amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Skalica SI

Ste v Skalici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSkalica

charlie1008 M 27 rokov
Hľadám svoju spriaznenú dušu, najlepšiu priateľku, zrnko v piesku. Niekoho na koho sa budem môcť vo všetkom spoľahnúť.
Do vzťahu môžem priniesť podporu a priateľstvo. Život v dvojici sa zvláda lepšie.
Pracujem, ak chceš vedieť viac, napíš ;)
Vo voľnom čase sa venujem svojim záľubám - bicyklovaniu, bedmintonu. Rád si pozriem nejaký dobrý romantický/ akčný film alebo horor. Je toho ešte oveľa viac....
Minulosť mám vysporiadanú.
Heno111 M 49 rokov
Muž 49 rokov Skalica
Hladam partnerku na vazny vztah,byvam na rodinnom dome,chovam zvieratka, domaca strava :-D mam aj psika huskyho menom keysi a aj mainske macicky 2 a 1 kocurika..volny cas travim prevazne na dome v zahrade..ak si sympaticka a mas rada vidiek a zvieratka budem rad ak sa mi ozves...
branik243 M 39 rokov
vysporiadanu minulosť mám rád chodím do prírody najradšej má baví keď mám čas tak ísť na ryby pracujú ako murár bývam na dedine okres Skalica.
Zienka29 Ž 43 rokov
Prechádzky v prírode... Neviem či sa tu dá niečo nájsť... tak zatiaľ niekoho len na písanie, pracujem, voľný čas trávim so svojimi deťmi, občas kino, káva.
Kormo55 M 34 rokov
Muž 34 rokov Skalica
Momentálne pracujem ako automechanik, som slobodný a hladam dlhodobu znamost, verím že ju raz nájdem. Od ženy čakám vo vzťahu uprimost lasku dôveru a spoločné záujmy
Milanisko68 M 52 rokov
Muž 52 rokov Skalica
Hľadám ženu, priateľku k tráveníu voľných chvíľ. Keď máš rada prírodu a túlanie sa v nej si voľná sympaticka, usmievavá hráva, blazniva ozvy sa prosím.
Miro2204 M 45 rokov
Muž 45 rokov Skalica
Hľadám ženu na...
Pracujem ako vodič...
Voľný čas trávim u telky pozeraním na športové prenosy
Zvieracieho miláčika doma nemám...ale nevadilo by mi to
Minulosť mám vysporiadanú..
adam24 M 23 rokov
Muž 23 rokov Skalica
Hladám niekoho na pokecanie možno niečo viac. Mám rád hudbu, turistiku, šport a autá. Svoj volný čas trávim s priatelmi a so svojou postelou. Už neviem.
Patrik127 M 44 rokov
Ahoj volám sa Patrik a hľadám vážny vzťah. Som rozvedený mám jedného syna ktorý u mňa býva na víkendy. Pravidelne športujem mám rád kino svoju rodinu.
Stanislav6464 M 56 rokov
Hledám vážný vztah spriznenou duši pro další etapu života. Rozvedení 9let porad sam. bez závazků bydlím v Čr na J.morave. Děti dvě nebydlí se mnou. Pracující. Sportovní tip.
Peter2peter2 M 53 rokov
Hladam zenu na vazny vztah. Zijem sam v rodinom dome a rad by som travil volne chvile mozno prave stebou. Nemam deti, mam rad prirodu, pohyb .. rad sa smejem
tom1992 M 28 rokov
Muž 28 rokov Skalica
Hľadám úprimnú babu pri ktorej sa budem cítiť dobre. Ktorá bude so mnou v dobrom aj v zlom. Nebudeme pred sebou nič tajiť a budeme si všetko hovoriť na rovinu.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania