amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Galanta GA

Ste v Galante a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaGalanta

Giorgio888 M 41 rokov
Muž 41 rokov Galanta
Hľadám moju druhú polovicu.
Mám rád šport, jazdu na motorke, psy, turistiku, milujem rockovú hudbu, ale aj inú hudbu vypočujem.
Nefajčím.
Nefajčiarky majú výhodu.
Kopasz77 M 43 rokov
Čo o sebe? veď časom všetko zistí človek na vlastnú kožu.
Som bláznivý, mám rád slnko, opaľovanie pri vode, nemám rád zimu
Som ženatý a kým ma ukameníte za to tak hľadám len kamarátstvo
Petuldo2 M 45 rokov
Muž 45 rokov Galanta
Hľadám úprimnú kamarátku partnerku a všetko s tým spojene príjemné. Žena ktorá vie opetovat aj lásku s ktorou sa budem smiať a prežívať všetko co nam život prinesie.
marosnew7 M 49 rokov
Hladam zenu milujucu deti ktorej byva casto smutno a chyba jej partner na spolocne chvile ktory ju urobi stastnou ak najdeme spolocnu rec a padneme si do oka
Tomasino87 M 34 rokov
Muž 34 rokov Galanta
Hľadám partnerku ku sebe pre seba a svojho syna , vo voľnom čase rád športujem. Minulosť mám za sebou a hľadím do budúcna a dúfam že ťa tu nájdem a pôjdeme spolu životom
Majster35 M 35 rokov
Muž 35 rokov Galanta
Rád chodím na ryby. rad sa tulim. milujem svoju prácu kam chodím pravidelne. Robim majstra v betonarskej parte. hladam niekoho kto ma dokáže brat takého aký som.
Beby74 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Galanta
keresem a másik felem❣️... tartós kapcsolatot keresek... lehet h pont itt találkozom majd a nagy Ő-vel??... olyan társra vágyom aki elfogad olyannak, amilyen vagyok 🌞
1457palinda Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Galanta
Priateľa, možno i viac, na spoločné trávenie voľných chvíľ, prechádzky prírodou, návšteva kultúrnych pamiatok, čo ešte všetko iné, čas ukáže. Hlavne že ma bude brať takú, aká som.
jim321 M 33 rokov
Muž 33 rokov Galanta
Som mladý sympatický muž ktorý sa sklamal v láske, ale aj napriek tomu mam rad zensku spoločnosť... rad sa prechadzam po meste podvečer. Mam rad romantiku som inpulzivny je so mnov vždy sranda..
hocico01 M 34 rokov
Muž 34 rokov Galanta
Ahojte. Som 34 ročný chlap, ktorý hľadá lásku a známosť. V podstate môže somnou nadviazať kontakt hociktorá žena. ťeším sa každej známosti a verím, že v budúcnosti nájdem ženu môjho života. Ak chceš vedieť, či mám rád šport, alebo čítanie, tak napíš mi a ja 100 percentne odpovedám.
Dendaa Ž 44 rokov
Hľadám kamaráta, človeka s ktorým si budeme mať čo povedať a po vzájomných sympatiách sa rada osobne zoznámim. Čas ukáže , či k sebe patrime. Nechajme sa prekvapiť. Som jednoduchá, rodinne založená. Rada spoznám niečo nové.
Elinta Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Galanta
Som veselá žena, ktora rada spozná nových priateľov a možno aj lásku. Samota je zlá.. Mám dcérku, ktorú nesmierne ľúbim, mám rada psíkov, prírodu, prechádzky,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania