amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 16 - Zoznámenie Trnava

Ste v Trnave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrnava

gurob M 68 rokov
Rád by som s niekym zašiel na kávu, porozprával sa o živote, literatúre, filme... , a čo by bolo ďalej nechám na osud. Som vdovec, necítim sa príliš osamotený, ale chýba mi "vôňa ženy".
JASOMSLNIECKOO Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Trnava
Skúsenosti občas bolia, ale o to skôr posunú vpred. Napriek všetkému verím, že existuje zázrak menom LÁSKA. Rada by som stretla muža, ktorý rozosmeje moje oči a dá srdcu správne tempo... muža, pre ktorého sú dôležité pre iných nepodstatné a nepovšimnuteľné maličkosti... muža empatického a citlivého, ktorý rád nastaví tvár slnečným lúčom... muža, ktorý sa pousmeje nad "obrazom" dvoch starých ľudí držiacich sa za ruku... muža, pre ktorého je príroda tým pravým dobíjačom energie... muža, ktorý si už vie vážiť čas strávený s milovanou osobou... muža, ktorý túži byť obetavo milovaný a sám túži verne, obetavo, starostlivo a trvalo milovať... muža, ktorý má minulosť vysporiadanú a v prípade sympatií "tu" dá prednosť osobnému stretnutiu (prechádzke a rozhovoru, keďže komunikácia je základom každého vzťahu)...
eduard09 M 86 rokov
Som aktívny senior na dôchodku, ale cítim sa sám, chýba mi partnerka na trávenie voľného času na prechádzky, návštevu kostola a podobne. Priznávam si, že samota ma veľmi ubíja, preto využívam túto možnosť.
sue007 Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Trnava
Rada sa zoznamim so slobodnym,bezdetnym a pohladnym muzom od 35-40 rokov z okolia do 15 km.Mam rada prechadzky,kino,prirodu,dobre jedlo a knihy.Prosim len seriozny zaujem,ziaden kratkodoby flirt nehladam.
Angy1122333 Ž 49 rokov
Som veselá, spoločenská, usmievavá, milujm život. Hľadám muža s ktorým sa budem príjemne cítiť, ktorý ma dokáže podržať aj rozosmiať. Moje záľuby sú šport, turistika, hory, more, tanec, hudba, čítanie, cestovanie, rada spoznávam príjemných ľudí.
195619752016 M 64 rokov
Muž 64 rokov Trnava
62 ročny vdovec z dediny pri Trnave pracujúci ktorý väčšinu času trávi v záhrade a občas prechádzky zvieratá nechovam len rybičky v jazierku. Rád sa zoznámim s dámou ktorá znáša rovnaký osud nefajčiar alkohol len sviatočne platí
henrietka1 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Trnava
Hladam si priatela ktory mna bude mat rad a aj ja jeho.Mam jednu dceru ktora bude mat za chvilu 18 rokou.Byvame len mi dve v podnajme.Mam rada prechadzky,hudbu,filmy,televiziu a citanie knih.
martinsvk M 39 rokov
Muž 39 rokov Trnava
Ahoj, chcel by som sa zoznámiť s milou osobou, ktorá ma vie vypočuť a pochopiť, som ženatý,idem sa rozvádzať, žena,ktorú som miloval mi na výročie svadby nasadila parohy...
Neverím že by život mohol byť ešte niekedy pre mňa pekný, ale dúfam že ešte môže byť...
Kukucka279 Ž 48 rokov
Ahojte, slobodná baba hľadá normálneho nezadaneho muža, ktorý uznáva určite hodnoty.
Niekto, kto má rád prírodu, hrady, zrúcaniny, kino, relax. Ma svoj názor, za ktorým si stojí.
Je vtipný, chapajuci a dá sa na neho spoľahnúť ci o neho oprieť, ak treba. Chlap do koča, aj do voza.
mirec2305 M 35 rokov
Muž 35 rokov Trnava
ahoj.. hladam zenu do voza aj do koca aby som mal skym travit volne chvile a mohol sa aj na niekoho spolahnut
ja som taky trosku blaznivy ale povedal by som zdravo... ale ved ked uz tak myslim osobne ze kazdy ma svoju diagnozu
palino666 M 38 rokov
Muž 38 rokov Trnava
Hľadám sympaticku ženu stihlejsej postavy na zoznámenie spoločný život spoločne trávenie voľného času moje záľuby sú cestovanie autá motorky príroda turistika cykloturistika moto turistika mám veľmi rád hory bolo by super keby som nasiel ženu podobných záujmov prípadne aj iných vzájomne pochopenie a prispôsobenie jeden druhému záleží na dohode oboch pracujem ako servisný technik deti nemám som slobodný nefajčiar nealkoholik zdravý v pohode chalan bez dlhov a iných problémov jediný problém mám že v bežnom živote nemám moc príležitosti sa zoznámiť s nejakou ženou tak som sa rozhodol skúsiť šťastie na zoznamke teším sa na aspoň jednu odpoveď!
Kamilius44 M 46 rokov
Pracujúci pohodák sa rád zoznámi s pohodovou žienkou. Voľný čas - práca-domov-domov-práca. Deti v pohode. Mám rád zvierata a iné tvory. A kľudne sa opýtaj - rád odpoviem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania