amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Sládkovičovo

Ste v Sládkovičove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSládkovičovo

myharka Ž 56 rokov
Som športovo založená, pracujúca žena. Mám rada potulky prírodou, vodu, hory v zime i v lete. Rada by som spoznala úprimného a čestného priateľa, možno časom aj viac, ktorý má zmysel pre humor a má rád zvieratá.
vyjazd M 36 rokov
som 35 rocny muz mam rad prirodu a rybarcenie hladam hladam zenu povedzme so spolocnym zaujmom spoznat sa a casom aj viac ak to dobre pojde minulost este nemam vysporiadanu som casto v praci kedze pracujem ako clen zasahovej jednotky security takze ak si tu tak sa kludne ozvi
sdsd100 M 57 rokov
Známosť s kým si budem rozumieť, od 38 r. do 51 r..
Pracujem. Minulosť zahodená.
Voľný čas prechádzky, jazda na bicykli.
Zvierací miláčik žiadny.
Neznášam falošných ľudí.
konny71 Ž 51 rokov
Hľadám dôveru, úctu, porozumenie, niekoho, s kým budem tráviť svoj voľný čas. Mám rada šport, preferujem zdravý životný štýl, prírodu, kino, divadlo, cestovanie. Som SZČO.
csanesz M 58 rokov
Hľadám prijemnú ženu na vážne zoznámenie.
Bývam v rodinnom v malom mestečku dome sám a chcel by som nájsť priateľku na príjemné strávenie voľného času prípadne viac.
bekaert M 48 rokov
Volám sa Jozef a hľadám si žienku do koča i do voza. Bývam vo veľkom byte. Som čestný, úprimný a veselý človek. Dúfam že si nájdem spriaznenú dušu, z ktorou si budem rozumieť.
zerikus31 M 25 rokov
Medzi moje záluby patrí hudba, hry na PC, interner, hra na hudobné nástroje, momentálne nepracujem nikdy, študoval som na obchodnej. nemám doma žiadne zvieratá, najradšej by som sa zoznámil s osobou ktorá mi nebude klamať, bude kjut a bude ma milovať takého aký som
michel72 M 50 rokov
Moje záľuby sú prechádzka,šport,cestovanie.Pracujem, a voľný čas by som chcel stráviť s priateľkou, partnerkou, ktorá tiež hľadá porozumenie, príjemnosť a lásku po svojom boku na koho sa môže spoľahnúť ...som úprimný, nefajčiar... záväzky, deti nie sú prekážkou...keď si tu ozvy sa...aj maďarsky...:-)
jazvec1973 M 49 rokov
Muž 49 rokov Sládkovičovo
Hľadám mladšiu partnerku, ktorá mi vnesie svetlo do života, ktorej by som mohol vyhrávať po večeroch na gitare?? Hľadám svoj nový reštart! Chcem zažívať zase pekné chvíle ,čo je možné len v harmonickom vzťahu. (O krátkodobé zaskakovanie údržby rúr nemám núdzu!😉)... "Napriek tomu ,že sa zo dňa na deň viac plaším pred zrkadlom,mi nároky neklesajú..!" (-: Byť milovaný ,mať ešte vlastné deti a to všetko aj bez peňazí?! :-). Som zabezpečený rozvedený katolík! Majúci rád úprimnosť a vernosť!.. Som vysporiadaný s minulosťou.. Žijem si nadpomery, ale skromne.. Užívam si samotu a slobodu 11 -ty rok.. Z toho vyplýva,že si varím, pečiem, upratujem, periem, žehlím(toto ale nerád!) a nakupujem,len preto aby som nezakrpatel.. Od nudy a samoty som začal vybrnkávať na gitare - najmä trampské ,ale už aj populárne pesničky(samouk).Nezadaný a hanblivý!?Mám záujem o sympatickú samostatnú sebestačnú vzdelanú športovo založenú žienku.(BMI<27..lebo uznávam zdravý spôsob stravovania a pohybu! No môže byť aj taká, ktorá chce na tom zapracovať!).. Najlepšie by bolo keby si dokázala stáť za slovom! 🤔(Toto bude asi kameň úrazu!) Mať spoločnú záľubu vo volejbale by bolo ideálne.. Mal by som záujem o trvalý vzťah!.. Pre niekoho budem terno, pre iného príťaž!(flegmatik!).. Večere by som najradšej trávil spoločenskými hrami alebo do "mrku" aktívnym športom (a nevynímajúc sex!)poprípade meditáciou či jógou. V lete aj grilovaním v altánku. Nepohrdnem ani dobrou knižkou! (Ako aj kultúrnym vyžitím!) Mám rád zvieratá, kedže pochádzam z dediny(Nemyslím tým sliepky,husy,kravy a kozy!).Nie som dovolenkový typ človeka!!! No neznemená to ,že by som nevytiahol päty z domu...Rád si sadnem aj na bicykel alebo prezriem nejaké pamätihodnosti(hrady, zámky, zrúcaniny)... (Mám 21 ročnú dcéru v striedavej starostlivosti,ktorá býva s Ex..Cudzie deti nie sú prekážkou. Moje srdce a dom sú nenaplnené..!)... Baví ma kutilstvo, skladanie nábytkov, parketovanie vo voľnom čase ako hobby...Rozťahujem sa len do hrúbky svojej peňaženky, keďže mám hypotéku!!! No a keďže po tomto inzeráte si nemyslím že by ma nejaká chcela ,tak ešte dodám, že rád prdím a grgám... ale nesmrdím, lebo som čistotný a poriadkumilovný!!!...(Nie som batohom ktorý treba vliecť ,ale nechcem byť ani stromom ktorý by ste ocikávali alebo handrou ktorou by ste mávali!)... No nik ma nechce prevychovať??? P.S.: Ak niekoho dám medzi obľúbených, u mňa znamená že by som bol ochotný s danou osobou komunikovať prinajlepšom stretnúť sa ,ale podobnú odozvu očakávam spätne. Jasné že len v tom prípade ak je záujem! (Ináč nemám krištálovú guľu ,aby som vyčítal vaše myšlienkové pochody.. :-)

viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania