amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Holíč

Ste v Holíči a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHolíč

Lenka1212 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Holíč
Rada by som spoznala normalneho muža, priatela na travenie spoločnych chviľ.. Rada chodim do prirody, kina, rada si prečitam dobru knihu..
Minulosť mam vysporiadanu
krasnyvztah Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Holíč
Ahoj, hľadám muža do života, samota je zly priateľ.. muža, ktorý vie, čo od života chce, krásny vzťah založený na vernosti .. láske a úprimnosti ... ak sa nájdeš, budem rada, ak napíšeš, vek od 49... do 58r, verím, že niekde si .... a hľadáš to, čo ja .. bolo by fajn Holíč, Skalica ...
Gumesi33 M 57 rokov
Sportujem, chodim na hory, na hokej, fudbal, chodim rad tancovať, pes, pracujem, mám vysporiadanú minulost, chcem sa zoznámiť s dobrou pani, aby sme si rozumeli spolu.
Roman986 M 41 rokov
Muž 41 rokov Holíč
Hledám ženu k vážnému seznámení
Jsem z ČR kousek od Holíča.
Jsem nekonfliktní, spolehlivý a pracovitý.
Hledám ženu, která mě udělá štastného a já ji.
Mám rád procházky do přírody občas cvičení, fitness.
lekrid M 59 rokov
Rád spoznám pohodovú kamošku, som sám, v pohode, takže bolo by fajn niektoré veci pridať, keďže som úplne normálny muž s kladným prístupom k životu. Mám rád prírodu a rád v nej trávim voľný čas, konkrétne na rybách.
Holi01 Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Holíč
Hľadám muža na spoločné trávenie voľného času. Vzájomné spoznávanie napovie viac... Dôvera, úprimnosť, vzájomná empatia, nadhľad a zmysel pre humor sú moje priority vo vzťahu. Mám rada turistiku, bike, prírodu, wellness, posedenie s dobrým priateľmi, hudbu, tanec, cestovanie.... tiež dobrá kniha urobí radosť. Som na dôchodku a ešte podnikám. Uprednostňujem osobné stretnutie. Minulosť vysporiadaná. Spoločnosť mi robí psík.
Renata66 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Holíč
Najde sa uprimny muz? Bez velkych narokov, co si vazi obycajnu zenu, co sa na nic nehra a miluje prirodu, bicykel ja milujem vidiek, kvety, cestovanie.
Armageddon M 47 rokov
Muž 47 rokov Holíč
Touto cestou hladam obyčajne, ale seriozne dievča, bez pretvarky. Nepracujem, som na dochodku, slobodny, bez zavëzkov, rad rybarčim, milujem prirodu a pokoj. Dvom je lepšie ako samemu.
Cockin M 61 rokov
Nemám usporiadanu minulost, manželka sa chce rozviesť, som spoločensky človek a romantik, je mi samému smutno, od vzťahu očakávam porozumenie a nehu, mám auto, dobru prácu, ale nemám lasku.
dracica1978 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Holíč
Som romantik, rada si polezim, šport bicykel, vychádzky, kino, ostatné v správe, ozvi sa ☺️, pravidelný príjem, ale aj výdaj😂, som veselá, rada sa zabavim, voda je mojím oddychom a koníčkom, teším sa na teba 😉
Adka134 Ž 54 rokov
Hladam sympatického pána s charizmou, ktorý neťahá zeny za nos, ktorý vie čo chce, a zároveň spriaznenú dusu na pisanie a stretávanie sa.. keď si tu tak sa ozvi
Valko M 58 rokov
Muž 58 rokov Holíč
Som invalidný dôchodca a samému mi je smutno. Voľný čas trávim rôzne, rád chodím do hory na huby. Hľadám spriaznenú a aby sme si rozumeli. Od vzťahu očakávam vzájomnú podporu a toleranciu.😉

1 2 3 4 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania