amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Šaštín-Stráže

Ste v Šaštíne-Strážoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŠaštín-Stráže

calibos M 43 rokov
nehladam nikoho, nech si kazdy najde mna. do vztahu??? prachy - hahaha, bezdomovec, volny cas nemam... minulost nemam vysporiadanu, kdo ju ma v dnesnej dobe???
FerdaMravenec M 50 rokov
Single chlap s vysporiadanou minulosťou a vlastným zázemím, hľadá milú ženu na spoločné trávenie voľného času s perspektívou do budúcnosti. Single chlap s vysporiadanou minulosťou a vlastným zázemím, hľadá milú ženu na spoločné trávenie voľného času s perspektívou do budúcnosti.
050195056222 M 66 rokov
Nezadanú ženu
Slušné a čestné jednanie
Som na dochodku
Práca okolo domu + záhrada + sliepky + kočičky + dielna + opravy a čo treba aj vyrobit + poslech dobrej hudby
Mám vysporiadanú minulost
11pablo42 M 43 rokov
Hľadám si priateľku, ( možno časom vzťah) všetko je to o porozumení si, a vzájomnej tolerancii, všetko ukáže čas, mám rád výlety v prírode, bicyklovanie, dobrý film, rád som v záhrade
Krokody M 43 rokov
Hľadám príjemnú spoločníčky na krásne chvíle , plné romantiky a dlhých rozhovorov o všetkom zaujímavom, určite sa spolu nudiť nebudeme, viac sa dozvies cez písmenká
robin9 M 28 rokov
Muž 28 rokov Šaštín-Stráže
Zdravím slečny, hladám tú najlepšiu ženu na životný vzťah. Snáď by jej nevadilo, že cez týždeň som skoro vždycky preč na kamióne. To sa može zmeniť. Rád budem žiť s takou, čo žije podla Boha, nie podla seba. A jej dám pozornosť, starostlivosť, pochopenie, seba i deti a keď bude toho hodná aj všetko, čo mám.
Chodievam na bicykli, ked vyjde počasie, rád robím bežné práce okolo domu aj v dome :) a rád by som chodil s niekym i na výlety, napríklad hory. Na dvore máme mačky, psa, králiky... Minulosť mám čistú.
Bradafky M 29 rokov
Muž 29 rokov Šaštín-Stráže
Hladam priatelku ktora pouziva to co ma v hlave, ktora odomna dostane doveru, lasku a vsetko co jej na ociach uvidim :)
Viem ze dokonalost neexistuje, ale vyvratit to mozem
Caprricio M 53 rokov
Muž 53 rokov Šaštín-Stráže
Hladam slobodnu žensku osobu pre spoznanie a travenie volneho času, som slobodny muž, deti nemam pracujem mam rad prirodu, mam rada zvierata zvlašt kraliky
pepe173 M 41 rokov
Muž 41 rokov Šaštín-Stráže
Hľadám ženu na zoznamenie a časom niečo viac . Hlavne s dobrým srdiečkom a čo má rada prechádzky , rada si pokeca.Ak má deti nevidím žiadny problém. Vo dvojici sa to ľahšie zvládne . Kľudne ženu do koča aj do voza . Neponúkam toho veľa ale vždy sa predsa niečo nájde. Otvorené srdiečko a kľudne zázemie
Jebunato M 45 rokov
Hledám společnost na osamělé večery. Som sám a je to velká nuda. Rad sa válam a sleduju telku. Chcel bych společníčku nejen na to jestli máš zájem tak čekám.
Chose76 M 46 rokov
Muž 46 rokov Šaštín-Stráže
Hľadám ženu na vzťah a na trávenie voľného času. Rád cestujem, venujem sa turistike a výletom v prírode, rád trávim čas z priateľmi, som spoločenský typ.
Laco721 M 62 rokov
Muž 62 rokov Šaštín-Stráže
Som normálny pohodový chlap. Ľudovo hovoriac do voza aj koča. Hľadám ženu do pekného vzťahu. Bývam na dedine sám v dome. Záľuby - hudba, tanec, príroda, práca a všetko iné čo patrí k životu.

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania