amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Skalica SI

Ste v Skalici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSkalica

Fuzecek M 50 rokov
Muž 50 rokov Skalica
Ženu na spoločné chvíle, ktoré budeme prežívať spolu každú chvíľu, ak sa bude dať. Som športovo založený, občas chodím na športové podujatia v meste aj okoli.
Suu Ž 43 rokov
Hľadám, kamaráta.. možno potom viac, pri vzájomnom zdieľaní spoločných vecí.. Smiech a hlavne bez stresu je fajn.. Mal by si pracovať, tak ako ja, byť trošku flexibilný kliďas 😉
Majo1991 M 32 rokov
Muž 32 rokov Skalica
Milujte Život, ktorý ste dostali.
Aj napriek všetkým hrboľom a modrinám...
Je to Slávna Cesta, ktorú si budete pamätať Navždy.

Objímte a milujte to, kým Ste teraz...
skal281 M 57 rokov
Muž 57 rokov Skalica
hľadám normálnu ženu z okolia Skalice, som turista, nefajčiar. Som zamestnaný, mám vysporiadanú minulosť. Z manželstva mám jednú dcéru. Privítal by som ženu, ktorá má rada prechádzky prírodou.
Pacpac Ž 49 rokov
Som sama so synom, o ktoreho sa staram.. som zamestnana.. mam rada prechdzky.. vylety.. a uživanie spoločnych chvil so synom.. rada by som spoznala uprimneho, verneneho muža.
Joky1991 M 32 rokov
Muž 32 rokov Skalica
Rád športujem, cvičím, som vyučený kuchár, hľadám dievča z okolia Skalice na trávenie spoločných chvíľ, ak chceš, napíš, rád odpíšem. Moje záľuby sú kreslenie, hudba, bicykel, posilňovanie, varenie.
tony138 M 59 rokov
Muž 59 rokov Skalica
Hľadám vzťah. Spolu sa žije lepšie. Robím turistiku, bicykel, angličtinu a občas čítam. Mám od developera byt a zariaďujem ho, je stým dosť roboty a dlho to trvá.
Petra992 Ž 31 rokov
Hľadám len niekoho na spriatelenie sa, výlety a podobne. Nebránim sa ani vážnemu vzťahu. Uvidíme, čo táto zoznamka prinesie. Už neštudujem, pracujem. Mám teda aj občasné voľno, ktoré by som si rada spestrila s niekým zaujímavým, s podobnými záujmami. Voľný čas trávim väčšinou pri pozeraní filmov prípadne prechádzkami. Domáceho miláčika nemám, bývam sama. Rada by som teda niekoho touto cestou našla. Najprv len na priateľstvo a možno ak by to prerástlo do hlbšieho vzťahu z oboch strán, bude to veľké plus.
Matty1 M 49 rokov
Muž 49 rokov Skalica
Hledám ženu, na kterou se lze spolehnout. Jsem z Moravy a rád bych našel ženu, ktera nebude jen domaci pecival. Rád jezdím na kole, baví mě hrady, zámky, příroda.
cernovlaska1987 Ž 36 rokov
Hľadám normálneho muža, ktorý nehľadí na vzhľad, ale na to, aká žena je. Ktorý miluje deti a smiech, prírodu a zvieratá. Som veselá, priateľská a milujem deti.
Ignacio5 M 36 rokov
Hladam dievča v mojom veku na trávenie voľného času a neskôr možno aj viac. Som slobodný, bez záväzkov. Voľný čas: filmy, bicykel, príroda. Možno sa tu na mňa usmeje šťastie.
peter82051 M 41 rokov
Muž 41 rokov Skalica
Som slobodný chalan, ktorý hľadá vážny vzťah so zaujímavou slečnou,
ak sa tu taká nachádza, nech mi hneď napíše, budem rád za každú správu a rád odpíšem. Ďakujem

1 2 3 4 5 6 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania