amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dunajská Streda DS

Ste v Dunajskej Strede a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

1212120 M 60 rokov
Hľadám vážnu známosť,
sympatickú úprimnú ženu. Nemám rád klamstvo. Mojou záľubou je šport beh, bicyklovanie, turistika. Nefajčím, minulosť mám vysporiadanú.
sunflore Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Dunajská Streda
Hľadám touto cestou priateľa, partnera na všetko pekné, čo život dáva, som zamestnaná, žijem sama v rodinnom dome, voľný čas trávim čítaním, prechádzkami v prírode, minulosť vysporiadaná 🙂
Tomi0730 M 29 rokov
Muž 29 rokov Dunajská Streda
Hľadám si priateľku na vážny vzťah, mám 29 rokov, som pracujúci. Sám vychovávam môjho 2 ročného syna s pomocou mojich rodičov. Rád by som si našiel partnerku na dlhodobý a trvalý vztah.
SiriusB M 57 rokov
Muž 57 rokov Dunajská Streda
Pre začiatok hľadám priateľstvo. Úsmievavú osobu nežného pohlavia, primeraného veku s trochou optimizmu. Moje záľuby: bike, alebo pešobus po okolí, čítanie zaujímavej literatúry, klábosenie o všeličom, hudba, filmy, pitie dobrej kávy. Oblasť Zlaté Klasy a blízke okolie. Som veselej povahy, nepijem, nefajčím, nevysedávam v putike ani na soc.sieťach. Som bývalý informatik, t.č. na inv.dôchodku.
V súčasnosti sa venujem štúdiu rôznych oborov ako dávnejšia história, architektúra, celostné poznanie, zvláštne prírodné javy, flirtujem s duchovnom a ezoterikou. Nie som veriaci, ale veci okolo svätých textov ma zaujímajú. Občas vyvíjam software. Rád si pozriem dobrý film s obsahom, ktorý zaujme. Počúvam hudbu 60'-90' rokov. Niečo aj uvarím, čo-to aj opravím, venujem sa záhradke. Nie som cestovateľ. Viac v komunikácii, alebo osobne.
Jojinecka49 Ž 74 rokov
Žena 74 rokov Dunajská Streda
Priateľstvo, na vážny vzťah. Som aktívna dôchodkyňa. Hľadám muža a hlavne nefajčiara a nemám rada nadmernú konzumáciu alkoholických nápojov. Spoločná jeseň života.
Laszlo61 M 62 rokov
61 ročný muž. Hladá ženu na trvalý vzťah. Mám rád prechádzky v prírode, výlety, mám rád plávanie. Pracujem ako zamestnanec súkromnej bezpečnostnej služby
Csillag124 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Dunajská Streda
Kedves, becsuletes, intelligens barátot keresek. Szeretem a természetet, hegyeket, sportolni, dolgozni, zenét, olvasni. Háziállatom nincs. Múltam rendezve.
Szunyog1981 M 41 rokov
Muž 41 rokov Dunajská Streda
Ahojte. Hladam zenu na zoznamenie, a obcasne stretnutie, alebo kamaratku na pokecanie. Ja robim ako vodic kamion. Mam jedneho kona, s ktorym stravim svoje volné dni. Bol by som rád, keby som nasiel podobnu zenu.
Petr12 M 26 rokov
ahoj volám sa Peter, hľadám babu od 20 do 27 na pokec, časom aj niečo iné, medzi moje záľuby patrí šport, prechádzky, turistika, cestovanie, varenie. Ak máš záujem, ozvi sa.
Marcomarek M 45 rokov
Muž 45 rokov Dunajská Streda
Som 45 ročny chlap, ktory miluje milovať, ale už neverím, že TÁ pravá mi vbehne do náručia! Hľadám nezáväzné kamarátstvo s výhodami, ale bez zbytocnych klamstiev a falošných slubov. Niekoho, na koho sa môžem úprimne tešiť a koho mozem rozmaznavat a nečakať zázraky! Ak bude aj viac - super, ak nie, zažijeme spolu trošku zábavy a pá. Nechcem znieť ako pragmatik, ktorý neveri v lásku a hladá len zábavu, lebo to tak nie je! To len to množstvo sklamaní a klamstiev - uplne zbytočných - ma priviedlo k tomu, že som 45 ročný chlap, ktorý sa pokúša spoznať niekoho cez internet. Ak chceš naozaj niečo hlbšie a vážnejšie, mám len jednu podmienku - žiadne prázdne sĺuby a zbytočné klamstvá! Veď keď máš len trošičku ženskej rafinesy už o pár dní so mnou môžeš robiť čo len chceš, ja sa totiž nenormálne rád milujem zamilovať!
WikiV M 55 rokov
Rozvedený, vraj sympatický, zodpovedný, spoločenský, veselej povahy, rad sa zoznámim s úprimnou, štíhlou ženou ktorá by tiež uvítala spoločnosť opačného pohlavia pri športe, kultúre a samozrejme nie len pri voľnočasových aktivitách ale aj do života. V reálnom svete sa tešíme z priateľov, kolegov, známych... no veľmi mi chýba milovaná, blízka duša partnerka - minulosť nechyajme za sebou a treba si skúsiť štastie. Viac si povieme pri spoločnom stretnutí.
kukik1111 M 43 rokov
Hladam spriaznenu dusu na cestu spolocneho zivota.
Nehladam klamstvo, tajnostkarstvo a neuprimnych ludi, ktor,i okolo seba siria negativu.
Mam rad hory, more, turistiku, prechadzky, kuchynu, zahradkarstvo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania