amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 19 - Zoznámenie Trnava

Ste v Trnave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrnava

sona1106 Ž 51 rokov
Rada by som spoznala človeka ktorý si vie užívať život a lásku.
Som milá, inteligentná, usmievavá. Rada športujem, bicyklujem, turistiku, dobrý film a pohodu...
Napriek životnej skúsenosti by som rada spoznala láskavého a rozhodného muža, ktorý vie čo chce...
dubaj4555 M 56 rokov
Láska kvitne aj teraz. Kazdy den je pekni vo dvojici. Mám rad psov.
kordik M 55 rokov
..joga a umenie, kontemplácia i vášeň, zmysel pre detail, veľkorysosť i súcit, vzájomná inšpirácia a porozumenie.. myslím že tieto základné heslá pre motiváciu stačia, fabulovať sa dá neskôr..
Emperor M 43 rokov
Zaluby mam posilovna , zvierata, priroda. Som sportovy tip. Nikdy som nepil a nefajčil. Som uprimny a neznasam ohovaranie a faloš. Mám dvevdeti ktore neziju so mnou.
Forest55 M 43 rokov
Som slobodný , moje záluby sú sport posilovna beh , rad chodím aj do prírody. Rad pomáham . Mám dve deti , ktore neziju somnou. Nemám rad klamstvo . Som uprimny.
Luki2810 M 32 rokov
Muž 32 rokov Trnava
Mám rad prechádzky v prírode alebo po parku.Hlavne chodievam rád plávať.Zo zvierat mamam rád psíky.Hladam partnerku ktorá by prijala moje objatie a cítila v ňom obrovskú podporu a mnoho ďalších úžasných citov ktoré jej v ňom túžim ponúknuť.
direl M 27 rokov
Na svete žije veľmi veľa ľudí. Aj keď sa mnohí na seba podobáme, predsa sme každý iný. Každý z nás je niečím výnimočný. Je ťažké ohodnotiť sám seba, pretože je niekedy zahanbujúce priznať si vlastné negatívne stránky. Človek v dnešnej dobe rád súdi druhých, ale málokedy sa pozrie sám na seba. Keby mám vymenovať pár mojich vlastností, ktoré vystihujú môj charakter, boli by to prídavné mená priateľská, úprimná, ale viem byť aj tvrdohlavá a niekedy ťažko beriem osobnú kritiku. Z času na čas je zo mňa typický flegmatik, ale myslím si, že temperament človeka, záleží od spoločnosti v akej sa nachádza. Mnohí ľudia ma považujú za introverta, čiže plaché a tiché dievča, ale kto ma naozaj pozná vie, že opak je pravdou. Najradšej zo všetkého mám smiech a uvoľnenú atmosféru.
Jasonko50 M 55 rokov
Rád by som sa zoznámil s pohľadnou žienkou s ktorou si porozumiem. Zaujímam sa o prírodu filmy a techniku.Nehľadám partnerku s nadludskými predstavami ,ale bežnú osobu na porozumenie.
guess333 Ž 50 rokov
Hľadám muža skôr vzdelaného introverta, nezadaného od 48 do 58 rokov.
Som rozvedená, 48 ročná z Trnavy. Mám rada more a knihy.
To čo hľadám aj ponúkam
Ivo7777 M 31 rokov
Rad by som sa zoznamul s milym dievcatom, ktore vie co chce. Som rodinne zalozeny muz. Mam rad pobyt v prirode, cestovanie, cudzie jazyky. Ak som ta zaujal, budem rad ak sa mi ozves :)
Ergo11 M 38 rokov
Som len normalny ,pracujem, bavím sa a žijem život.,som za každú srandu ,mám rád ľudí a keď je čas tak plávanie je mojím najväčším koníčkom ,mám rád hudbu ,ktorú som aj študoval ,vypočujem si ozaj všetko ,.
Dejvid69 M 26 rokov
Tak hladam milenecky vztah alebo aj vztah ako nam to bude vyhovovat ;-) som z Trnavy 24 rokov ale mozme sa kludne stretnut aj v bratislave nemam problem prist na aute. Moje zaluby su tak priklad bicyklovanie,pingpong,automobilove sporty,pc,futbal,hokej. behanie, turistika, atd.. Studujem v Trnave na vyske.
Tak nevahaj a napis ;-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania