amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Liptovský Mikuláš LM

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Liptovskom Mikuláši, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

Kvetka18 Ž 47 rokov
Pracujem, čítam, hubárçenie, cestovanie skôr k vode, zviera nevlastním. Minulost mám vysporiadanú a hľadám spriaznenú dušu, pre ktorú budem i ja zaujímavá
Naruto M 30 rokov
Muž 30 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám ženu na spoločné trávenie času. Preferujem plnšie tvary. Som nezávislý, pracovitý muž zo zmyslom pre humor. Som komunikatívny rád chodím do prírody.
Ilavsky1976 M 47 rokov
Muž 47 rokov Liptovský Mikuláš
Som slobodný muž veselej, bezkonfliktnej povahy a hľadám vážny vzťah so ženou vo veku od 40 do 50 rokov. Pracujem ako stavbár, vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, chodím do prírody, športujem.
chabenec M 68 rokov
Vsestranny aktivny vdovec 66 rokov hlada aktivnu partnerku ktora ma rada prirodu cestovanie mystiku zahradu a spoznavanie novych veci. Prave vdaka pozitivnej energii ziskanej z prirody pri spolocnych potulkach sa vztah stava kvalitnejsi a intenzivnejsi. Byvam sam v rodinnom dome na Liptove. Mam samostatneho syna a vysporiadanu minulost
Volodier M 32 rokov
Muž 32 rokov Liptovský Mikuláš
Hladam nezavaznu znamost a ak tam bude chemia tak aj na dlhsie vsetko zavisi od oboch co vlasnu chcú, do vztahu mozem priniesť romantiku vernosť úprimnosť a vela veci ktore si pre zaciatok necham pre seba, som zamestnany v nemenovanej firme, volny cas travim chodenie do prirody kaviaren nakupovanie a kopu ďalších veci, nemam ziadne zvieradko ale strasne chcem psika joksira, moju minulost mam plne vysporiadanu
Peporybar M 44 rokov
Hľadám nealkoholičku s dobrým srdiečkom a s pochopením pre deti a rodinu, ktorá bude mať rada prechrádzky prírodov, zábavu a bude mať rada aj našu mačičku (labku).
RealMee Ž 45 rokov
Som aktivna, samostatna, vraj pohodova a sympaticka baba, ktora ma rada cestovanie, spoznavanie novych miest, pozitivne naladenych ludi, prirodou a zvierata :)
Hladam niekoho na prijemnu komunikaciu. Vsetko vraj zacina priatelstvom :))
Liptov2002 M 68 rokov
Som dôchodkyňa, žijem sama v rodinnom dome na Liptove s veľkou záhradou pre oddych, hľadám partnera pre spoločné chvíle a dovolenky. Minulosť mám vysporiadanú. Zvieracieho miláčika nemám, chýba mi viac ten ľudský spoločník.
turin123 M 75 rokov
Muž 75 rokov Liptovský Mikuláš
Rád by som poznal priateľstvo. Priniesol by som zodpovednosť. Som na dôchodku. Sledujem situáciu vo svete, kultúre, vede. Som domáci kutil. Minulosť vysporiadaná.
123523 M 34 rokov
Muž 34 rokov Liptovský Mikuláš
Som za každú srandu nehľadám len flirt ale vážnu známosť som úprimný a čo na srdci to na jazyku rád sa zabávam chodím na výlety a taktiež rád sa stretávam z ľuďmi
Milan76O M 47 rokov
Hladam vážnu známosť. Som bezdetný. Pracujem ako murár. Medzi moje záľuby patrí turistika, prechádzky, zvieratá, tanec dobrá hudba, dobré filmy.......
pikolinat M 55 rokov
Hľadám priateľstvo, do vzťahu môžem priniest poznatky a skúsenosti, pracujem, voľný čas trávim vačšinou na rybačke, áno - veveričku, vždy som mal vysporiadanú minulosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania