amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Galanta GA

Ste v Galante a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaGalanta

V8500 M 46 rokov
Hľadám obyčajnú úprimnú žienku, ktorá sa sklamala v láske tak, ako aj ja a hľadá úprimný a vážny vzťah bez falose pretvarok a hlavne nevery. Deti nie sú prekážkou.
1261963 Ž 58 rokov
Hľadvám priateľa do 60 rokov. Pracujem svoj voľný čas trávim prechádzka prírody domáce práce rodina pekná kniha pozretie pekného filmu mám rada zvieratka.
Carpman M 56 rokov
Hladam zenu do voza aj do koca, praca plny uvazok, samota nikomu nerobi dobre, sport skorej si pozriem ako aktivne, rybacka, motocikel ano, v zime lyze, prechadzky po cerstvo napadanom snehu.
Oskar2234 M 22 rokov
Hľadám vážny vzťah.
Som živnostník, robím ako tesár na streche.
Mám rád prechádzať v prírode, mám rád šoférovanie.
Rád chodím do kina, na zábavy, mám rád zvieratá.
Robus M 42 rokov
Muž 42 rokov Galanta
Planujem si popisať a časom viac. Pracujem v zdravotnictve. Mam domáceho miláčika mačicku. Mam vysporiadanu minulosť. Voĺni čas travim oddychvanim, mačickou
Macek48 M 48 rokov
Muž 48 rokov Galanta
Hľadám serióznu dospelú osobu na voľné chvíle. Mám rád šport výlety, prírodu, hory, plávanie len nemám s kym, takže čakám aby si sa mi ozvala. Napíš budem rád.
Zsolt12 M 50 rokov
Muž 50 rokov Galanta
Inteligentnú študovanu. Mala by byt Doktorka alebo Advokátka alebo Sudkyna s dobrym srdiečkom a slobodná. A mala by byt veselej povahy. Som Invalidny Dochodca. Hadam to nebude prekážať 😉
Jerry76 M 45 rokov
Muž 45 rokov Galanta
Hľadám niečo nezáväzne, príjemné stretnutie. Pevne verím že nikoho nesklamem. Som šofer s povolania, a jazdím len po Slovensku. Koníčky nemám žiadné. Tak asi toĺko.
Vladojakbik M 20 rokov
Muž 20 rokov Galanta
Ahojte som chalan ktorý hľadá nejaké príjemné, milé, slušné dievča, ktorá by neutiekla hneď pri prvom probléme ale všetko je v poriadku nemám žiadne extrémne problémy. Tak napiš
peepoo M 24 rokov
Hľadám príjemnú, sympatickú, inteligentnú babu s ktorou by som si dokázal sadnúť.. a neskôr možno aj ľahnúť , študujem na univerzite.Mám veľmi netradičný štýl humoru, preto je potrebný niekto neurážlivý :D Voľný čas s priateľmi, vonku, grilovačky, dobrý film. Mám psa a mačku.
Margaretka1098 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Galanta
Ahoj. Hľadám práve teba. Pretože si inteligentný so zmyslom pre humor. Dokážeš lásku, dôveru, spolupatričnost, úctu dávať, nielen brať.
Si pracovitý a zodpovedný. Turistika, pohyb, šport vieš absolvovať a nie iba z diaľky sledovať.
Čo hľadám to viem aj dávať. Požičaj mi nádej, dvakrát ti ju vratim späť.
Kobiati1 M 38 rokov
Muž 38 rokov Galanta
Ahoj! Hladam nejaku obycajnu babu, ktora je tiez osamela a tuzi po laske tak ako ja... Deti mi nevadia... Pracujem od rana do vecera tak je tazke sa zoznamovat! Vo volnom case rad chodim do prirody a do kina alebo len tak relaxujem doma.....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania