amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Skalica SI

Ste v Skalici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSkalica

joachimus M 63 rokov
Muž 63 rokov Skalica
Som milej a hlavne úprimnej povahy. Som abstinent takže vôbec nepijem. Mam rád zvieratá a prírodu. A bol by som rád, keby som našiel niečo podobné a hlavne úprimnosť musí byť. A tiež vzájomná tolerancia.
S pozdravom Pavol Skalica.
Rozveden M 54 rokov
Rád spoznám ženu na dlhodobé priateľstvo. Čas ukáže ako pokračovať ďalej. Mám rád bicyklovanie, turistiku a spoznávanie krás Slovenska. Deti sú už dospelé a samostatné.
Makovyc M 22 rokov
Hľadám - vzťah
Priniesť do vzťahu viem lásku
Pracujem na stavbe
Voľný čas travym s rodinou a blízkymi občas cvičenim
Zviera - žiadne
Minulosť sa snažím nehat za sebou
Marketa123 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Skalica
Vážny vzťah, rada cestujem, mam rada prírodu. Vo volnom čase sa venujem rodine. Od partnera očakávam uprimnost, spolahlivost. Ak by mal partner deti... neni prekážka
Skalzahor M 63 rokov
Hladam pekný kamarátsky vztah mám rád prírodu, turistiku, plávanie, bicyklovanie, televíziu, grilovanie, vychádzky, spoločnosť, návštevy. Hlavne kľud a pohodlie
hitkus M 58 rokov
Muž 58 rokov Skalica
Hľadám priateľku s ktorou by som sa mohol porozprávať, ktorú by som mohol mať rád. Spolu sa žije lepšie. Moje záujmy sú turistika, angličtina a bežné veci.
honney Ž 47 rokov
Rada sa zoznamim s cestnym, ineligentnym muzom pre ktoreho maju vyznam tradicne hodnoty ako vernost, uprimnost, laskyplnost. Rovnake kvality ako vyzadujem aj ponukam. Pracujem aj studujem. Vo volnom case rada prirodu, vylety, cestovanie, wellness praca okolo domu... Minulost je vysporiadana. Rada by som si do zivota pustila muza, s ktorym mozem zdielat krasy zivota aj mozme si byt vzajomne priatelom, oporou aj stastim v zivote.
Erdgi M 46 rokov
Muž 46 rokov Skalica
Hľadám pohodovú ženu na život, naj so vzťahom k športu, výletom,atď... nemala by byť obézna, mala by mať rada deti a prírodu... Najprv si popísať, než príde k osobnému stretnutiu
Peter112200 M 39 rokov
Muž 39 rokov Skalica
Hľadám milú žienku ktorá vie čo chce. Dieťa nie je prekážkou. Postarať sa viem o všetko. Mám rád prírodu prechádzky po prírode. Mám všetko okrem možno práve teba.
Tono88 M 58 rokov
Muž 58 rokov Skalica
Hľadám priateľku, s ktorou by som sa mohol porozprávať, ktorú by som mohol
mať rád. Spolu sa žije lepšie. Moje záujmy sú: turistika, angličtina a bežné veci.
Hucul M 67 rokov
Hľadám známosť Len tak na porozpravanie sa. Mám hospodárstvo, hlavne sa venujem koňom. Som bez záväzkov. Nefajcim. A hľadám známosť na občasné stretnutie a diskrétnosť.
Bomberoso M 36 rokov
Hľadám ženu, s ktorou nie je nuda. Je rozhodná, milá, empatická a má rada prírodu a aktivity , ktoré a ňou súvisia. Mám rád turistiku, beh, bike, inline a v zime lyže, snowboard abo bežky. Mám rad aj relax pri mori.:-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania