amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dunajská Streda DS

Ste v Dunajskej Strede a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Mira222 Ž 51 rokov
Hľadám príjemného a vyrovnaného priateľa ...
Podnikám...a stále sa učím nové veci
Vo voľnom čase sa venujem koníčkom a knihe.
Milujem slnko, teplo a more. Rada cestujem.
DODO94 M 25 rokov
Muž 25 rokov Dunajská Streda
Hladam vazny vztah
Mam 3 psov
Moj volny cas travim cvicenim vo posilke
Teraz nepracujem kvoli zdravotnym problemom
Som dobry chalan ktory nepije nefajcim 🙂🙂
rybka10 Ž 35 rokov
Som obycajná žena a hladam obycajneho dobreho a spolahliveho muza. Pracujem v potravinarstve a volný cas travim najradsej s priatelmi, mam rada prirodu a cerstvy vzduch.
Nezadany12999 M 49 rokov
Muž 49 rokov Dunajská Streda
Ahoj, hľadám ženu na vážnu známosť, som rozvedený a minulosť mám vysporiadanu. Dieťa nie je prekážkou a nebránim sa mať aj ďalšie dieťa ... Mám rád temperantnu zenu
cechino15 M 29 rokov
Muž 29 rokov Dunajská Streda
Hľadám si spiaznenú dušu. Do vzťahu prinesiem to čo bude potrebné. Pracujem, rád trávim voľný čas mna bycikly a prechádzkami zo svojou ročnou sučkou Chanell
Nezadany1299 M 49 rokov
Muž 49 rokov Dunajská Streda
Ahoj hľadám ženu na pravidelné stretnutia v DS a možno aj viac . Som rozvedený , mám vysporiadanu minulosť som 175 - 85 . Nenechajma dlho o samote . Čakám .
Vica123 Ž 59 rokov
Rada chodím do divadla ,na koncerty ,na výstavy...rada fotím,cestujem.Rada by som spoznala milého, inteligentného muža so zmyslom pre humor s podobnými záujmami.Som empatická ,viem si vypočuť problémy a starosti iných a snažiť sa im pomôcť.Viem sa tešiť z malićkostí a z láskavého slova.Možno hľadáś práve mňa..tak sa rýchlo ozvi,kým som ešte tu:-)
Linda23 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Dunajská Streda
Som veselá, kreatívna, empatická žena, ktorá poskytuje svojmu partnerovi lásku, uznanie, starostlivosť a teplý domov. Rada chodím na prechádzky, rada cestujem, chodím do múzea, divadla, na koncerty, rada pečiem, varím alebo chodím do dobrej reštaurácie. Čakám na tvoj list, ak chceš dobyť ženu, ktorá túži po tom, aby bola pre niekoho tou najkrajšou a najdôležitejšou osobou na svete.

Chcela by som cieľavedomého, odhodlaného, sebanáročného, vysokého, nezávislého muža. Niekoho, kto sa vie so mnou veľa smiať, rozprávať sa, kto mi môže a chce poskytnúť bezpečnosť, vybudovať spoločnú budúcnosť a užívať si so mnou život.
Caravaggio69 M 54 rokov
Muž 54 rokov Dunajská Streda
Hľadám priateľstvo ženy na spoločné chvíle prechádzky posedenie pri čaji s kvapkou Becherovky chatovanie a výmena zážitkov fotiek postrehov západy slnka
BuBi90 Ž 30 rokov
Príjemná, inteligentná, s dobrým humorom, empatická enerigická moletka hladá prijemnú spoločnosť možno na celý život. Práca je sice moje hobby ale rada si najdem hobby aj mimo práce keď nato budeme dvaja😉
26021975 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Dunajská Streda
Pracujem ako opatrovateľka starších ľudí. Vo voľnom čase sa rada bicyklujem a rada chodím na prechádzky atd. Voľný čas rada trávim z rodinou a priateľmi.
Hela27 Ž 66 rokov
Hladám muža vysporiadanou minulosťou. Bývam sama mám jednu dcéru ktorá býva mimo,jedného vnuka. Mám rada úprimných ludí. Som už na dôchodku,občas brigádujem.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania