amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Partizánske PE

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Partizánskom? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

PedroSav M 34 rokov
Muž 34 rokov Partizánske
Ahoj, som chlap, co sa vie sam o seba postarat.. mam rad hudbu.. jedlo.. sport.. psov a celkovo zabavu... nemam rad stereotyp a som chlap, cize až do konca zivota budem dieta, co ma ADHD haha ak mas cas a chut, neni problem sa zoznamit ;)
lukassekeres M 35 rokov
Muž 35 rokov Partizánske
Hľadám úprimnosť a vášnivý vzťah s uprimnou ženou
Ktorá bude so mnou plniť naše spoločné sny
Ktore si spolu dáme, hľadám spriaznenú dušu, ktorá vyplni všetky moje voľné chvíle
agness77 Ž 56 rokov
Dobrý deň. Hladam športovca, ktory má rád hlavne beh. Musí mať vysporiadanu minulosť, mat rád zvieratá. Najlepsie Partizánske, Prievidza a okolie. Dakujem.
Chy3 M 57 rokov
Muž 57 rokov Partizánske
Hľadám príjemnú ženu, najlepšie z môjho okolia, s vysporiadaným vzťahom. Preferujem priateľstvo a čas ukáže, ako sa to rozvinie. Ak si to Ty, kľudne napíš, budem rád.
Likac153 M 44 rokov
Hľadám ženu, s ktorou by som mohol byť sám sebou a vychutnávať spoločný život, žil som dlho v zahraničí a teraz by som sa rád usadil a založil rodinu. Moja polovička by mala byť odvážna a mať veľké sny, ktoré by sme spoločne napĺňali.
Rád cestujem a lietam.
123456789tibor M 43 rokov
Muž 43 rokov Partizánske
Som sklamaný, oklamaný, obyčajný chlap, hľadám milú sympatickú žienku, ktorá ma rada deti a túži po láske a rodinnom živote a je verná, ak si tu, ozvi sa mi, ďakujem
DidiOne M 55 rokov
Muž 55 rokov Partizánske
Hľadám priateľku na trávenie voĺných chvíľ.... Mám rád šport, prechádzky v prírode a relax. Som obyčajný jednoduchý muž. Mám rád zvieratá a mám psíka.
Bruno091 M 36 rokov
Muž 36 rokov Partizánske
Ahoj. Hľadám ženu. Niečo nezavezne, rande. Rád plávam, hrám plážový volejbal, bike.🙂 Z každeho rožka troška. Rád chodím na ryby. Mam rad sex. Prírodu ? Slnko.. A tak..
Jozef2102 M 47 rokov
Muž 47 rokov Partizánske
Hľadám dievča, ktoré má pochopí a bude stáť pri mne...
V dobrom, aj v zlom...
Som nekonfliktný typ
Bohužiaľ, manželstvo mi nevyšlo, ale život ide ďalej....
Mám rád svoju prácu...
A koníčky??? Dúfam že mi pomôžeš nejaké nájsť...
RedBaron89 M 30 rokov
Hľadám niekoho, s kým pokecať, ísť na kávu, alebo len tak do prírody. Niekoho, komu môžem dôverovať a na oplátku ponúkam to isté .. Mám rád bicykel, rybačku, gitaru, deti a hlavne normálnych ľudí.
Cypres M 49 rokov
Muž 49 rokov Partizánske
Som v pohode.... neboj sa napíš, rád sa zoznamim s novou kockou, aj keď som hanblivý ...až máš rada dobré vínko a pizzu si moja krv ... Všetko má svoj čas netreba tlačiť nič na silu
tutu83 M 41 rokov
Vážna známosť s prínosom nehy, pochopenia a vzájomnej náklonosti. Pracujúci muž bez domáceho miláčika s vysporiadanou minulosťou. Mám záujem nájsť partnerku, ktorej môžem dôverovať.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania