amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Sládkovičovo

Ste v Sládkovičove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSládkovičovo

Bankec M 58 rokov
Som v staršom veku a hľadám si nejakú priateľku na vážnu známosť, ak sa nájde niekto by som bol veľmi rád ak by si sa mi nejaká žena ozvala, ktorá hľadá chlapa.
Vaznaznamost2 M 28 rokov
Muž 28 rokov Sládkovičovo
Hľadám niekoho na prežitie spoločných chvíľ, či už radostných alebo aj nie. Som úprimný typ človeka, takže neznášam klamstvo. Ak budeš mat záujem, napíš kľudne.
Turns34 M 58 rokov
Muž 58 rokov Sládkovičovo
Hladam vdovu, rozvedenu zenu, som pracujuci invalid, vdovec, mam rad prirodu, zvierata, byvam sam, nefajciar, som veselej povahy, hladam damus dobrym srdieckom, mam 57 r
Oleh12344 M 33 rokov
Muž 33 rokov Sládkovičovo
Ahoj, hľadám si priateľku, s ktorou moh by spraviť svoj život, robím v trnavskej automobilke, voľný čas cestujeme a chodím na prírodu s kamaratami.
Kristi38 M 39 rokov
Muž 39 rokov Sládkovičovo
Nebránim sa rôznym možnostiam, čas ukáže
Zábavu, úprimnosť, pochopenie
Pracujem
Voľný čas trávim rôzne napr .športom, relaxom
Mám vysporiadaní minulosť
myharka Ž 57 rokov
Som športovo založená, pracujúca žena. Mám rada potulky prírodou, vodu, hory v zime i v lete. Rada by som spoznala úprimného a čestného priateľa, možno časom aj viac, ktorý má zmysel pre humor a má rád zvieratá.
sdsd100 M 58 rokov
Známosť s kým si budem rozumieť, od 38 r. do 51 r..
Pracujem. Minulosť zahodená.
Voľný čas prechádzky, jazda na bicykli.
Zvierací miláčik žiadny.
Neznášam falošných ľudí.
jazvec1973 M 51 rokov
Muž 51 rokov Sládkovičovo
Hľadám mladšiu partnerku, ktorá mi vnesie svetlo do života, ktorej by som mohol vyhrávať po večeroch na gitare?? Hľadám svoj nový reštart! Chcem zažívať zase pekné chvíle ,čo je možné len v harmonickom vzťahu. (O krátkodobé zaskakovanie údržby rúr nemám núdzu!😉)... "Napriek tomu ,že sa zo dňa na deň viac plaším pred zrkadlom,mi nároky neklesajú..!" (-: Byť milovaný ,mať ešte vlastné deti a to všetko aj bez peňazí?! :-). Som zabezpečený rozvedený katolík! Majúci rád úprimnosť a vernosť!.. Som vysporiadaný s minulosťou.. Žijem si nadpomery, ale skromne.. Užívam si samotu a slobodu 11 -ty rok.. Z toho vyplýva,že si varím, pečiem, upratujem, periem, žehlím(toto ale nerád!) a nakupujem,len preto aby som nezakrpatel.. Od nudy a samoty som začal vybrnkávať na gitare - najmä trampské ,ale už aj populárne pesničky(samouk).Nezadaný a hanblivý!?Mám záujem o sympatickú samostatnú sebestačnú vzdelanú športovo založenú žienku.(BMI<27..lebo uznávam zdravý spôsob stravovania a pohybu! No môže byť aj taká, ktorá chce na tom zapracovať!).. Najlepšie by bolo keby si dokázala stáť za slovom! 🤔(Toto bude asi kameň úrazu!) Mať spoločnú záľubu vo volejbale by bolo ideálne.. Mal by som záujem o trvalý vzťah!.. Pre niekoho budem terno, pre iného príťaž!(flegmatik!).. Večere by som najradšej trávil spoločenskými hrami alebo do "mrku" aktívnym športom (a nevynímajúc sex!)poprípade meditáciou či jógou. V lete aj grilovaním v altánku. Nepohrdnem ani dobrou knižkou! (Ako aj kultúrnym vyžitím!) Mám rád zvieratá, kedže pochádzam z dediny(Nemyslím tým sliepky,husy,kravy a kozy!).Nie som dovolenkový typ človeka!!! No neznemená to ,že by som nevytiahol päty z domu...Rád si sadnem aj na bicykel alebo prezriem nejaké pamätihodnosti(hrady, zámky, zrúcaniny)... (Mám 21 ročnú dcéru v striedavej starostlivosti,ktorá býva s Ex..Cudzie deti nie sú prekážkou. Moje srdce a dom sú nenaplnené..!)... Baví ma kutilstvo, skladanie nábytkov, parketovanie vo voľnom čase ako hobby...Rozťahujem sa len do hrúbky svojej peňaženky, keďže mám hypotéku!!! No a keďže po tomto inzeráte si nemyslím že by ma nejaká chcela ,tak ešte dodám, že rád prdím a grgám... ale nesmrdím, lebo som čistotný a poriadkumilovný!!!...(Nie som batohom ktorý treba vliecť ,ale nechcem byť ani stromom ktorý by ste ocikávali alebo handrou ktorou by ste mávali!)... No nik ma nechce prevychovať??? P.S.: Ak niekoho dám medzi obľúbených, u mňa znamená že by som bol ochotný s danou osobou komunikovať prinajlepšom stretnúť sa ,ale podobnú odozvu očakávam spätne. Jasné že len v tom prípade ak je záujem! (Ináč nemám krištálovú guľu ,aby som vyčítal vaše myšlienkové pochody.. :-)

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania