amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dunajská Streda DS

Ste v Dunajskej Strede a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Csillag116 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Dunajská Streda
Ahoj. Hľadám symaptického, inteligentného, kľudného kamaráta, nefajčiara, abstinenta maďarskej národnosti od 56 r. do 66 r. Aj ja som taká. Zvieratá nemám, ani by som nechcela. Minulosť mám vysporiadanú. Vo voľnom čase rada počúvam hudbu, športujem, čítam, rada pracujem. Mám rada hory, čerstvý vzduch.
Szia, ugyanez minden magyarul. :) Ha felvidéki magyar vagy, érted mit írtam szlovákul. Többet levélben. Az esélyt megadni, ismerkedni. A helyesírás fontos. Köszönöm. :)
Johanka69 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Dunajská Streda
Hladam partnera na pekné chvíle strávené prechádzkami prírodou, rada si fotím krasy našej vlasti. Som zamestnaná v administratíve, milujem zvieratká, či už mačky alebo psy, Malé deti nemám, a ani žiadne záväzky z minulosti.
Hemi1978 M 45 rokov
Muž 45 rokov Dunajská Streda
Ahoj som veselá kopa, mam rad hudbu, filmy, prechádzky, tanec, šport, ak aj ty, ozvi sa. Rad spoznám sympatickú ženu na všetko pekne. Som tu a dúfam, že nájdem, čo hľadám.
Pirosmama1963 Ž 59 rokov
Hladám si chlapa na zoznámenie... som rozv. žienka sebestačná.. veselej povahy!! Este pracujem.. mám rada svoju rodinu, vo volnom čase rada čitám, varím pečem..
Peti66 M 56 rokov
Szia Egyéb lehetoség hiányában keresem nem dohányzó páromat, minden káros szenvedélytol mentessen élek éldegélek, munkaviszonyban vagyok. Addig is várom jelentkezésedet !! Élvezzuk egyutt az élet apró oromeit amig lehet!!!
Betka51 Ž 71 rokov
Žena 71 rokov Dunajská Streda
Nyugdíjas özvegy vagyok, keresem hozzám hasonló páromat. Szeretek kirándulni járni csoportokkal, welnesezni, bicikli túrázni. Szeretem a zenés műsorokat, színházi előadásokat.
Peterko18 M 37 rokov
Hladam zenu, robim, mam psa, vo volnom case oddychujem.
Deti lubim, sport, auta opravujem, formula1, cakam leto.
Som normalny chalan dost bol som sam.
Attilatilet M 34 rokov
Som rozvedeny, a teraz hladam iba niečo šteklive, ale uvidím, že s kým sa zoznamím.
Viem si predstaviť spoločný víkend, ale samozrejme, ak nie som so synom. :)
Rocker666666 M 57 rokov
Muž 57 rokov Dunajská Streda
Robim kamionistu, som rad, ked ma lubia, rad varim, grilujem, kanoe, hladam len vaznu znamost, mam rad zvierata, hlavne psov, prirodu, prechadzky, som uprimny, priamy, lub ma a ja ta budem lubit este viac.
lastovicka0508 Ž 67 rokov
Som dôchodkyňa, 68 rokov, nepracujem. Hľadám priateľa na voľné chvíle z Bratislavy, prípadne z okresu Dunajská Streda a blízkeho okolia, skôr štíhleho, ktorý sa venuje aspoň čiastočne zdravej výžive. Mám stredoškolské vzdelanie, Som rozvedená s vysporiadanými vzťahmi. Moje záľuby sú v kvetoch, bylinkách, mám rada prírodu, zbieram hríby, rada tancujem. Mám rada zvieratá, mačky len na ulici. Cestovanie do zahraničia ma neláka. V posledných rokoch sa venujem zdravej výžive /nepreháňam to/. Som spoločenská, mám rada veselých, pravdovravných ľudí. Uprednostňujem muža, ktorý si cení partnerku a nie všetko ostatné, čo nosí sukne. Pevne verím, že aj v dnešnej dobe taký muž existuje.
Patassy M 36 rokov
Muž 36 rokov Dunajská Streda
Hľadám normálnu babu, ktora nie len peniaze potrebuje, áno robím, mám aj mačky aj psikov. Píšte baby, už stačilo byt sám. Rád odpisujem a kľudne sa pytajte na bar co.
hladamkamaratku M 66 rokov
Som vdovec už na dôchodku. Žijem na dedine pri Dunajskej strede. Mám rád zvieratá, mám doma psa a mačky. Nefajčím, ale rád si dám pivo. Hľadám si kamarátku na stretnutia, prípadne aj vzťah.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania