amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Skalica SI

Ste v Skalici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSkalica

Pavol100 M 41 rokov
Hladam niekoho na spolocne travenie volneho casu a casom vazny vztah. Pracujem, nefajcim, minulost vyriesena. Mam rad vychadzky do prirody, vylety na bicykli. Rad si pozriem dobry film ci precitam dobru knihu.
Renault6925 M 61 rokov
Hľadám si priateľku na voľný čas... Na spoločné trávenie voľného času.. napr.prechádzky na bicykli, alebo len tráviť čas na chate v prírode, alebo sa prispôsobím vzájomnej dohode...
neskusisnevies M 55 rokov
Muž 55 rokov Skalica
Hľadám najskôr priateľstvo, podľa vzájomnej sympatie uvidíme, čo bude ďalej, nikdy nevieme, ako sa život vyvinie. Spoločná dovolenka napovie viac, pozvanie je na mojej strane. Písať len z okresu TT, TN, BA, vek do 48r, štihle. Peter
Andy1974 Ž 50 rokov
Hladam kamarata na travenie volnych chvil.. Samota je zla. Mam rada hudbu, prirodu, prechadzky. Rada spoznám muza okolo 50 rokov. Ak si tiež sam, móžme popísat.
Jaruska1978 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Skalica
Muža ma trvalý vzťah ktorý má srdce má pravom mieste. Vernosť a porozumenie. Pracujem. Mám kocúrika, vo voľnom čase rada idem do prírody a čítam knihy. Áno, minulosť mám vysporiadanú.
SkalickyVinar M 68 rokov
Muž 68 rokov Skalica
Hladam prijemnu zenu do voza, i do koca, ktora ma rada prirodu, trocha sportovo zalozena, rada chodi na vylety, na poznavacie zajazdy a ma kladny vztah k vinku.
Marcello007 M 46 rokov
Muž 46 rokov Skalica
Ahoj, ani ty si ešte nikoho nenašla a chceš mať rodinu, tak neváhaj a skús to so mnou za osobné stretko nič nedáš a dá ti viac ako vypisovanie. Stačí, ak hneď dáš mobil na seba, zavolám ti, dohodneme sa a ostatné si povieme osobne...
Fuzecek M 50 rokov
Muž 50 rokov Skalica
Ženu na spoločné chvíle, ktoré budeme prežívať spolu každú chvíľu, ak sa bude dať. Som športovo založený, občas chodím na športové podujatia v meste aj okoli.
Suu Ž 43 rokov
Hľadám, kamaráta.. možno potom viac, pri vzájomnom zdieľaní spoločných vecí.. Smiech a hlavne bez stresu je fajn.. Mal by si pracovať, tak ako ja, byť trošku flexibilný kliďas 😉
Majo1991 M 32 rokov
Muž 32 rokov Skalica
Milujte Život, ktorý ste dostali.
Aj napriek všetkým hrboľom a modrinám...
Je to Slávna Cesta, ktorú si budete pamätať Navždy.

Objímte a milujte to, kým Ste teraz...
Joky1991 M 32 rokov
Muž 32 rokov Skalica
Rád športujem, cvičím, som vyučený kuchár, hľadám dievča z okolia Skalice na trávenie spoločných chvíľ, ak chceš, napíš, rád odpíšem. Moje záľuby sú kreslenie, hudba, bicykel, posilňovanie, varenie.
tony138 M 59 rokov
Muž 59 rokov Skalica
Hľadám vzťah. Spolu sa žije lepšie. Robím turistiku, bicykel, angličtinu a občas čítam. Mám od developera byt a zariaďujem ho, je stým dosť roboty a dlho to trvá.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania