amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Skalica SI

Ste v Skalici a chcete sa zoznámiť? U nás nájdete ľudí, ktorí hľadajú nových partnerov. Vytvorte si profil a začnite sa zoznamovať.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaSlovenskoSkalica

Zdenoboss M 40 rokov
Hľadám ženu okolo 30 rokov, rodinné zázemie, som zamestnaný, na bicykli chodenie do prírody, nie nemám zvieratá áno vysporiadnu minulosť mám. Volám sa Zdeno
marcel007 M 42 rokov
Muž 42 rokov Skalica
"Robiť všetko s láskou", to je moje heslo, ideálne je pre mňa žena, slobodná, bezdetná, ktorá chce mať svadbu v kostole, chce mať deti, všetko ostatné rád zodpoviem osobne, na vypisovanie moc nie som. Chcem si len dohodnúť stretko a potom osobne sa spoznávať. Hrávam na organe v kostole a spievam, tvorím piesne i texty.
Budem rád za každú vašu odpoveď. Marcel
Nemám rád ignoráciu, tzn., že na každú správu je slušnosť odpísať, je jedno čo, hlavne napíšte pravdu. Úprimnosť si cením, sám taký som:)
krokodilek M 19 rokov
Som mladý chalan a chcel by som spoznať fajn babu či už mladú alebo staršiu. Rád športujem ak chceš vedieť viac ozvi sa. Rád sa zoznámim:) Tak neváhaj a píš.
chicony4 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Skalica
Som pracujuca zena. nevenujem sa ziadnym konickom, nakolko mam vnucatka, tak vacsinou som s nimi. milujem zvieratka, mame psika. hladam muza, s ktorym by som mohla travit kusok z volneho casu niekde na vylete, ci pri kavicke...viem, ze niekde si.
Sisi005 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Skalica
Ahojky som 46/172 zo Skalice a hľadám niekoho na pokec. Muži ktorým ide len o jedno nepíšte, aj tak vás vyhodím. Mám vlastne bývanie, peňaženku a názor. Som abstinent a nefajčiar tak by som bola rada ak by sa ozval niekto podobný ;-)
lena75 Ž 45 rokov
Som rozvedená žena a hľadám obyčajného normálneho muža, ktorý by vedel akceptovať moje deti. Majú 8, 10 a 15 rokov. Mám rada prírodu a rada športujem.
Paninka1 Ž 34 rokov
Som slobodná mamička a rada by som sa zoznámila s mužom ktorému nevadí,že mám dieťa.Moje záľuby sú:prechádzky lesom,byciklovanie a korčuľovanie.Som zamestnaná a bývam sama s dcérou.
Andy37 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Skalica
Keď sa ma spýtaju, koľko mám rokov, odpovedám :
Mám telo, ktoré oslavuje narodeniny.
Mám srdce, ktoré nemá žiaden vek.
A mám dušu, ktorá má všetky vekové kategórie...
Jorgeus M 52 rokov
Muž 52 rokov Skalica
Znáš ten pocit, když se držíš za ruku s tvou Láskou a čas jakoby neexistoval?
51 let, sympatický, svobodný, sportovně založený, muž se smyslem pro humor a životem zocelený hledá ženu, pro kterou držení za ruce bude pouhá předzvěst toho nádherného, co s ním prožije.Miluji večerní vyjížďky na kole, když slunce zapadá. Mám oblíbenou trasu kolem řeky, mám tiché místo s krásným výhledem na hladinu . A pak společný návrat s posezením a večeří v útulné hospůdce by mohlo být příjemným zakončením dne.
Thalia77 Ž 43 rokov
Voľno najradšej trávim v prírode, či turistika, alebo ju spoznávam na bicykli, s deťmi ale aj sama. Hory, zrúcaniny, jazerá majú svoje čaro. Kino, plávanie, prechádzky so psom, dobrá kniha... Rada by som našla niekoho, kto by zdieľal s nami naše záľuby. Nehľadám náhradného otca, ale muža čoby s nami zmysluplne trávil voľný čas a časom ktovie.. Mal by byť dobrosrdečný so zmyslom pre humor a dobrodružstvo, žiadny domased. Pracujem v obchode.
Bezmena72 Ž 47 rokov
Chcela by som zistiť ci ešte po tejto planéte chodí chlap, ktorý si vie ženu vážiť spôsobom že ju neklame, nepodvadza a je preňho jediná.. Vie sa postaviť k robote, toleruje deti, a toleruje psíkov v byte... Fotka nie je podstatná, len priblíži, podstatny je charakter, preto ani ja fotku nedávam.. Ak uznam za vhodne rada pošlem..
maja90901 Ž 56 rokov
Ahojte, som SŠ s vyriešenou minulosťou, otvorená všetkému novému, ktorá má rada knihy, prírodu aj zvieratá. Hľadám obyčajného muža, deti, vnúčatá a psík vítané.

1 2 3 4 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania