amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hlohovec HC

Ste v Hlohovci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHlohovec

Milan7745 M 35 rokov
Som hambivej povahy a láskou sklamaný Hľadám úprimnú ženu do voza a do koča ktorú budem nadovšetko milovata ktorá mňa tiež bude milovat
Svoj voľný čas rád trávim v prírode
Zladko M 63 rokov
Trvalý vzťah nemám rád intrigy ani falošné nádeje a chýba mi pohladenie
Som nealkoholik a nefajčiar
Som dôchodca
Prechádzky príroda more
Mám vysporiadanú minulosť
2604 Ž 48 rokov
Hladam známosť na písanie a potom sa uvidí. Pracujem. Deti sú dospelé
Mam psíka. Nechcem sa viazať, chyba mi mužská spoločnosť. Rada sa venujem domacnosti a vareniu.
diversitii Ž 34 rokov
Keďže nie som typ ľudí, ktorí obľubujú večierky a hlučnú spoločnosť, touto cestou si hľadám muža, s ktorým by sa moje sny premenili na skutočnosť. Ocením, ak budeš vzdelaný a budeš mať svoje hodnoty a priority.
Patrik8 M 25 rokov
Muž 25 rokov Hlohovec
Som človek... Človek s chybami... Učím sa, padám a vstávam... Snažím sa dať svojmu životu zmysel... Naučiť sa byť silnejší, ako som a prekonávať všetko, čo mi život prinesie... Nenadávať na život... Je aký je, dal mi, čo dal a vzal, čo potreboval... Myslím na to, že niekto sa má horšie ako ja... Každý deň musí bojovať o život... Som rád, že žijem... A že žijem tak, ako žijem ..
Jasienko M 55 rokov
Radosť z malých, každodenných zázrakov, to je ten kľúč, ako byť každý deň trochu šťastný. Ak sú na tie zázraky dvaja, deň je ešte krajším. V reálnom svete sa teším z priateľov, známych, kolegov v práci, len stále mi chýba druhá polovička srdiečka, spriaznená duša, milovaná láska... Možno je niekde seriózna, inteligentná dáma, ktorá tiež tak ako aj ja, v kútiku duše túži po zmene a láskou naplnenom, harmonickom, trvalom vzťahu. Som samostatný, nezávislý, bez záväzkov, bývam sám, ctím si rodinné a morálne hodnoty, slušné správanie, som nefajčiar. Mám rád prírodu, kvety, hory, turistiku, literatúru, hudbu, divadlo, výtvarné umenie... Nádej pre dve osamelé srdiečka.
Zoradovac M 51 rokov
Hľadám príjemnú pohodovú ženu do života. Ktora má rada turistiku prechadzky prírodou alebo historickom miestami. Poteši aj kino ak máš od 45 do 51 ozvi sa.
Marzach M 49 rokov
Som pokojný, skromný, pracovitý, úprimný chlap. Pracujem v zdravotníctve. Chcem spoznať milú, úprimnú a oddanú ženu navždy.
Chcem sa vrátiť usadiť na Slovensku.
singelm07 M 58 rokov
Muž 58 rokov Hlohovec
bezkonfliktný abstinent s vysporiadanou minulosťou, zamestnaný, rád športujem, mam rád prírodu,dobrý film, milujem more a mam rád pohodových ľudí. Ak chceš vediet viac, napíš
1975erino M 46 rokov
Muž 46 rokov Hlohovec
Na vážny vzťah, turistika menšia, bicyklovanie, prechádzky so psom, filmy,rodina a výlety po pamiatkach zrúcaniny, zoo, kúpanie. Pracujem a minulost vysporiadanu
Hinkova Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Hlohovec
Hľadám milého, úprimného muža s humorom na krásne a príjemné stretnutia. Svoj voľný čas venujem prírode a pohybu. Rada spoznávam nových ľudí s ktorými sa rada smejem .Som priateľská , láskavá , komunikatívna.
Bridget21 Ž 59 rokov
Hľadám kamaráta, spriaznemú dušu na dni všedné i sviatočné, niekoho s kým sa dá zostarnúť, veselého a úprimného s chuťou začať niečo nové.
Mám rada prírodu, divadlo, výlety, kino.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania