amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Partizánske PE

Kresťania a veriaci v Partizánskom majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

NAVZDY2222 M 46 rokov
Niekoho prijemneho, inteligentmeho na spolocnu cestu zivotom. Minulost mam vysporiadanu. Zijem sam v rodinnom dome. Ak chces vediet viac urcite napis...
Patrik86 M 37 rokov
Muž 37 rokov Partizánske
Hľadám vážny vzťah, ženu ktorá bude tolerantná, verná, úprimná a s ktorou si budem mať vždy čo povedať. Pracujem ako profi bartender mimo Slovenska. Som uprimný, tolerantný a hlavne skormný obyčajný chlap.
10ivco10 M 33 rokov
Muž 33 rokov Partizánske
Hladam niekoho na zoznamenie, lepsie povedane zenu, aby to kazdy chapal. Rad pracujem na dvore alebo chodim na ryby alebo nejaky vylet, ak chce niekto vediet viac, spytajte sa.
alienka777 Ž 68 rokov
Žena 68 rokov Partizánske
Hľadám sympatického muža na pokec, stretko, kávička, výlet... som na dôchodoku a mám rada spoločnosť. Som ukecana a veselá. Rada spoznám fajn chlapa s ktorým si budem môcť pokecat a tráviť s ním viac času. Nemám rada samotu
doctor07 M 64 rokov
hladam si ženu, mám rad vychadzku, šport, kúpele, som abs. nef. internet. Rád bicyklujem. Bývam sám. Hladám si ženu, ktorá neholduje alkoholu. Som skromný, ale samota nie je dobrá, ale musíme sa s tým vyrovnať, ale nechcem byť už sám.
Lea01 Ž 43 rokov
Som milá, zábavná žena. Mam rada dobrý film, prírodu, posedenie pri dobrej kávičke. Som pracujuca zena. Hľadám niekoho na písanie.
Co ta nezabije to ta posilní.
laskaprenas M 49 rokov
Ahoj. Som obyčajný chlap, ktorý nechce byť sám. Hľadám spriaznenú dušu na spoločné chvíle, zážitky. Časom možno viac. Samota je na nič. Som slobodný, zamestnaný.
Uthred M 38 rokov
Muž 38 rokov Partizánske
Hľadám niekoho na pokec, prípadne časom možno viac. Som v komplikovanom vzťahu, ktorý chcem ukonciť a začať od znova. Mam rad turistiku, prírodu, šport, dobré jedlo, hudbu a svoje deti. Ak mas otazky napis :)
celbeus M 45 rokov
Hľadám niekoho zatiaľ na písanie možno flirtovanie a potom sa uvidí aká zhoda nastane. Vzhľadom na v akej dobe žijeme prosím ctené dámy alebo slečny, aby písali len seriózne. Ďakujem
RADY67 M 56 rokov
Som slobodný, veselý muž a rád sa zoznámim s jednoduchou, veselou a príjemnou ženou s láskou k prírode a zvieratám. Hladám ženu ktorá ešte chce prežívať krásne chvíle
Okan M 46 rokov
Som slobodný pracujem nepijem a nefajčim hladam si romku, slobodnú mamičku na veku nezáleží som róm pracujem bývam v Prievidzi mám rad humor mam malého psíka
Nastevnik M 49 rokov
Hľadám príjemnú, úprimnú priateľku na pekne stretnutia. Časom aj viac než priateľstvo. Som úprimný, uznávam obojstranú dôveru medzi dvomi ľuďmi. Mam jednu dcéru, rozvedený. Minulost je už vysporiadaná.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania