amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 15 - Zoznámenie Partizánske

Ste v Partizánskom a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

jardacek M 61 rokov
Muž 61 rokov Partizánske
necham to na osud, a nahodu. ževraj nikdy nie je neskoro. Rad by som bol keby priatelka mala zaujem o chov papagajov a psikov , pretože ja sa o to zaujimam a ani nehodlam sa toho vzdat. Takže rad sa prisposobim ale odtial po tial.
prud M 31 rokov
Hľadám niekoho na spoločné výlety prechádzky. Vážnu známosť. Samota je zlý spoločník. Pracujem ako šéf monter pre jednu zahraničnú spoločnosť. Voľný čas trávim na svojej chate alebo niekde v prírode
Victory77 Ž 46 rokov
Mám rada relax v prírode a letné dovolenky pri mori. Keďže vo svojej práci som nútená komunikovať s ľuďmi, večery rada trávim v pokoji pri čítaní kníh. Hľadám spriaznenú dušu s podobnými záujmami na trávenie spoločných chvíľ.
viera29 Ž 67 rokov
Medzi moje záľuby patrí:rodina, bicyklovanie, príroda, práca v záhrade. Pracujem ako opatrovateľka v Rakúsku. Rada by som spoznala príjemného muža s podobnými zàlubami.
ria76 Ž 47 rokov
veselá single cestovatelka, amatérska športovkyňa, s hŕbou priateľov, voľnými víkendami, hľadajúca optimisticky naladenú spriaznenú dušu. skúsenosti tu ma poučili, že nemám očakávať veľa, stačí, ak budeš mať vysporiadanú minulosť. vopred napíšem, že nemám záujem o špekulantov rôzneho druhu (nešťastne ženatých, hľadajúcich naprieč celým Slovenskom s nezáujmom stretnúť sa osobne, seniorov a vekovú kategóriu, ktorej by som mohla byť mamou). keďže toto tu nie je katalóg, nebudem sem písať, čo na revanš ponúkam ja, kto si dá námahu, ten to zistí.
igors M 47 rokov
Muž 47 rokov Partizánske
ahoj, hladám normálne dievča, vek cca 30-38 výška asi 160-170 ja pracujem ako živnostnik, trochu časovo zanepráznený, preto hladám touto formou ženu na priatelstvo po bližšom zoznameni možno viac. s odpovedou, prosim aj foto. Tešim sa tvojej odpovedi.
PE007 M 62 rokov
Pracujem v oblasti služieb a obchodu 🏬. Mám stredoškolské vzdelanie 📚. Volný čas trávim športovaním 🚴‍♂️, čítaním, nakupovaním 🛍️, rád cestujem 🏖️. Bývam sám 🏠🛏️. Mám dospelého syna 👨‍👦.
Foto je k nahliadnutiu na požiadanie 📸. Rád sa zoznámim z kultúrnou, kultivovanou, vzdelanou, pohľadnou, útlou zrelou ženou,👫 nefajčiarkou 🔔...
wiking123 M 45 rokov
hladam peknu štihlu ženu, pohodovu babu, so zmyslom pre humor, verím že existuješ tak prečo sa skrývať?... dúfam že Ťa tu už najdem. Kto ma pozná vie,že som úplne jednoduchý človek,veselej povahy, ktorý k životu veľa nepotrebuje --- taký pohodak, "kludas" so zmyslom pre humor, mám rád srandu ...
:o)
ducalak M 45 rokov
Muž 45 rokov Partizánske
Hladam zenu od 30 do 50r.Som slobodny pracujem v stavebnictve.Volny cas venujem na relax.Rad si pozrem sportove podujatia,mam rad hudbu.Hladam svoju druhu polovicku,nakolko cas ide rychlo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania