amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Svidník SK

Máte záujem o zoznámenie vo Svidníku? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSvidník

Andrejji M 30 rokov
Hľadám niekoho na písanie časom možno niečo viac. Bývam na dedine. Medzi moje záľuby patria auta, šport, turistika, knihy. Ak chceš o mne vedieť viac tak napíš 😀
654321mi M 40 rokov
Pracujem, prechádzky v lese, bicyklovanie, vodné športy a výlety na slovenské aj zahraničné pamiatky. Choďenie do lesa na hríby, varenie jedla v prírode.
Cycling145 M 31 rokov
Muž 31 rokov Svidník
Pekné úprimne mladé dievča na zoznámenie aj vážny vzťah ktorú baví šport a hlavne aktivity ako je byciklovanie a beh. Pracujem ako opatrovateľ v zariadení pre seniorov voľno trávim z rodinou ale hlavne vonku na bajku
Saso1239 M 46 rokov
Hľadám slobodnú ženu vek od 40 - 46.
Som rozvedený.
Mam 2 deti.
Pracujem ako elektrikár.
Zaujíma ma hudba.
Neviem čo viac napísať.
Anabela58 Ž 65 rokov
Vysporiadania minulosť. Som dôchodkyňa, ale ešte pracujem. Hľadám niekoho na chatovanie, prípadne spoločné trávenie voľného času a časom možno niečo viac.
Kuch Ž 49 rokov
Ahojte volam sa Marta chcem spoznat chlapa ktory je aj to koca aj do voza... moje zaluby su hudba, prechadzky a praca.. tak napis ak mas chut... cakam Tesim sa... pa
mauro88 M 34 rokov
Skúsim možno šťastie.. hľadám vážny vzťah.. bližšie zoznámenie.. osobu ktorá vie čo chce a čo očakáva od života.. proste polovičku na spoločnu cestu životom..
DskJj M 23 rokov
Muž 23 rokov Svidník
Ahoj rád by som spoznal niekoho nového a sympatickeho. Najlepšie okres Svidník, Bardejov,Stropkov, Medzilaborce.☺️ Mám 21 rokov. Preto som si tu založil účet
Tomi123478u M 32 rokov
Chýba mi žena a láska moje záľuby su bicykel kultúra príroda cestovanie turistika romantické filmy internet výstavy.
Tomáš
Daniela6 Ž 68 rokov
Som aktívna dôchodkyňa a hľadám partnera pre spoločné trávenie voľných chvíľ. Som zábavná, mám rada príjemnú spoločnosť, výlety do prírody, divadlo, kino..
Rymto M 29 rokov
Rodinny typ spoločenská, aby nebola namyslená
Lasku, zabavu, iný pohľad na svet
Pracujem už dlho
Motorka cyklistika turistika príroda
Ano minulosť mám vysporiadanú
ferencak Ž 61 rokov
Som osamelá slobodna mam rada pohyb, kreativitu Zatiaľ mam. Rada by som vyrovnanú osobnost, ktorá by bola harmonická nie hasteriva a mala by aj pochopenie pre zaujímavosť.

1 2 3 4 5 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania