amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šamorín

Ste v Šamoríne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠamorín

Roberttt8 M 36 rokov
Hľadám ženu na občasné stretnutie, spoločné výlety, kino, večere, spríjemniť si volne chvíle po namáhavej práci, som slobodný bezdetny bez záväzkov.
andyste M 41 rokov
Muž 41 rokov Šamorín
Vítana je príjemná spoločnosť na ľahšiu turistiku do Malých Karpát, alebo na rôzne športové aktivity ktoré mám rád ako napríklad bicyklovanie, inline korčule, beh, plávanie, paddleboard, turistika, prechádzky so psom.
Bunny88 M 33 rokov
Muž 33 rokov Šamorín
Ahojte volám sa David. hľadám vážny vzťah. mam dobrý humor a môj hobby je moja práca 😃 mám rád deti síce ešte nemám ale chcem mať 😃 dúfam že čo najskôr nájdem moju životnú lásku,😃
Micilin Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Šamorín
Hľadám serióznu známosť, pracujem, pasívne športujem, mám rada prechadzky, zvieratá, záhradu, veľkú spoločnosť nie, kultúrny život áno, hudbu tiež, partner by mohol byť komunikatívny, empaticky, romantik a mal by mať rád aj veľké zvláštne deti alebo ich aspoň vedieť tolerovať.
Andrej1997 M 24 rokov
Muž 24 rokov Šamorín
Ahoj ja tiež neznášam nudu a rad vždy pomôžem všetko ja vždy mám dobré srdce som dobrý chlap inteligentný aj pekný a vždy budem keď somnou chcel by si spoznávať tak fajn tak spoznajme sa ja som zo šamorina a vy
rudko21 M 22 rokov
ahojte pusinky, hladam babu ktora ma 18-40 rokov, chodim na vysoku skolu, budem zdravotnik v ruzinove, hladam dlhodoby vztah babu (zenu) s ktorou by som mohol mat buducnost a popripade aj deti:)
Jaardo M 43 rokov
Muž 43 rokov Šamorín
Hľadám zoznámenie s kym by som mohol byť spolu. Pracujem a po robote sa nudím lebo som sám rád by som sa poprechadzal s niekým kto má rád prírodu. Preto tu hľadám dievčatá
Viktoria957 M 64 rokov
Dobrý deň, som aktívnou ženou do dnešného dňa (zdravotná sestra). Hľadám si partnera, s ktorým môžem spolu zostarnúť a žiť plnohodnotný život 🌸 Rada varím a chodím si zaplávať.
1972babusko M 49 rokov
Muž 49 rokov Šamorín
Hladam si dlhodoby vztah, som mily, laskavy, pracovity a hlavne dobrosrdecny muz ktory si rodinu vazi najviac na svete ;) Skusme sa spoznat co najrychlejsie pretoze mi je velmi smutno :)
b1b2t3 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Šamorín
Budem sa tešiť ak sa s niekým zoznámim:)
Hľadám zaujímavého muža, pre zaujímavé dni:)
Som pracovitá :)
Pracujem, mám dve dospelé samostatné deti.
Nemám žiadneho zvieracieho miláčika.
Bergendi M 59 rokov
Hľadám známosť na občasne stretnutie ženu okolo 40 rokov
Na spoločne grilovačky
Na spoločne výlety
Voľný čas trávim v prîrode a rád chodîm po svete spoznávať nově vecí
Richi1987 M 34 rokov
Muž 34 rokov Šamorín
Ahoj volám sa Richard. Doteraz som nemal moc šťastie na vzťahy. Možno hľadám práve teba. Voľný čas trávim sám a vždy keď môžem tak s deťmi ktoré veľmi ľúbim.

1 2 3 4 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania