amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Partizánske

Ste v Partizánskom a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

Jardi M 35 rokov
Hladam zenu vaznu znamost ktoru mozem pozvat na veceru vylet prechadzky prirodou a podobne kino kupalisko bycikel som slusny muz nepijem vobec mam dobre srdce mamina ma slusne vychovala
MarkusMousser M 35 rokov
Hladam milu zenu ktora ma rada prechadzky, prirodu, vylety. Tuzi po rodine. Som mlady zabezpeceny, pracujuci muz tuziaci po laske a romantike. Mam civavu
Pato06 M 26 rokov
Hľadám niekoho na písanie 😁.. Pripadne ak bude záujem aj stretko... Ak chceš kľudne napíš a dozvieš sa o mne viac ale len tak v skratke.. Milujem hudbu a naplno sa jej venujem ako DJ.. Pracujem v zahraničí ale chodím na slovensko.
Hrdlo1111 M 34 rokov
Hladam uprimnu zenu .. priniest do vzťahu mozem to co laska vyzaduje ..pracujem ...domace zviera nemam .. a minulost ma ostať minulosťou.
Orion555 M 39 rokov
Hladam kamosa na vsetko. Staci sa spytat. Inak som otvoreny a uplne normalny obycajny clovek. Mam rad les, knihu, milujem ludi no chyba mi niekto skym to bude stat zato.
miro6947 M 54 rokov
hladam priatelku na travenie spoločnych chvil či už v prirode alebo na vyletoch či koncertoch aj pri telke to je jedno hlavne čo najviac spolu.pracujem ako vodič a mechanik v polnohospodarstve.Ked mam volny čas tak zahradka bicikel rockova muzika.Zvierata mam rad mal som psika a aj do buducna by som chcel.
Stevi1960 M 63 rokov
Chcem stretnúť skromnú, inteligentnú ženu na vážny vzťah, ktorej by som dal po životných sklamaniach srdce na dlani a s ktorou by som chcel do konca života stráviť niečo nádherné, úprimne a krásne.. Aby sme žili obaja v krásnom, srdečnom vzťahu plneho lásky, porozumenia a spoločných záujmov..
acdur M 67 rokov
Hladám partnerku tela i duše, spriaznenu ženu, jemnú a nežnú, vášnivu a tužiacu na spoločné stretávanie sa, ktoré obohatí každého z nás. Som na definitíve.
adoajo M 33 rokov
Muž 33 rokov Partizánske
Hľadám partacku na turistiku a do života. Aktívne sa venujem turistike a lukostrelbe a pár ďaľším zaujímavým hobby. Pracujem ako realizátor exterieru.
Dancozpe M 44 rokov
Mám v opatere už pubertálneho syna, tak ak sa nebojíš spoločnosti jeden a pol chlapa, kľudne sa ozvi 😁
Rodina na prvom mieste, potom turistika, bike, výlety, jednoducho mám rád pohyb. Ale dokážem v pohode aj lehniť na gauči, ak je s kým. Preto hľadám ženu do lesa aj do gauča ☺️
Silvia67 Ž 55 rokov
Hľadám priateľa, partnera na voľné chvíle. Mám rada prechádzky v prírode, rada chodím do spoločnosti. Som veselej povahy. Bývam na dedine, tak mám rada pracu v záhrade a na dvore. Som rozvedená mám jedného syna a dve vnúčatá žijúce v zahraničí.
Sauer223 M 29 rokov
V poho chalan ktorý hľadá ženu s podobnými záujmami.. Moje záľuby, knihy, šport, príroda, turistika, autá.. Ak chceš neváhaj a píš :) Hľadám slečnu na kamarátstvo, trávenie voľných chvíľ možno časom viac.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania