amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 17 - Zoznámenie Trnava

Ste v Trnave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrnava

Kamilius44 M 46 rokov
Pracujúci pohodák sa rád zoznámi s pohodovou žienkou. Voľný čas - práca-domov-domov-práca. Deti v pohode. Mám rád zvierata a iné tvory. A kľudne sa opýtaj - rád odpoviem
Dzubo M 26 rokov
Muž 26 rokov Trnava
Ahoj som Lukáš hladám babu na vztah.
Na kráse mi nezaleži pre mna su podstatné ine hodnoty ako výzor.
Pracujem ako majitel taxislužby v Trnave. Doma mam 2 psikov civavi.
jacob87 M 32 rokov
Mladý a vždy dobre naladený optimista, ktorý sa hlavne venuje bádaniu prírodných zákonitostí sveta a ktorý úprimnosť, slušnosť a schopnosť robiť kompromisy považuje za najväčšie cnosti človeka, by sa rád vydal na cestu spoznávania nových spoločných chvíľ a zážitkov. Chcela by si sa pridať? :)
Georgino111 M 52 rokov
Muž 52 rokov Trnava
Som športovo založený, rád chodím po horách, rád cestujem a spoznávam krásy našej krajiny.
Voľný čas trávim prevažne doma čítaním kníh, prácou s PC, hraním šachu alebo na gitare
Mám rád zvieratá, hlavne mačky, ale v domácnosti žiadne nemám
Rád by som sa zoznámil s osobou milou, prívetivou, veselou, vtipnou, inteligentnou a spoľahlivou
Som bezdetný
lulu999 Ž 43 rokov
čau, hľadám chalana, kt. ma rozveselí, obyčajná baba - záľuby všetko kde sa dá hýbať (všestranne), voľný čas - ved sa nudím a hlľadám spoločníka aby sme boli dvaja do nudy, rada cestujem a spoznávam okolie a cudzinu, takže ak nehľadáš umelú cicušku, môžeš aj napísať papa
tomii12348 M 21 rokov
viem varit viem sa postarat o seba aj o zenu rad pocuvam hudbu chodim na turistiku holka ktora my pise nech vie aspon ocom som tolerantni aale otial potial :) na veku my moc nezalezi ale tak nehladam 40+ :D a snazim sa byt taki ako druhy ku mne.
jemo1990 M 30 rokov
Som normálny chalan, ktorý, nechce byť sám. Samota ubíja a vždy je lepšie keď má človek vedľa seba niekoho, na kom mu záleží :) nudiť sa so mnou nebudeš, nakoľko som veselej povahy a snažím sa vždy povzbudiť náladičku :)
t3om M 42 rokov
Muž 42 rokov Trnava
Som veriaci myslím, že som celkom v pohode chalan. Mám rád prírodu, domáce zvieratá, dobrú, pohodovú hudbu a iné. Príležitostne vybehnem na bycikel, lyže, korčule. Rád spoznám úprimnú, veriacu, rodinne založenú slečnu.
Tonton M 54 rokov
Som obyčajny clovek... mám rad kľud a pohodu...neznášam hádky.Rad by som stretla touto cestou zenu s ktorou si budem mať čo povedať... a ktora bude mať čas aj na mňa..
Diarana Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Trnava
Som pohodová, kamarátska, nekonfliktná.Hľadám úprimného sympatického muža, ktorý nechce byť už sám a ktorý nesklame.Mám rada prírodu, prechádzky,Rada spoznávam nové miesta.
misho2408 M 28 rokov
Muž 28 rokov Trnava
Ahoj.hladám normálnu,vtipnú,usmievavú ženu 😊
okolie TT,BA,NR..vlastne mi to je jedno.ak nájdeme spoločné slová a sympatie😉
moje záluby sú..môj syn a čas strávený sním keď prídem s práce
Huraj M 33 rokov
Som nefajciar, byvam sam na dome a aj tymto sposobom by som rad nasiel zenu s ktorou by som mohol zalozit rodinu a vychovavat deti. Ak mas vlastne dieta, nevadi, deti mam rad a rad Vas prijmem do svojho zivota aj dvoch ;)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania