amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Hlohovec HC

Ste v Hlohovci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHlohovec

Zoradovac M 51 rokov
Hľadám príjemnú pohodovú ženu do života. Ktora má rada turistiku prechadzky prírodou alebo historickom miestami. Poteši aj kino ak máš od 45 do 51 ozvi sa.
tulidedko M 64 rokov
Snáď nájdem štíhlu tulibabku, ktorá má rada bicykel, turistiku, lyže, pohyb v prírode, ... Som samostatný, trpezlivý, verný, nekonfliktný, alkohol mi nechýba. Viac o sebe a foto v správe. Aha, a viem aj variť 😀
Marzach M 49 rokov
Som pokojný, skromný, pracovitý, úprimný chlap. Pracujem v zdravotníctve. Chcem spoznať milú, úprimnú a oddanú ženu navždy.
Chcem sa vrátiť usadiť na Slovensku.
singelm07 M 58 rokov
Muž 58 rokov Hlohovec
bezkonfliktný abstinent s vysporiadanou minulosťou, zamestnaný, rád športujem, mam rád prírodu,dobrý film, milujem more a mam rád pohodových ľudí. Ak chceš vediet viac, napíš
1975erino M 46 rokov
Muž 46 rokov Hlohovec
Na vážny vzťah, turistika menšia, bicyklovanie, prechádzky so psom, filmy,rodina a výlety po pamiatkach zrúcaniny, zoo, kúpanie. Pracujem a minulost vysporiadanu
Hinkova Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Hlohovec
Hľadám milého, úprimného muža s humorom na krásne a príjemné stretnutia. Svoj voľný čas venujem prírode a pohybu. Rada spoznávam nových ľudí s ktorými sa rada smejem .Som priateľská , láskavá , komunikatívna.
Adiemus M 48 rokov
Muž 48 rokov Hlohovec
Som sám sebou, na nič sa nehrám, milujem pohyb v prírode, plávanie, fotenie. Hľadám možno práve Teba, ak hľadáš aj Ty mňa. Osobné spoznanie napovie viac.
Nájde sa tu niekto seriózny
Bridget21 Ž 59 rokov
Hľadám kamaráta, spriaznemú dušu na dni všedné i sviatočné, niekoho s kým sa dá zostarnúť, veselého a úprimného s chuťou začať niečo nové.
Mám rada prírodu, divadlo, výlety, kino.
zoltanvandak M 59 rokov
Hladám vážnu známosť. Nie len flirt. Som rozvedený. 20rokov som žil v čechách. Teraz sa chcem usadit v Piešťanoch a okolí. Žijem sám a samota mi nejak nesvedčí.
milosti M 39 rokov
Muž 39 rokov Hlohovec
Ahoj hladam niekoho uprimneho cloveka s usmiatymi ockami a dobrym srdcom. Nemam rad falosnost, zradu a podvody a to hlavne v trvalom vztahu.
ak mas zaujem napis
69lubo M 52 rokov
Ahoj. Mám 52 rokov. Zo svojou minulosťou som sa raz a navždy vysporiadal. Mohol by som napísať toho omnoho viac ale to až v osobnej konverzácii. Hľadám štíhlu sympatickú ženu, ktorá si tak isto myslí ako aj ja, že vo dvoch sa to ťahá. Som na inv. dôchodku, ale aktívny. Bývam na námestí takže ak chodíš na nákupy, tak sme sa pravdepodobne stretli. Foto pošlem pri konverzácii. Verím, že ešte stretnem niekoho na koho budem myslieť. Ahoj.
Pepo1377 M 28 rokov
Hladam nejaku babu na popisanie, zoznamenie sa a neskor ked si porozumieme aj na vaznejsiu znamost, dufam ze tu taku najdem, nemam moc skusenost s internetovymi zoznamkami ale tak treba skusit nieco nove

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania