amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Liptovský Mikuláš

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

Pepino505 M 59 rokov
Hladám touto cestou milú a úprimnú ženu na priatelstvo,na vážny vzťah.
Záluby vo volnom čase sú okrem rodiny hlavne šport...fitness,plávanie,turistika,bike,v zime bežky,sauna...mám rád asi všetky ročné obdobia,každé má svoje vlastné čaro,každé človeku dobíja chybajúcu energiu.
marttin777 M 43 rokov
Muž 43 rokov Liptovský Mikuláš
Mám rád ,prírodu ,históriu a zvieratká rád sa prejdem po lese alebo idem niekde na túru. Hľadám si tu plnohodnotný vzťah kde je vernosť a charakter na prvom mieste .Tak preto som tu na zoznamke a hľadám spriaznenú dušu.
vesnamila Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Liptovský Mikuláš
Srdečne zdravím, samota nie je príjemná spoločnosť, to už v tomto veku vieme, nájsť spriaznenú dušu, je ako ihla v kope sena.... v našom veku je to o komprosimoch a veľmi veľkých....
Jozino12345 M 46 rokov
Hladam zenu na priatelstvo a casom aj trvaly vztah.Rad chodim do prirody,zaujima ma sport, dobra hudba akakolvek, dobry film, kino a aj domace zvierata. Pracujem v stavebnictve ako zivnostnik.
janka000 Ž 57 rokov
Rada spoznam niekoho s kym si budem mat co povedat,s kym budem zdielat spolocny nazor na veci,nech sa nam pacia rovnake filmy,hudba... rovnaky pohlad na zivot,lasku,harmoniu vztahu.
ja3deti M 45 rokov
Muž 45 rokov Liptovský Mikuláš
mam rad turistiku, bicykel, lyzovanie, kempovanie a pikniky
vikendy travim v divocine spolu s detmi a priatelmi
som vesely, trafeny ale zodpovedny a spolahlivy
ekolog, mam velmi rad prirodu a zvierata
mam 3 deti a lietam pri zemi
rackovadolina M 68 rokov
zaluby sport bicykel. Som na dochodku,zvierata nemam.Chcel by som sa zoznamit so ženou podobnéo vzdelania rodinne založenu može byt plnoštihla.Som nefajciar nealkoholik.Byvam v rodinnom dome.Som po operacii bedrového klbu a čaka operacia aj druhého.Ak ma niektora žena zaujem budem len rád.
maros180 M 68 rokov
Som vdovec a hľadam niekoho na priateľstvo. Mám rád zvierata a prirodu. Mam 4 uz dospelé deti a 4 vnùčatá.Rad by som spoznal prijemnu zenu, rozvedenu alebo vdovu.
Harmonia13 Ž 56 rokov
Sympatická, vzdelaná, zabezpečená, športovo a rodinne založená, ktorá už nechce byť sama, hľadá na dni všedné, ale i sviatočné priateľa/partnera... sympatického, vzdelaného, zabezpečeného, športovo založeného, ktorý je už s minulosťou vysporiadaný, ktorý si cení lásku, nehu, vernosť, porozumenie...
Petermiki M 50 rokov
Mám rád prírodu bicykel hudbu a mám rád spoločnú komunikáciu.Som rodinné založený človek viac sa dozvies keď sa človek stretne mám rád osobný kontakt ako pisanie.ten povie o človeku viac ako dlhé listy papiera
michaloss M 37 rokov
Medzi moje záluby patrí hlavne šport a pohyb vo vysokohorskom prostredí či už v letnom alebo zimnom obodobí. Ak sa chcete dozvedieť niečo viac kludne napíšte :).
Colembaly M 61 rokov
Muž 61 rokov Liptovský Mikuláš
Som ľudská bytosť ako všetci ostatní.
Neprišiel som sem propagovať samého seba, alebo niečo predstierať.
Garantujem, že nie som dokonalý.
Ale garantujem tiež citlivé zaobchádzanie, láskavé srdce a úprimnosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania