amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Snina SV

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Snine vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSnina

luci11 Ž 46 rokov
Ahoj, som normalna zena, do voza i do koca, vraj velmi sympaticka. Som moletka, ale bez komplexov, ziaden extrem. Hladam sympataka na urovni, zodpovedneho, inteligentneho muza so zmyslom pre humor, rodinu. Kedze som vyssia zena, bolo by fajn, ak by bol moj partner vysoky chlap. Som citliva a empaticka, milujem prirodu, rada bicyklujem, rada citam. Neznasam falos, povysenectvo, primitivov. Tuzim po normalnych a zaroven tych najvzacnejsich "veciach"
zuu Ž 44 rokov
Ahoj, som dobrá, citlivá, tvrdohlavá, zodpovedná . Hlavne túžim spoznať slobodného, alebo rozvedeného muža plného humoru a ktorému niečo hovorí zodpovednosť a láskavosť.
Mám rada činnosť či už v záhradke, hubárčenie, alebo bicyklovanie. Veľmi rada čítam knihy s krimi zápletkou.
Nehľadám dokonalosť, lebo to nie som ani ja.
dasenka004 Ž 67 rokov
Po dlhých rokoch samoty hľadám partnera na strávenie spoločných chvíľ vo dvojici. Som veselá a spoločenská osoba. Milujem prírodu a cestovanie. Rada by som sa zoznámila s partnerom s ktorým by sme si navzájom rozumeli a dopĺňali sa.
tarpon M 43 rokov
Ahoj, svoje voľne chvile rad travim v prirode domace zvieradka nemam ale mam zahradku zo včelami. Pracujem a bývam v dome, rad by som tu spoznal sympaticku ženu s dobrym srdcom.
komanica Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Snina
Ľudia by mali vedieť čo vlastne v živote potrebujú. Ak tu niekto je taký čo to myslí v živote vážne, mohol by sa ozvať. Život ide rýchlo, tak si ho treba vedieť užiť. Hľadám úprimnosť a čestnosť. Viem sa tesit z malickosti.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania