amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Liptovský Mikuláš

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

RealMee Ž 45 rokov
Som aktivna, samostatna, vraj pohodova a sympaticka baba, ktora ma rada cestovanie, spoznavanie novych miest, pozitivne naladenych ludi, prirodou a zvierata :)
Hladam niekoho na prijemnu komunikaciu. Vsetko vraj zacina priatelstvom :))
turin123 M 75 rokov
Muž 75 rokov Liptovský Mikuláš
Rád by som poznal priateľstvo. Priniesol by som zodpovednosť. Som na dôchodku. Sledujem situáciu vo svete, kultúre, vede. Som domáci kutil. Minulosť vysporiadaná.
klarkaw Ž 32 rokov
Žena 32 rokov Liptovský Mikuláš
Hladam uprimneho cloveka ktory sa rad rozprava miluje hudbu ma rad klud a pokoj. Mam dve krasne deti ktore lubim :) zaujimam sa o spev herectvo a hudbu klasicku. Neznasam ludi ktori klamu a podvadzaju ja rada rozpravam veci na rovinu co na srdci to na jazyku . Hladam niekoho kto by ma mal rad taku aka som nechcel ma zmennit a hlavne aby lubil moje deti :) Vo vztahu ci kamaratskom ci partnerskom je dolezita laska porozumenie harmonia a toto chcem .
petitgarcon M 61 rokov
Som vrcholový manažér a celý život som veľa pracoval a nevenoval som sa vzťahom. Chcel by som to zmeniť a preto hľadám partnerku, ktorá mi pomôže vytvoriť si krásny vzájomný vzťah.
Do vzťahu okrem materiálneho zabezpečenia chcem priniesť túžbu vytvoriť pár s inteligentnou, krásnou sebavedomou ženou bez predsudkov.
Chcem menej pracovať, a voľný čas tráviť s partnerkou, ktorej nie sú úplne cudzie športové aktivity a možno ktorá by ma zasvätila do oblasti umenia alebo mala trpezlivosť prebudiť vo mne moje skryté city.
MichaelR M 37 rokov
Muž 37 rokov Liptovský Mikuláš
Nájsť niekoho, kto bude chcieť takého aký si je nemožné. Kvôli tomu som asi sam.
Keď pochopíš význam spojenia slov "Prázdna dlaň, a srdce v nej", potom sa môžeš ozvať
mimi4777 Ž 61 rokov
Hľadám na začiatok priateľa na trávenie voľných chvíľ a príjemný rozhovor. Čo môžem priniesť do vzťahu to ukáže čas a vzájomné sympatie. O sebe rozpoviem už len osobne, ak nás osud dá dohromady.
Baka239 Ž 60 rokov
Hľadám slobodného kamaráta, optimistu, ktorý má rád prírodu, hlavne turistiku, bicykel, cestovanie, dobrú knihu a samozrejme svoje deti.
Pracujem, pracujem a ešte nejaký čas budem.
Hermann77 M 45 rokov
Muž 45 rokov Liptovský Mikuláš
Ahoj,
takže pár slov o mne. Mám rád život a všetko čo prináša. Trávim ho aktívne. Šport je mojou neoddeliteľnou súčasťou. Posedenie pri dobrej káve, v príjemnej spoločnosti a tiež pobyt v prírode mi dodáva veľa energie.
Poznávanie nepoznaného – to ma obohacuje vnútorne.
Hľadám dámu, ktorá by rada so mnou zdieľala chvíle všedné, ale aj tie neopakovateľné.
Veď predsa, život nie je o počte nadýchnutí, ale o chvíľach ktoré nám dych berú
😉.
Petme M 54 rokov
Hľadám niekoho milého sympatického a empatického. Nezaťaženého minulosťou a vlastnými problemami. Niekoho kto si vie vážiť aj maličkosti a obyčajné veci a nehľadá za všetkým iný zmysel. Ak je niečo biele tak je to biele. Ak je niečo čierne tak je to čierne. A ak je niečo farebné tak je to farebné.
Swan11122222 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Liptovský Mikuláš
HMôj život vždy definovali gentlmani, preto hľadám muža ktorý je nezadaný - GRAND, existujú telefóny čiže tak komunikovať, pozve ma na kávu či večeru.. bude to milé voňavé a návykové. ..čo ďalej sami uvidíme. ❗️❤️💋 naj z blízka a ďalej? No neviem čo sa z toho vyvinie.. či niečo krásne a opojnéé ... návykove že jeden bez druhého nechceme byť. .netuším. .. nemám moc rada vypisovanie, to som spomenula... od 46 do 55r.
Muži vy ste stratili schopnosť byť gentlemani..??? Chýba mi taký...!!!! Pozvať ženu na večeru kávu a tým tak nejak začať? Či źivot v tomto veku skončil??? FAKT? 🫶💋♾️
Gika5691 Ž 68 rokov
Hľadám kamaráta, priateľa na prechádzky, rozprávanie, cestovanie, som na dôchodku, mám rada prírodu, zvieratká, nefajčím ale pijem kávu... rada zbieram huby.
Stella2121 Ž 38 rokov
Ahoj, hľadám muža, ktorý ma bude milovať takú, aká som...

Mám rada výhľad z výšok hôr... prechádzky lesom... sneh pod mojimi lyžami... plávanie vo vlnkách i na voľných plochách.... myšlienky v knihách... divadelné predstavenia.... spoznávanie krajín... kultúry... ľudí... mám tanec v krvi... hudbu v žilách... a lásku v srdci...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania