amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šaštín-Stráže

Ste v Šaštíne-Strážoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaštín-Stráže

danielova114 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Šaštín-Stráže
Rada by som spoznala veriaceho priaťela. Do vzťahu môžem priniesť podporu, oporu lásku. Pracujem, mám rada zvieratá, s ktorými aj pracujem.🙂Mám vnúčika 🤗 syn žije so mnou aj s manželkou.
Stanislav456 M 41 rokov
Muž 41 rokov Šaštín-Stráže
Hĺadám vážny vzťah, spriaznenú dušu, niekoho, s kým si budem rozumieť. Rád chodím na prechádzky do prírody, turistika, športujem, chodievam behávať, trocha cyklistika, fitness
Magia6 Ž 40 rokov
Mam 173, 59kg, modrosede oci, hnede vlasy, znamenie ryby. Priroda, prechadzky, hry v mobile, hudba, citanie knih, meditacie, serialy, filmy, pizza, kebab, bageta, cestoviny, caj. Niekto na zoznamenie od Senice Skalice
Petoo29 M 34 rokov
Muž 34 rokov Šaštín-Stráže
Som pracujúci, mladý muž, ktorý by si rád našiel kamarátku na wellness a časom sa nebránim aj iným spoločným aktivitám :) ešte medzi moje top záľuby patri pozeranie a hranie šípok a krimi seriály:)
19Tereza63 Ž 60 rokov
Som zdravá aktívna žena. Do koča aj do voza. Rada plávam, behám. Tiež často bicyklujem. Som sebestačna, ale chýba mi správny parťak na trávenie spoločných chvíľ. Nájde sa tu taký pre mňa. Pravdovravný a inde nezainteresovaný???
todor117 M 63 rokov
Rád bych poznal příjemnou ženu, pěkné ženské postavy ... já jsem sám, často jezdím na Slovensko do termálních lázní ... ted mířím do Podhájské, bylo by pěkné se seznámit s šikovnou ženou, která by se chtěla seznámit.
1Stanislav M 48 rokov
Hľadám milú ženu, ktorá má rada život, prechádzky, hrady, zámky, históriu, welnes a dobrý film. Niekoho s kým sa môžem tešiť aj z bežných maličkosti. Som nefajčiar. Som veselej povahy, pozitívne zmýšľajúci. Viem počúvať a komunikovať úprimne. Do vzťahu prinesiem dôveru, pozornosť a vernosť.
Scapula1992 M 32 rokov
Muž 32 rokov Šaštín-Stráže
Hľadám fajn babu na vážny vzťah. Mam 2 synov v striedavej starostlivosti. Som vesely, rad cestujem..... Deti s tvojej strany niesu žiadny problém. Ak máš dobre srdce a hľadáš lásku, cit a porozumenie v kľude napíš.
calibos M 44 rokov
nehladam nikoho, nech si kazdy najde mna. do vztahu??? prachy - hahaha, bezdomovec, volny cas nemam... minulost nemam vysporiadanu, kdo ju ma v dnesnej dobe???
FerdaMravenec M 51 rokov
Single chlap s vysporiadanou minulosťou a vlastným zázemím, hľadá milú ženu na spoločné trávenie voľného času s perspektívou do budúcnosti. Single chlap s vysporiadanou minulosťou a vlastným zázemím, hľadá milú ženu na spoločné trávenie voľného času s perspektívou do budúcnosti.
11pablo42 M 44 rokov
Hľadám si priateľku, ( možno časom vzťah) všetko je to o porozumení si, a vzájomnej tolerancii, všetko ukáže čas, mám rád výlety v prírode, bicyklovanie, dobrý film, rád som v záhrade
Krokody M 45 rokov
Hľadám príjemnú spoločníčky na krásne chvíle , plné romantiky a dlhých rozhovorov o všetkom zaujímavom, určite sa spolu nudiť nebudeme, viac sa dozvies cez písmenká

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania