amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šaštín-Stráže

Ste v Šaštíne-Strážoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaštín-Stráže

Mimi09 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Šaštín-Stráže
Som mama dvoch chlapcov, ktorá túži po normálnom živote a láske a ktorá uznáva ešte hodnoty života, ktoré už mnohým nič nehovoria....
Ak máš záujem sa dozvedieť viac, kľudne napíš.... 😊
Dodis1 M 52 rokov
Som nedávno rozvedený, pracujúci chlap. Bývam sam v dome. Chyba mi partnerka na pekne dni i do dažďa. Rad športujem,občas turistika,kyno, práca okolo domu. Touto cestou si hľadám vážny vsťah, ženu s ktorou budem konečne šťastný do konca života. Ozveš sa mi?
robin9 M 27 rokov
Muž 27 rokov Šaštín-Stráže
Zdravím slečny, hladám tú najlepšiu ženu na životný vzťah. Snáď by jej nevadilo, že cez týždeň som skoro vždycky preč na kamióne. To sa može zmeniť. Rád budem žiť s takou, čo žije podla Boha, nie podla seba. A jej dám pozornosť, starostlivosť, pochopenie, seba i deti a keď bude toho hodná aj všetko, čo mám.
Chodievam na bicykli, ked vyjde počasie, rád robím bežné práce okolo domu aj v dome :) a rád by som chodil s niekym i na výlety, napríklad hory. Na dvore máme mačky, psa, králiky... Minulosť mám čistú.
Bradafky M 28 rokov
Muž 28 rokov Šaštín-Stráže
Hladam priatelku ktora pouziva to co ma v hlave, ktora odomna dostane doveru, lasku a vsetko co jej na ociach uvidim :)
Viem ze dokonalost neexistuje, ale vyvratit to mozem
Caprricio M 52 rokov
Muž 52 rokov Šaštín-Stráže
Hladam slobodnu žensku osobu pre spoznanie a travenie volneho času, som slobodny muž, deti nemam pracujem mam rad prirodu, mam rada zvierata zvlašt kraliky
pepe173 M 41 rokov
Muž 41 rokov Šaštín-Stráže
Hľadám ženu na zoznamenie a časom niečo viac . Hlavne s dobrým srdiečkom a čo má rada prechádzky , rada si pokeca.Ak má deti nevidím žiadny problém. Vo dvojici sa to ľahšie zvládne . Kľudne ženu do koča aj do voza . Neponúkam toho veľa ale vždy sa predsa niečo nájde. Otvorené srdiečko a kľudne zázemie
Jebunato M 44 rokov
Hledám společnost na osamělé večery. Som sám a je to velká nuda. Rad sa válam a sleduju telku. Chcel bych společníčku nejen na to jestli máš zájem tak čekám.
Chose76 M 45 rokov
Muž 45 rokov Šaštín-Stráže
Hľadám ženu na vzťah a na trávenie voľného času. Rád cestujem, venujem sa turistike a výletom v prírode, rád trávim čas z priateľmi, som spoločenský typ.
Laco721 M 61 rokov
Muž 61 rokov Šaštín-Stráže
Hľadám sympatickú ženu, hlavne nie alkoholičku k peknému vzťahu. Bývam v rodinnom dome Som kľudnej povahy ,mám rad humor. Som pracujúci. Mám rad hudbu, rad tancujem, chodím na ryby, huby a veľa iného. Viac keď sa spýtaš. Minulosť vysporiadaná .
Pedal20 M 35 rokov
Muž 35 rokov Šaštín-Stráže
Som mladý chalan ktorý hľadá lásku, nehu a porozumenie. Mam dve deti. Hľadám si priateľku ktorá by ma mala rada takého aký som a nič by nemenila, mala by byt úprimná, láskavá a verná.
Franky98 M 48 rokov
Som slobodný, bezdetny. Chcem sa zoznámiť s úprimnou veselou, pohodovú ženou, hlavne bez klamstvá, pretvárky. Som pracujúci, športový typ, ktorý má rád prírodu, prechádzky, film.
DavidDavid M 26 rokov
Muž 26 rokov Šaštín-Stráže
Pozitivne naladeny, mam rad humor, hudbu, vylety.
Hladam mile dievca na blizke zoznamenie ktoremu by som mohol venovat cas a spolocne zazivat romanticke chvile.

1 2 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania