amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 13 - Zoznámenie Liptovský Mikuláš

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

milankura M 47 rokov
Hľadám sympatickú športovo zameranú ženu, s ktorou sa dajú tráviť volné chvíle aj pri spoločnej túre, dobrom filme , ale aj jedle , prípadne víne. Cestovanie prečo nie , ako aj knižka alebo relax. Rád sa hýbem a páčia sa mi aktívne ženy, a preto nemienim presedieť po práci pol života doma alebo v krčme. Zábava a radosť musí byť. :)
Dominik7777 M 23 rokov
Muž 23 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám dáku dobrú dušu niekoho na dlhodobý vzdať.Nemam rád neveru. Rád športujem futbal ⚽fitness💪 turistika 🏞️beh 🏃. Chodím do roboty. Som nefajčiar🚭 pijem iba príležitostne.
Posledny94 M 28 rokov
Hľadám vážnu známosť ktorej nevadí ze mam jedného syna 2 ročného... Pracujem a mam byt ktorý je plno zariadený.... volny cas trávim prechádzkami pozeraním dobrého filmu
Prasko M 35 rokov
Hľadám priateľku úprimnú sebavedomu chapavu na pekne dlhé chvíle. Som milí priateľský úprimný. O rodinu sa viem dobre postarať. Nepijem alkohol dobre by bolo co nemusí byť aj moja priateľka.
Fialka99 Ž 45 rokov
Nič som tu nestratila🙂, ale hľadám tu človeka, ktorý vie čo chce a vie na sebe pracovať, niekoho kto si váži úprimnosť, vie byť oporou, vie budovať vzťah. Mal by mať vzťah k deťom. Rada by som s niekým trávila svoj voľný čas. Mám rada prechádzky, cestovanie, korčuľovanie, plávanie, bicyklovanie.
Lullienka Ž 46 rokov
Som slobodná mamička a hľadám úprimného dobrého priateľa a kamaráta na spoločné výlety do prírody, možno časom aj niečo viac... Ak máš rád deti a vieš byť nie len vážny, ale občas aj zábavný, ak sa vieš aj usmiať a rozsievať humor a optimizmus, poteší ma Tvoja odpoveď.
032 Ž 49 rokov
Hľadám citlivého muža, muža, ktorý ma bude chápať. Mám dve dospelé deti. Som pracujúca žena. Mám rada zvierará, prácu v záhrade, kvety, rekreačne bicykel, lyžovanie.
Planina M 41 rokov
Muž 41 rokov Liptovský Mikuláš
Ahoj som rád keď vidím ľudí sa usmievať a sú s prirodzeným zmyslom pre humor a pochopením iných. Viem poskytnúť úprimnosť, oporu a rodinné zázemie na ktorom si zakladám. Moja minulosť je v pohodičke. Žena by mala byť usmiata do pohody aj do roboty.
:-)
ivetka59 Ž 63 rokov
som dlhe roky rozvedená nie vlastnou vinou. Mám 2 deti. ktoré už majú svoje rodiny. Dlhšiu dobu som pracovala v zahraničí, takze samotu som az tak nepocitovala. Rada by som sa zoznamila s mužom podobného osudu. Mám rada hudbu, rada lustim krizovky, sudoku, a vsetko co je pekné.
MiGe M 43 rokov
Muž 43 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám partnerku, s ktorou sa dá naplno žiť :) Spoznávať jeden druhého, spoznávať svet na cestách a žiť každý deň tak, aby za to stál. Stereotyp a nuda nie je vítaná.
miso489s M 27 rokov
Hladam si milu a milujucu zenu na vaznejsi vztah, ktora ma rada prechadzky , sport, zvierata a hlavne zabavu aby sme sa vo vztahu nenudili. Dufam ze ta najdem
Mi24 M 38 rokov
Ano mam zaväzky, som tu lebo hladam niekoho kto ma pochopi... moc volneho casu nemam, ale vsetko sa da ked sa chce.... ... foto nemam v pripade vazneho zaujmu poslem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania