amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hlohovec HC

Ste v Hlohovci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHlohovec

mimi4321 Ž 34 rokov
Hľadám správneho muža s ktorým nám bude naj... som veselá uprimná priateľská a rada trávim čas v prírode, na turistike pri dobrej hudbe na kávičke v príjemnej spoločnosti.
Lubosman M 44 rokov
Hladam sympaticku a aj pragmaticky premyslajucu zenu. Co ma prist, to pride ! Treba to nechat spontanne plynut. Som priatelsky a spolocensky clovek .
Dadinko44 M 43 rokov
Muž 43 rokov Hlohovec
Ahoj som sám a samota boli, preto touto cestou hľadám úprimnú a láskavú ženu, ktorá má podobný osud. Najprv by sme sa spoznávali a časom by mohlo byť aj niečo viac. Rád chodím na turistiku, cykloturistiku, rybárčenie, hubarcenie, skrátka mám rád prírodu. Mám aj psíka nemeckého špica a kocúra.
marek2304 M 32 rokov
Muž 32 rokov Hlohovec
Ahoj volam sa Marek mam 32 rokov som slobodny otec už dlhšie som sam a skušam aj touto cestov najst moju chybajucu polovičku. Som ten typ chlapa ktory ti vie ponuknut lasku uprimnost vernost nedokažem podvadzat vo vztahu. Tak ak som ta zaujal ozvi sa mi :)
Petrana112 Ž 72 rokov
Len tak si s niekym občas niečo zaujímavé napísať, poprípade aj stretnúť, spríjemniť si chvíle seniorského veku jeden druhému. Záujmy všeobecného rázu aj príroda, prechádzky ľahšia turistika. Zvieracieho miláčika nemám.
Mimi1978 Ž 44 rokov
Hľadám normálneho muža na spoločné chvíle. Pracujem, domáce zvieratá nemám. Vo voľnom čase turistika, bicykel, kniha, film, welnes, upratovanie.
Minulosť mám vysporiadanú.
098765432134577 Ž 22 rokov
hľadám vážny vzťah
Milého milujuceho vsimaveho chlapa
Ktorý bude slušný, pracovitý usmievavý vtipný
Mám rada psov rada spoznávam nových ľudí
Mám rada zabavu, diskotéky, rada sa zabávam
dodo894 M 29 rokov
Som slobodný, príjemný, tolerantný muž, so zmyslom pre humor. Hľadám priateľku na vážnu známosť. Rád chodím do prírody. Mám rád hudbu, filmy, knihy, dobré jedlo.
Deerhunter M 50 rokov
Hľadám ženu na vážny vzťah s vysporiadanou minulosťou ktorá si váži vlastnosti ako je čestnosť, úprimnosť.
Chceme byť milovaný... ak sa nám to nepodarí chceme byť obávaný... ak sa nám ani to nepodarí chceme byť nenávidený a opovrhovaný... jednoducho chceme v druhom prebudiť nejaké emócie, lebo duša sa trasie pred prázdnotou a túži po kontakte za každú cenu.
Rudenko22 M 22 rokov
Hľadám priateľku ktorá by časom mala záujem ísť aj spoločné bývať. Za lásku som ochotný dať všetko za spokojnost ženy taktiež 😁. Časom by som chcel rodinu a dve deti.
Murdzes M 31 rokov
Muž 31 rokov Hlohovec
Ahojte 🙂 hľadám si milú, príjemnú, sympatickú slečnu z okolia . Nemám na teba nejaké špeciálne požiadavky ale jedna by sa predsa len našla.... Ak chces vedieť viac info tak samozrejme napíš a ja ti prezradím o sebe viac .
ArdorAngelus M 38 rokov
Hľadám nebo plné hviezd možno práve v tvojich krásnych očiach. Hľadám úsmev ktorý pohľadí moje srdce. Hľadám to krásne keď v noci je den a cez deň zasa noc. Hľadám to krásne keď tvoja dlaň spojí sa s tou mojou. Hľadám objatie, nehu ten krásny sen..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania