amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Skalica SI

Ste v Skalici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSkalica

Adrian7708 M 43 rokov
Rád spoznám hodnú, vernú ženu...
Pracujem sám na seba a darí sa mi.
Mám rád smiech a ľudí čo vedia čo chcú a sú vyrovnaný so životom.
Mám rodinný dom kde žijem sám.
mikki26 Ž 47 rokov
Som dobra priatelka, kamaratka, posluchačka , bicyklistka a neviem čo všetko ešte by som mohla napisat. Som nefajčiarka a asi moc naročna na mužov.
joskakos M 62 rokov
Hľadám trvalý vzťah z inteligentnou ženou. Som rozvedený, pracujúci muž, rád cestujem a voľné chvíle trávim v prírode. Rád chodím na koncerty a iné zaujímavé kultúrne podujatia, a rád čítam, hlavne krimi a cestopisy. Rád by som sa zoznámil zo ženou podobných záujmov.
Jimi74 M 45 rokov
Hľadám kamarátku na občasné stretnutia pri káve a potom sa uvidí.
Hlavne nech má zmysel pre humor a zábavu.
Trošku pracovitá môže byť ak to inak nejde.
1234567890abcds Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Skalica
Hľadám vážny, úprimný vzťah, nehľadám žiadny úlet ani flirt ani nič podobné, Hľadám lásku a porozumenie. Som normálna, obyčajná žena. Svoj voľný čas trávim so svojim synom. Mám rada zvieratá, chodenie do prírody, rodinné výlety. Pracujem, počúvam rôznu hudbu, pozerám filmy. Volám sa Simona a mám 44 rokov,som slobodná mamička.
secret88 Ž 55 rokov
Hľadám parťáka na spoločné trávenie voľného času do 60 rokov, vyššej postavy. Som aktívna, nezávislá, rekreačne športujúca, štíhla Vš s úsmevom na tvári. Vo dvojici je život farebnejší.
platna M 42 rokov
Ahoj...Hladam vaznu znamost zo Skalice a okolia... Mozes byt rozvedena, slobodna a kludne aj s dietatom...
Mam rad pohodu, welness, ale kludne aj aktivnejsi pohyb, prechadzka, tura, korcule, bicykel... Domace zvierata nemam, pracujem, a blizsie info o mne, mozem napisat, pripadne pri osobnom stretnuti.. (dezinfekciu,a rúško mám...) :)
lando6306 M 58 rokov
priatelstvo, travenie spoloconych chvil, vzajomnu pomoc podporu, popr. trvaly vztah... Minulost mam vysporiadanu, zijem sam, deti dospele, samostatne. A ja nechcem byt uz sam...
dusanko550 M 41 rokov
Som aký som nebudem sa nijako vykreslovat. Ozvy sa a sama posúdi. Tak ahoj už sa neviem dočkať. Na žienku ktorá má bude ľúbiť. Velmi rad chodím na ryby ale kúpil som starší dom a venujem sa vo voľnom čase záhrade.
milka3113 Ž 47 rokov
Hľadám si muža na priatelstvo - vztah. Nezadaneho vyššieho odomna, zamestnaného. Mal by mi byť oporou a aj ja jemu samozrejme. Rada chodím na menšie tury, mám rada prechadzky.
Tweee M 36 rokov
Som pracujuci, dosť vytaženy a hladam skôr nejaku zpriaznenu dušu na dopisovanie. Nakoľko som dosť zavyslí na káve :) tak sa nebranim časom stretnutiu. Nehladám tu vzťah, skôr spriaznenú dušu s ktorou si budem mať vždy čo povedať. Nevadi mi aj keby si bola zadaná. Ak chceš niečo vedieť tak kludne napiš a pýtaj sa :)
Zdenoboss M 40 rokov
Hľadám ženu okolo 30 rokov, rodinné zázemie, som zamestnaný, na bicykli chodenie do prírody, nie nemám zvieratá áno vysporiadnu minulosť mám. Volám sa Zdeno

1 2 3 4 5 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania