amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Svidník SK

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi vo Svidníku? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSvidník

Matusko174 M 35 rokov
Som slobodny, bezdetny a hladam mile dievca od 25 do 35 rokov. Mam rad zabavu, sport, hudbu, pracu okolo domu. Svoj volny cas travim s kamaratmi.
5304rybar M 70 rokov
Do koča aj voza do každého počasia, zdieľať dobre aj zle. Byť naladený na rovnakú životnú vlnu. Mať rád ľudí a prírodu. Myslieť optimistický. Byť vysporiadaný z minulosťou.
Dzino17 M 40 rokov
Ahojte hľadám si partnerku s ktorou si budem rozumieť a užívať si spoločný život. Každá žena je pekná sama o sebe ak máš záujem a si láskou sklamaná tak sa mi ozvy a možno nám to spolu vyjde.
jozef444 M 64 rokov
Chcel by som konečne stretnúť žienku ktoré vie čo chce, ktorá nekladie zbytočné otázky, nehovorí do vetra a je schopná urobiť niečo konkrétne, ktorá si stojí za svojim slovom.
kiko2019 M 49 rokov
Hľadám vážny vzťah dobrú zenu
Som dobrák nepijem nefajčím
Rád sa milujem aby som našiel dobrú ženu na stalo vernú milú hľadám vážny vstah a peknú ženu ahoj
VybornyRemiks M 25 rokov
Muž 25 rokov Svidník
Som mlady chalan zatial ženaty v rozvodovom konani... a Hladam ženu na važny vztah a na spoločny život.. milu a uprimnu ktora ma nesklame na krase mi nezaleži ale zaleži mi na srdiečku
ankuss M 60 rokov
Hľadám inteligentnú ženu, ktorá sa tiež cíti veľmi sama a chýba jej láska a porozumenie. Ženu so všestrannými záujmami o dianie v reálnom živote, sympatickú s istou dávkou empatie k partnerovi.
Milannko M 34 rokov
Muž 34 rokov Svidník
Ahojky som Milan mám 31 hladam vážný vztah človeka s ktorym by som mohol založit rodinu a žít normálny život bývam dlhodobe v zahraničí ale kazdu volnu chvílu som na Slovensku
stanko37 M 44 rokov
Muž 44 rokov Svidník
pracujem..
Som slobodny a dlhsie sam.
Hladam nejaku zenu, co by chcela so mnou vsetko zdielat.. Rad by som bol jej oporou vo vsetkom.. Nebranim sa nicomu
Komensky M 33 rokov
Vaznu znamost dobru kamosku na zdielanie vopneho času.Mam rad prechadzky do prirody kde aj travim veľa času. Rad sa venujem športom: futbal, hokej, volaybal.
slavo42 M 44 rokov
Muž 44 rokov Svidník
ahoj,pracujem ako zvárač,nemám deti,a ani žiadneho domáceho maznáčika.Moje záľuby sú tenis,šoferovanie,sem tam rockové koncerty, ale už málo nemám na to veľmi čas.Chcel by som spoznať ženu približne od 35 do 45 rokov hlavne aby bola veselá a za každú srandu
maros2911 M 65 rokov
Muž 65 rokov Svidník
...hľadám partnerku, s ktorou by som si vzájomne rozumel a každodenné radosti i starosti zdieľali spoločne. Mám rád turistiku, prírodu ... cigarety nie

1 2 3 4 5 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania