amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dunajská Streda DS

Ste v Dunajskej Strede a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Wolf47 M 48 rokov
Páromat keresem hátha rám talál a szerelem!
Szeretnék újra boldog lenni valaki oldalán! Komoly kapcsolat volna az igazi! Gyermek nem akadály, nekem is van kettő. DS, BA járásból. Az életben csalódott, érzelmileg instabil hölgyek kérem ne írjanak.
Time9 M 56 rokov
Rad sa zoznámim s uprimnou sympatickou ženou do 50 rokov,
Rad sa byciklujem, chodím na prechádzky s psom ,
Rad si pozriem dobrý film ,
Som zamestnaný
0677betonmantga M 46 rokov
Muž 46 rokov Dunajská Streda
Hľadám priateľku na spoločné strávenie voľného času a časom možno aj viac. Dlhé roky som jazdil na kamióne, teraz už robím v sklade, aby som mal viac voľného času. Rád chodím do prírody na prechádzku alebo si len tak zajazdiť na bicykli.
novakapitola50 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Dunajská Streda
Hľadám seriózneho, inteligentného, príjemného, vysokého muža - nefajčiara, s ktorým by som si rozumela. Takého, ktorý dokáže byť oporou a vie sa tešiť aj z maličkostí. Túžim po plnohodnotnom vzťahu, vytvorený na dôvere, úprimnosti, vernosti a láske. Neznášam pretvárku, faloš a arogantnosť. Nehľadám flirty a občasné stretká. Túžim spoznať chlapa, ktorý o skutočnej láske nie len rozpráva, ale ju aj každý deň dáva a zároveň prijíma. Plné ústa krásnych, ale falošných slov a žiaden úprimný skutok ... to nie je môj svet.
Do vzťahu môžem priniesť samú seba - porozumenie, úprimnosť, spoľahlivosť, vernosť a empatiu. Som jednoduchá, inteligentná, rodinne založená žena. Samozrejme aj ja mám svoje muchy a chyby ... ako každý. Som trochu introvertka, no v spoločnosti príjemných ľudí sa viem dobre zabávať. Nie som športový typ, ale mám rada prechádzky v prírode, rada cestujem a spoznávam iné kultúry a krajiny...
Ak si sa našiel medzi riadkami, poteší ma Tvoja správa. Osobné stretnutie potom napovie viac ... možno si padneme do oka :) Viem, že v tomto veku vôbec nie je jednoduché nájsť "toho pravého" ... no túžim milovať a byť milovaná a užívať si život naplno.
Al1978 M 46 rokov
Vážnu známosť hľadám
Pracujem, ešte som nebol nezamestnaný.
Mám 2 deti
Prechádzky, šport, príroda, wellness, filmy, kľud,
Varenie, láska, vášeň, romantika....
Dnalor1691 M 32 rokov
Ahojte. Hľadám normálnu, inteligentú ženu s vysokými komunikačnými schopnosťami do 40 rokov, ktorá je otvorená na kamarátstvo, na pokec, na relax. Mám 32 rokov, som slobodný, bez záväzkov, otvorený možno aj vážnemu vzťahu...🙂
belair M 52 rokov
Muž 52 rokov Dunajská Streda
Som 52r., rozvedeny, s vysporiadnou minulostou, zabezpecený bez závezkov... som pozitívny, spolocensky, usmievavý, aj otvoreny a priamy. Rád sa zoznámim s zienkou v podobnom veku, na spolocny program, zábavu, cestovanie, aj víkendy, prezitie peknych chvil. Proste hladám Tú moju 'polovicku'... vzdialenost, cestovanie mi nie sú prekázkou
Jancsimol M 38 rokov
Sziasztok. Alkalomra ferfit keresel, tobb talakozas utan ha egyezunk, lehet tobbrol is szo. Egyedul allo ferfi vagyok, ekvalt s a boldogsagot szeretnem megtalalni.
Takito90 M 33 rokov
Ahojte! Som 33r mladik a hladám nové známosti! Na prijemné rozhovory, ale aj na chutnú kavičku😊 v prvom rade ženy a tie viac dospelé 😉 budem rád, ak odpišeš, som ovorený.
Nikoletta1968 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Dunajská Streda
Hladám partnera. Som milá, inteligentná žena. Rada čítam, športujem, cestujem, varím. Mám rodinu, dospelé deti. Som rozvedená. Pracujem v oblasti zahraničí.
Euka1963 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Dunajská Streda
Priateľstvo, čas ukáže, mam rada vodu, kvety, zvieratká, prirodu, welnes, dobrých ľudí, aj mám psíka Luna. Som vdova a rada spoznám človeka s dobrým srdcom na stravenia voľných dní.
sunflore Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Dunajská Streda
Hľadám touto cestou priateľa, partnera na všetko pekné, čo život dáva, som zamestnaná, žijem sama v rodinnom dome, voľný čas trávim čítaním, prechádzkami v prírode, minulosť vysporiadaná 🙂

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania