amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Partizánske PE

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Partizánskom vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

Radovan6299 M 43 rokov
Muž 43 rokov Partizánske
Chcem začať nový život pracujem ale len som začal. Som ochotný a trpezlivý , mám psíka. Hľadám niekoho s kým by mi bolo fajn a komu by som mohol dôverovať
Livis Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Partizánske
Hladam dlhodoby vztah zalozeny na uprimnosti laske a porozumeni. Pracujem a zijem v zahranici. Som slobodna bezdetna a bez zavazkov. Len seriozni zaujemci bez zavazkov
Mene M 38 rokov
Muž 38 rokov Partizánske
Hladam ženu na pravidelné stretávanie sa. Viem sa prispôsobiť. 😘 Podnikám a žijem sám, nemám priblém pricestovat, uvital by som aj spoločnú dovolenku.
jozo4 M 66 rokov
Muž 66 rokov Partizánske
Som vdovec na dôchodku a ešte dosť aktívny - lyžujem, bicykel, voda , turistika, bývam v RD a mám vysporiadanú minulosť. Hľadám priateľku s podobnými záujmmami, ktorej pohyb nerobí problémy.
Marcus34 M 35 rokov
Príjemnú spoločnosť na turistiku a výlety. Introvertny charakter a hľadám podobné orientovanú dušu s láskou k prírode. Sem tam v robote aj pracujem 😅.
bono11 M 65 rokov
Hladam priatelku a casom aj viac, som prisposobivy, pracujem, mam vysporiadanu minulost, mam rad prirodu, prechadzky, čitanie, dobre jedlo, pohodu - na to potrebujem niekoho.. hlavne zenu
Martin00003333 M 44 rokov
Konečne ťa nájdem a budeme žiť ukážkovo. Priroda záhrada hudba šport, heligonka vždy poz. nalada kopčisko srandy, všade dobrá energia a naše plniace sa sny.
Kiko6680 M 44 rokov
Hľadám kamošku na stretnutie nezávislé alebo sa poznať ľudí
Sám už ma nebaví chcem sa zoznámiť
Mám 43rokov som šofér medzinárodné doprave ozvite sa mi ďakujem
Zanet3105 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Partizánske
Cítim sa sama, hľadám niekoho kto tiez hľadá spoločnosť na dlhé chvíle, pracujem, rada čítam, idem do prírody, stretávam sa s priateľmi, plávam, šoférujem. Žijem sama dcéra je samostatná.
MiroslavListiak M 47 rokov
Muž 47 rokov Partizánske
Slobodna alebo rozvedenu a dobrým srdcem lásku som na invalidnom dvochodku robota okolo domu zahrada zvierata a potom do prirody vsetky zvierata mám velmi řečeno mam
HMELEKTRONIC M 33 rokov
Napíš a dozvieš sa viac.....Budem rád keď spoznám pohode ženu ktorá sa nebude nanič hrať a bude úprimná s ktorou budem na jednej spoločnej vlne. Prajem pekný zvyšok dňa.
Jozefurik M 41 rokov
Muž 41 rokov Partizánske
Hľadám spriaznenú dušu ktorá ma nesklame a hlavne neoklame. pracujem veľa celé voľného času nemám ale ak niekoho stretnem určite si ten čas nájdem. minulost ešte nemám vysporiadanu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania