amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šamorín

Ste v Šamoríne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠamorín

9874598745 M 61 rokov
Muž 61 rokov Šamorín
Som vzdelaný, inteligentný, úprimný, rozhodný muž. Cením si predovšetkým ženskú krásu, inteligenciu a hlavne úprimnosť vo vzťahu. Klamstvo ma vie poriadne rozčúliť!
Jolavs11 M 41 rokov
Muž 41 rokov Šamorín
Som romantik a hľadám druhu polovičku k môjmu srdiečku. Nájdem tu takú? Mám rad hudbu, zábavu, jedlo a trošku hrám na gitare
Rad ti uvarim romantickú večeru.
Moncika123 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Šamorín
Som slobodná matka. A čo prinesiem do vzťahu no predsa seba 😄. A svoju minulosť mam vysporiadanú. Hľadám partnera, ktorý vie čo od života chce. Svoj voľný čas travim so svojimi najbližšími
Kristianko2222 M 18 rokov
Hladam priateľku, ktora je verná a pekná... rád chodím do fitka, mohla by si aj ty zájsť somnou ;)... Napis mi ;)
Smolko000 M 36 rokov
Muž 36 rokov Šamorín
Hľadám vážnu známosť, niekoho s kým môžem tráviť svoj život a mať rodinu.. Do vzťahu môžem priniesť čistú a úprimnú lásku a vernosť, nie som z tých čo hľadajú dobrodružstvo, ja hľadám svoju Lásku. Pracujem a vždy pracovať budem... Voľný čas trávim podľa možností, podľa možností partnerky, podľa počasia, podľa práce a pod. Som otvorený k aktivitám, okrem záhrady a šlapanie na Kriváň.... A čo je minulosť, ostane minulosťou, a čo má prísť, príde....
Enrico77 M 58 rokov
Muž 58 rokov Šamorín
Do konca života hľadám intímny vzťah s komunikáciou, rešpektom, ochotou ku kompromisom a množstvom lásky. Nezáleží mi na mieste, ak je láska tá pravá.
Teším sa na odpoveď. Prosím len s fotom. Ďakujem. :-)
Kackamalicka Ž 58 rokov
Hladam si kamarata a neskor mozno aj partnera. Som zena, ktora je za kazdu srandu. Velmi rada sa smejem. Vzdy sa snazim najst vo vsetkom len to pozitivne. Rada varim ked viem ze chuti. Rada sa zabavam ale taktiez viem aj relaxovat pri dobrom filme. Nebud ani ty sam a ozvi sa. Zivot je tak kratky.
Redscorpio888 M 53 rokov
Muž 53 rokov Šamorín
Som na vyzvedách. Keď chceš vedieť niečo o mne, tak sa ma opýtaj.
Som SZČO. Vo voľnom čase chodievam na ryby, športujem ( futbal), luštím križovky. Rád som v pohybe
Bol by som rád, keby ste odpísali vážené dámy
Roberttt8 M 37 rokov
Hľadám ženu na občasné stretnutie, spoločné výlety, kino, večere, spríjemniť si volne chvíle po namáhavej práci, som slobodný bezdetny bez záväzkov.
andyste M 42 rokov
Muž 42 rokov Šamorín
Mám rád pohyb a rôzne športy 🏋🏻‍♂️🏊‍♂️🚴🏂🛼⛰, varenie 🍗🥗, svojho psíka 🐶. Hľadám tu priateľku, takú pri ktorej sa budem zasa len usmievať 🙂 Rád by som si založil rodinu.
Bunny88 M 34 rokov
Muž 34 rokov Šamorín
Ahojte volám sa David. hľadám vážny vzťah. mam dobrý humor a môj hobby je moja práca 😃 mám rád deti síce ešte nemám ale chcem mať 😃 dúfam že čo najskôr nájdem moju životnú lásku,😃
Micilin Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Šamorín
Hľadám serióznu známosť, pracujem, pasívne športujem, mám rada prechadzky, zvieratá, záhradu, veľkú spoločnosť nie, kultúrny život áno, hudbu tiež, partner by mohol byť komunikatívny, empaticky, romantik a mal by mať rád aj veľké zvláštne deti alebo ich aspoň vedieť tolerovať.

1 2 3 4 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania