amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Partizánske PE

Máte záujem o zoznámenie v Partizánskom? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

Katara Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Partizánske
Som bacuľatá, stále usmiata, modrooká blondýnka a hľadám muža na príjemné chvíľky vo dvojici, ktorý sa nebojí zoznámiť. Najprv nazáväzne a potom sa uvidí.
Chy3 M 56 rokov
Muž 56 rokov Partizánske
Hľadám príjemnú ženu, najlepšie z môjho okolia, s vysporiadaným vzťahom. Preferujem priateľstvo a čas ukáže, ako sa to rozvinie. Ak si to Ty, kľudne napíš, budem rád.
Likac153 M 43 rokov
Hľadám ženu, s ktorou by som mohol byť sám sebou a vychutnávať spoločný život, žil som dlho v zahraničí a teraz by som sa rád usadil a založil rodinu. Moja polovička by mala byť odvážna a mať veľké sny, ktoré by sme spoločne napĺňali.
Rád cestujem a lietam.
123456789tibor M 42 rokov
Muž 42 rokov Partizánske
Som sklamaný, oklamaný, obyčajný chlap, hľadám milú sympatickú žienku, ktorá ma rada deti a túži po láske a rodinnom živote a je verná, ak si tu, ozvi sa mi, ďakujem
DidiOne M 55 rokov
Muž 55 rokov Partizánske
Hľadám priateľku na trávenie voĺných chvíľ.... Mám rád šport, prechádzky v prírode a relax. Som obyčajný jednoduchý muž. Mám rád zvieratá a mám psíka.
Cheyenne Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Partizánske
- Hľadám priateľa/kamaráta do dažďa len nezadaného!
- sympatického,inteligentného,
rozhladeného,ktorý má rád kľud,pohodu, rád si zašportuje, rodinne založeného, rád cestuje, záhradkarčenie alebo domáci kutil vítaný
- chcem ďalej študovať a popritom pracovať
- mám psíka
- hobby: plávanie,wellness, bicykel, cestovanie, prechádzky
- vysporiadaná minulosť
- čo hľadám, aj ponúkam
Bruno091 M 35 rokov
Muž 35 rokov Partizánske
Ahoj. Hľadám ženu. Niečo nezavezne, rande. Rád plávam, hrám plážový volejbal, bike.🙂 Z každeho rožka troška. Rád chodím na ryby. Mam rad sex. Prírodu ? Slnko.. A tak..
Jozef2102 M 46 rokov
Muž 46 rokov Partizánske
Hľadám dievča, ktoré má pochopí a bude stáť pri mne...
V dobrom, aj v zlom...
Som nekonfliktný typ
Bohužiaľ, manželstvo mi nevyšlo, ale život ide ďalej....
Mám rád svoju prácu...
A koníčky??? Dúfam že mi pomôžeš nejaké nájsť...
RedBaron89 M 29 rokov
Hľadám niekoho, s kým pokecať, ísť na kávu, alebo len tak do prírody. Niekoho, komu môžem dôverovať a na oplátku ponúkam to isté .. Mám rád bicykel, rybačku, gitaru, deti a hlavne normálnych ľudí.
Poooolllll M 36 rokov
Muž 36 rokov Partizánske
Hladam zenu na vazny vztah, som slobodny a nechcem byt sam, som uprimny a spolahlivy, nemam rad klamstvo a pretvarku, pracujem a svoj volny cas travim s kamaratmi.
Cypres M 48 rokov
Muž 48 rokov Partizánske
Som v pohode.... neboj sa napíš, rád sa zoznamim s novou kockou, aj keď som hanblivý ...až máš rada dobré vínko a pizzu si moja krv ... Všetko má svoj čas netreba tlačiť nič na silu
Antonantonius M 58 rokov
Muž 58 rokov Partizánske
Hľadám ženu, ktorá má v sebe jednoduchosť krásy z vnútra, sympatickú pre všetko krásne, čo vo vzťahu patrí, či kamarátkou, alebo vážnejšom vzťahu. Všetko napovie prvé stretnutie. Na prechádzky, výlety prírodou, posedenia, tancovanie, bicykolovanie, plávanie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania