amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 27 - Zoznámenie Trnava

Ste v Trnave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrnava

smwfashion Ž 49 rokov
Moje záľuby sú rodina ,príroda, varenie, hudba. Voľný čas rada trávim s rodinou ,priateľmi v prírode. Rada pomáham druhým ,vo vzťahu hľadám lásku ,úprimnosť priateľstvo
dusodusino M 52 rokov
Muž 52 rokov Trnava
Záľuby : odborná a náučná literatúra, kvalitná hudba a filmy (zvlášť 80. a 90.-te roky), cestovanie, poznávanie nových lokalít, šport, občas práca v záhrade.
Pracujem na pozícii technik kvality v automotive spoločnosti.
Zvieratká v domácnosti nemám.
Hľadám partnerku s vysporiadanou minulosťou, úprimnú, vernú, milú, ktorá už vie čo chce, čo od života očakáva a hľadá "bezpečný prístav".
Deti nemám.
peterson1969 M 51 rokov
Som zamestnaný,pracovitý.Mám rád prírodu,domáce práce,práce okolo domu. Som domáci kutil,technický typ,rád tvorím,vyrábam,opravujem. Mám rád práce v záhrade,baví ma chovateľstvo. Mám rád prírodu,zaujímam sa o historiu.
Mám rád deti. A hľadám milú kamarátku,ktorá vie o čom je život.
peter780 M 42 rokov
Ahoj, touto cestou sa chcem zoznámiť s príjemnou, milou, úprimnou a dobrosrdečnou kočkou, do koča, aj do voza. Viac o sebe poskytnem v správe. Pokial to myslíš vážne, určite odpoviem.
descendant Ž 36 rokov
Moje záľuby sú plávanie, fitko, čítanie kníh, divadlo, kino. Hľadám niekoho na zoznámenie a časom sa uvidí. Rada by som si popisala s mužom vekovo primeraným k môjmu. A ešte jedna podstatná vec, nechcem si tu písať s ateistom, ani sa zoznamovať s niekým kto neverí v Boha. Prom rozvedeni muzi s detmi ani mi nepiste. Dakujem
Peto144 M 41 rokov
Hladám milú osobku čo nechce byt sama. Mám rád spoločnost.
Ozvi sa. :) Rád sa zoznámim ak budeš mat záujem.
Mám psa a korytnačku ale chcel by som niečo viac.
zuzicka1975 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Trnava
Ahoj!.Volám sa Zuzana.Mám 43-rokov.Slobodná bez záväzkov.Som na invalidnom dôchodku.A totou cestou si hľadám priateľa tiež na invalidnom dôchodku.Mal by mať 41 až 48 rokov.Z Trnavského kraja.Moje záľuby:domáce práce,prechádzky v prírode a počúvanie hudby.
Tess1 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Trnava
Hľadám priateľa na spoločné chvíle. Moje záľuby sú knihy, muzikály, poznávacie zájazdy, štúdium odbornej literatúry.
Mám vyštudovanú VŠE, takže môj odbor je ekonomika. Zvieratá v byte nemám, pretože to považujem za týranie. Nezaopatretné deti tiež nemám.
Priateľ by mal mať záľuby, kde by sme sa aspoň v nejakej stretli. Nemal by mať žiadne záväzky a mal by byť sebestačný, hlavne po finančnej stránke a mal by mať aj vlastné bývanie.
Margaretka64 Ž 67 rokov
Mám 68 rokov a som vdova a pracujúca dôchodkyňa, Som veselej a priateľskej povahy. Hľadám priateľa do pohody a nepohody.
Moje záľuby sú : okrasná záhrada, kvety, divadlo, filmy, hudba, knihy, prechádzky prírodou, historia, starožitnosti, wellnes.
Zvieratá nemám ale rada ich privítam.
Deti sú už dospelé.
Hľadám niekoho s podobnými záujmami, nealkoholika, nefajčiara.
Gabo22 M 69 rokov
Som nezávislý, VŠ, ešte pracovne dosť vyťažený. Voľný čas využívam predovšetkým na šport / bike,lyže-zjazd i bežky, turistika/. Záľuba je cestovanie, poznávanie cudzích krajín, nie však hotelové rezorty, ale skôr cesty za poznaním, destinácie menej komerčne vyťažené, hlavne hory. Občas dobrá kniha a sem-tam kultúra. Skrátka, mám rád intenzívny život. Lúštiť krížovky alebo sudoku v nedeľu popoludní-to nie. Pokiaľ sa nájde osoba podobného zamerania rád sa s ňou zoznámim :-)) Gabo
14tibi M 33 rokov
Normálny chalan do voza a do koča veľký introvert, ktorý rad pracuje okolo domu a v záhrade. Medzi moje záľuby patrí ešte cyklistika, beh a drôtovanie, ak by si chcela vedieť viac kľudne napíš.
Fero1988 M 31 rokov
Muž 31 rokov Trnava
Ahojte :) hľadám babu s dobrým srdcom :) Moje záľuby sú cvičenie, korčuľovanie, turistika.. Nebránim sa ničomu..rád skúšam nové veci... Som zamestnaný ako obsluha cnc strojov. Bývam v rodinnom dome a mám jedného psa :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania