kino a spoločenské akcie. Rád sa s tebou zoznámim.
tojasom M 55 rokov
Som človek, ktorý dokáže byť partnerom v časoch pohody aj nepohody.
Verím, že pohyb vo dvojici na nových cestách je zábavnejší, nepočítam môjho psa :-)
Jobek M 54 rokov
Muž 54 rokov Trnava
Ahojte, hľadám ženu na pokec, porozumenie, cyklovýlety a podobne. Deti mám dospelé, samostatné, som na voľnej nohe. Rád sa pohybujem v prírode a fotím. Rád plávam viem potešiť dobre uvarenou špecialitou. Ostatné si treba povedať osobne.
Asi1 Ž 30 rokov
Ahoj po veľkom sklamaní v manželstve hľadám niekoho s kým si budem rozumieť na začiatok ako kamarátka a čas ukáže. Medzi moje záľuby patrí príroda,zvieratá, cestovanie, varenie a pečenie .
skaja1 Ž 46 rokov
Mám rada prírodu,spoznávanie nových vecí,rada zájdem na kávu, prechádzku.Som normálna žena, ktorá by chcela mať pri sebe muža, s ktorým by bolo život krajší.
Jako15 Ž 53 rokov
Žijeme len raz, tak prečo to neskúsiť😍Optimizmus, dobrá nálada, zmysel pre humor, šport,wellnes, prechádzky rôzneho druhu hlavne v lese turistika a hubárčenie to je iný relax. Slniečko predsa vychádza každé ráno.
Juraj212 M 30 rokov
Muž 30 rokov Trnava
Dobry den hladam si priatelku nevadia mi deti. Mam rad prechdzky kino varenie som prijemnz muz rad mam spolocnost zabavy praca robim betonove ploty a fasady
icko66 M 53 rokov
Som rozvedený, mám dve deti, ktoré nežijú so mnou. Ponikám v oblasti servisu elektrozariadení. Vo voľnom čase športujem, bicyklujem , v zime lyžujem. Hľadám priateľku do vzťahu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania