amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Partizánske PE

Ak ona hľadá jeho v Partizánskom alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

To3iNo M 41 rokov
Muž 41 rokov Partizánske
Som kľudný chápavý a trpezlivý. Neviem sa hádať ani klamať to som sa akosi nenaučil. Rád počúvam a menej rozprávam. Mám rád činy a nie zbytočné reči. Mam rád prírodu.
Mirec0467 M 56 rokov
Priateľku na prechádzky prírodou so psom, návštevy kultúrnych pamiatok, trávenie voľného času na záhradke, bicyklovanie, plávanie, fotografovanie,....
Spartakus77 M 46 rokov
Som rozvedený 12rokov aj viac a hľadám ženu milenku kamarátku pracujem som finančné pohode a rád sa podelím s niekym o krásne zážitky spoločne chvíľky rozkoše a tak dalej
jaja1232 Ž 28 rokov
Hladam muza, pracujem
Mam psa, mačku, korytnačku
Ano mam vysporiadanu minulosť, Hladam važnu znamost, som nezadana 2 roky. Pracujem už dlhsiu dobu v jednej firme
Jereme M 43 rokov
Hľadám parťáčku (30-40 r.) na spoločné chvíle.
Som zamestnaný, po práci trávim čas v posilňovni, na bicykli, prechádzkami so psíkom, akvaristikou.
Ponúkam úprimné priateľstvo, časom aj viac.
Miro806 M 49 rokov
Hladam si kamosku na travenie spolocneho volneho casu... mam rad bike lyze turistiku cestovanie spoznavat nove veci.
Minulost mam vysporiadanu skus sa spytat viac ...
Nunu823 Ž 28 rokov
Mám rada prechádzky a hľadám niekoho normálneho z kým si budem rozumieť svoj voľný čas trávim na zahrade svoju minulosť mám vysporiadanu vo vzťahu čakám hlavné doveru
Jenilou Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Partizánske
Hľadám priateľa a casom aj nieco viac. Od vztahu ocakavam úprimnosť a hlavne, aby mi partner neklamal a nepodvadzal ma. Uctu a lasku k jeden k druhemu. Pracujem v odevnych zavodoch. Vo volnom čase rada čítam knihu, chodim do kina, do prirody na prechadzky bavi ma bicyklovanie, fotografovanie okolitej prirody. V okoli, kde žijem mame vela zaujimavych historickych pamiatok, zamky, kastiele, rybniky pri, ktorych rada posedim s partiou pri opekacke. Mam doma kocura a macku. Minulost vysporiadanu mám. Treba ísť ďalej. Všetko je ako ma byt. Všetko sa pre nieco deje.
MiroStylo M 31 rokov
Muž 31 rokov Partizánske
Hľadám vážnu známosť. Som pracujúci chlap, ktorý stále verí v pravú lásku. Vo voľnom čase sa rád venujem svojej dcére, s ktorou nežijem no milujem ju nadovšetko.
Peta38 Ž 39 rokov
Hľadám dôveru, vernosť,oporu, porozumenie muža s ktorým sa môžme obojstranne sa na seba spoľahnúť, ktorý je abstinent, nakoľko ani ja nepijem, má rád deti, rád bicykel, prírodu, nebojí sa práce v záhrade ani v domácnosti.
Momentálne som na MD, venujem sa foteniu, bicykel, rada šoférujem, filmy - dokumenty, historické, turistika, rada počúvam hudbu, viac osobne
Neolutujes M 38 rokov
Najprv romantika a potom možno vzťah. Máš ten istý názor, tak neviem prečo vahaš - rozmýšľaš a nepišeš, zavahaš. Ak máš vzťah a chceš len spoločnosť, napíš.
Zuzana033 Ž 68 rokov
Mam vysporiadanu minulosť. Hľadám priateľa a možno časom niečo viac. Som aktívna dôchodkyňa. Som veselej povahy, milujem prírodu, slnko, plávanie. Som romantická.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania