amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Trnava TN

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Trnave.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrnava

retymno Ž 60 rokov
Hľadám priateľstvo muža, ktorý taktiež niekedy potrebuje počuť niečo iné ako stereotyp,či poradiť, pomôcť alebo niekedy na chvíľu niekde odísť a myslieť na dobro, či užiť si pohodu
Lagapa1 M 44 rokov
Ahoj neznáma neviem či som na správnej stránke no skúsim snáď niekde existuješ som muž 42r.čo písať? treba ma len spoznať čo hľadám tiež len spoznať. Na začiatok len dobrú kamarátku čas ukáže.
Athos70 M 50 rokov
Ľudia hľadajú partnera, s ktorým sa dokážu zasmiať. Veď život plný smiechu je oveľa krajší a jednoduchší ako život s človekom, ktorý je neustále zamračený. Kto hľadá, nájde a kto chce vedieť viac, dozvie sa.
Petersam M 41 rokov
Som muž z tt, nezadany, pracujúci, sám bývajúci, mám rád prírodu, chodenie na ryby, hubarcenie, pozeranie filmov, športových prenosov.. hľadám ženu na zoznámenie, a najradšej na vzťah...
gusberry M 50 rokov
Hľadám ženu na VŠETKO, ALE na ÚROVNI aj v sexe... Šport, Cestovanie, Autá, varenie, zdravý životný štýl... pracujem momentálne AKO prekladateľ PRE firmy v teréne... fajčenie nemusím ani zvieratá v domácnosti vonku nie je problém..
Pepem6 Ž 44 rokov
Rada spoznam pozitívne naladeneho a športovo zalozeneho muža, s rovnakými hodnotami a podobnými životnými cieľmi.
Mám rada všetko pekne a dobre, úprimnosť, rodinu, priateľov, šport, pohyb, beh, bike, fitness, prírodu, hory, túry, lyžovanie, slnko, vodu, more, cestovanie, výlety, kultúru, zábavu, hudbu, tanec...
Som vždy dobre naladená optimistka, mám rada okolo seba príjemných a veselých ľudí, s ktorými sa dá zasmiať, ale sa aj vážne porozprávať.
Ak tvoj voľný čas rad travis pri športe, pohybom, v prírode, spoznávaním nových miest, či aj
oddychom vo wellness, alebo v divadle či kine, tak mame pár hobby spoločných a moznoze si
zapasujeme.
Ak máš k tomu rad svoj život a si so sebou spokojný tak ako ja, ešte lepšie...
Mam záujem iba o vážny vzťah, ktorý vychádza z priateľstva a buduje sa vzajomnym spoznávaním, no tá určitá chémia tam nesmie chýbať.
Recyclo1 M 49 rokov
Muž 49 rokov Trnava
Niekoho do pohody,uprimnu a milu dusicku ktora oceni aj malu skromnost.mam syna ktoreho velmi lubim lenze nebyva somnou tak samota je tazka.hladam zenu ktora je sympatická ,chápe porozumenie a vie čo je laska,.rad ta spoznam viem ze niekde si.
Ucitelka111 Ž 40 rokov
Ako učiteľka mám rada deti. Rada chodím do prírody, na kultúrne podujatia a rada sa smejem. Hľadám priateľa
komunikatívneho, veselého, vtipného ,primeraného k môjmu veku a musí mať rád deti. Ak sa chceš dozvedieť viac ,tak sa ozvi...
otvoreny14 M 64 rokov
prijemná milá nekonfliktná nájde sa? som nekonfliktný typ rád cestujem mám rad prechádzky prirodou mojim koničkom je hranie šachu praca na zahrade pijem priležitostne nefajčim
Fania Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Trnava
Moje záľuby : hra na klavir, turistika, čítanie , zahradka,
Pracujem ako rehabilitacna sestra,
Rada by som sa stretla s mužom ktorý je veriaci, má vzťah k zvieratám (psík ), k turistike, ...
Martoo M 24 rokov
Hladam milu mudru zenu. Mam rad prirodu, sport, cestovanie, kino ,vylety. Som zamestnany a dokazal by som sa postarat o nas oboch. Mam rad psy aj ked ziadneho momentalne nemam. Napis mi a zistis o mne viac.
Vanludolf M 39 rokov
Muž 39 rokov Trnava
Moje záľuby sú turistika, knihy, varenie, filmy a hudba. Relaxujem rád pri dobrej knihe, pri dobrom filme , v kine alebo vo wellness, niekde na hoteli a tak :)
Pracujem ako sociálny pravovnik.
Som bez zvierat.
Rád by som sa.zoznamil s normálnou a sympatickou babou, z Trnavy alebo okolia.
Nemám deti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania