amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Galanta GA

Ste v Galante a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaGalanta

Machton M 44 rokov
Muž 44 rokov Galanta
Hladam svoju polovičku, mam rad zvieratka, aj deti, pracujem.
Som vasnivy gentleman, sportujem, rad varim, som slobodny, bez deti.
Rad chodim von na vylet, rad si zbieram nove zazitky.
Robo900 M 32 rokov
Muž 32 rokov Galanta
Volam sa Robo, mam 33 rokov, som z Galanty, hladam zoznamenie sa, potom sa uvidi, ked más zaujem, som otvoreny vsetkemu, ked hladas to iste, budem rád, ked sa mi ozves ☺️
Nautilius M 48 rokov
Muž 48 rokov Galanta
Hľadám vážnu známosť, mám rád zvieratá, prechádzky, čítanie a ešte veľa iných vecí. Rád by som spoznal ženu, s ktorou budeme sa navzájom dopĺňať a užívať si pekné chvíle života.
Mirec1204 M 40 rokov
Hľadám ženu vo veku 30-40, môže byť aj slobodná mamička, ktorá má bude mať rada takéto, aký som a nebude má chcieť meniť na niekoho, kto nie som. V buducnosti by som chcel mať deti.
Eli43 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Galanta
Hľadám niekoho, kto bude so mnou v dobrom aj v zlom, bude ma mať rád takú, aká soma aj moje deti bude akceptovať a mať rád. Mám rada dlhé prechádzky, spoznávanie iných miest, rada šoférujem, počúvam hudbu. Pracujem v sklade.
MonikaJar Ž 39 rokov
Hľadám vážnu známosť, milého muža, uvidím, čo mi život prinesie. Rada chodím na prechádzky, do prírody, alebo len tak doma. Uprednostňujem osobné stretnutie pred neosobným písaním :)
Andrea11121314 Ž 33 rokov
Hladam hodneho a mileho muza so srdcom na spravnom mieste.
Sklamania uz bolo dost, mozem nabidnut lasku, vernost a to same ocakavam aj ja, pracujem ako operatorka vyroby.
zuzana1964 Ž 59 rokov
Ahoj. 6,5 roka vdova, samota je smutná..Hladám si vážny vzťah z okolia Ga. Som usmievavá, veselej povahy, ktorá rada číta, pláva, cviči pilates, chodi nordic walking do prírody, bicykluje. Hladám si priatela, tiež športovo založeného, úprimného a veselého nefajčiara na spoločnú cestu životom.
K19 M 49 rokov
Mam dvoch dospelych synov, jednu 7 rocnu dceru. Mam psa. Jazdim na motorke to mam ako relax. Venujem sa dcere, ked ju mam u seba. Venujem sa renovacii starych aut, ale len svojich. Viac informacii osobne.
Maderkova Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Galanta
Hľadám kamaráta na voľné chvíle, mám rada turistiku, tanec, vylety, rada varím, hľadám nezadaneho nefajciara, nealkoholika, s kľudnou povahou, možná niekde si, len sme sa nestretli zblizkeho okolia.
fiona3331 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Galanta
Som úplne obyčajná baba do koča aj do voza… veselá, bláznivá, večný optimista, čo hľadá spriaznenú dušu na cestu životom 🙂🙃😍… najlepšie niekoho kto miluje prírodu ako ja 🥰… nestojím o úlet, chcem normálny život vo dvojici… možno trápne na tento zvláštny moderný svet ale presne to chcem 🤷‍♀️😉
Lali85 M 37 rokov
Muž 37 rokov Galanta
Ahoj hľadám ženu, na všetko čo je dobré 🙂
Pracujem, bývam sam! rad by som sa spoznal ženu, som otvorený na všetko
Som normálny muž, som trosku nesebavedomý

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania