amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Leopoldov

Ste v Leopoldove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLeopoldov

Jakobo M 48 rokov
Hľadám ženu, manželku, kľudnej, obyčajnej povahy. Pracujem v energetike. Voľný čas trávim so synom. Byvam sam. Mám psa. Minulosť je za mňou. Pozerám na budúcnosť.
Mato22288 M 48 rokov
Muž 48 rokov Leopoldov
Ahoj hľadám možno práve teba, možno na vážny vzťah. Mam 48 rokov, výška je 180 a postava asi normálna. Som rozvedený a trochu sklamaný a sám. Rad športujem, bicykel, turistika a asi všetko, kde sa človek trochu pohybuje. Dakujem a teším sa.
66Mirec M 57 rokov
Ahojte... touto cestou tu hľadám sympatickú ženu, zatiaľ na písanie a potom, keď si nájdeme svoje zaľúby atď aj viac.... som sebestačný.. zamestnaný.. skús napísať, až si sa nezľakla 😎
Samoht M 60 rokov
Hľadám priatelku, veselú, voňavú, vyššiu, vludnu, do vzducholode, do vody, do vetra a do vedra (do tepla), do bùrky, do slnka, a do tohto sveta bláznivého
smilos59 M 64 rokov
Muž 64 rokov Leopoldov
Urcite nie som domased a radsej mam aktivny pohyb cize sport - rychlo korculovanie som aktivne robil dva roky dozadu a teraz len na udrzanie kondicie. Lyze - bezky a zjazdovky. Mam velmi rad prirodu a tury. Dalej je to urcite aj kulturny zivot ktory kazdy potrebuje. Preto hladam k tymto aktivitam nejaku fajn zensku. Dakujem.
MetiuEr M 27 rokov
Muž 27 rokov Leopoldov
Som mladý chalan, ktorý hľadá mladú partnerku na dlhotrvajúci vzťah. Pracujem ako technik. Voľný čas mám poväčšine len cez víkendy a trávim ho hrou na gitarke, alebo turistikou, ale strašne rád aj varím, čiže ho trávim dosť aj v kuchyni :)
Jovanus M 52 rokov
„Najosamelejším človekom je ten, čo stratil lásku.“
– Ernest Hemingway

...hľadám lásku a šťastie...
...kto a aký som, by mohli charakterizovať iný...
...ak sa chceš o mne niečo dozvedieť, môžeme si napísať...

Prajem, aby ste našli lásku...

J.

viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania