amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 23 - Zoznámenie Liptovský Mikuláš

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

hubarka123 Ž 63 rokov
Moje záľuby sú huby, šport, turistika,cestovanie, spoznávanie cudzich krajín, ručné práce. Víkendy trávim pri varení a sporáku.
Som živnostníčka.
Mám psa.
Chcela by som sa zoznámiť s inteligentným človekom, ktorý má rad humor,prechádzky po prírode.
33Miki33 M 37 rokov
Muž 37 rokov Liptovský Mikuláš
hladam kamaratku na obcasne stretnutie popiseme mozno ked sa stretneme po vzajomnych sympatiach ... a casom uvidime co dalej najlepsie ja po osobnom stretnutí
Martin3000 M 35 rokov
Nie som moc spoločenský človek preto sú moje príležitosti z niekým sa zoznámiť sú dosť obmedzené tak by som rád využil tento spôsob a hľadám ženu ktorá to zo zoznamovaním aj keď len takým to myslí vážnejšie a nechodí na zoznamku len z nudy.
Ivha M 39 rokov
Záľuby turistická plávanie dlhé prevádzky zo psom cyklistika .Práca pracujem vo výrobe s nábytkom .Chcel by som sa zoznámiť s babov ktorá bude mať rada prírodu a bude romantický založená tak ako ja
1252 M 55 rokov
Muž 55 rokov Liptovský Mikuláš
Ahoj, mám rád jachting, hokej, turistiku a prírodu. Chcel by som stretnuť uprimnú a fajn ženu s ktorou by som sa vedeľ zasmiať a žiť pekný život v pohodě a kľudu.
michaloss M 37 rokov
Medzi moje záluby patrí hlavne šport a pohyb vo vysokohorskom prostredí či už v letnom alebo zimnom obodobí. Ak sa chcete dozvedieť niečo viac kludne napíšte :).
perla7 Ž 75 rokov
Žena 75 rokov Liptovský Mikuláš
Vo voľnom čase chodím rada na prechádzky do prírody a veľmi rada hrám Scrabble. Zúčastňujem sa ja turnajov. Chodievam tiež cvičiť, učím sa anglický jazyk na Univerzite tretieho veku a mám rada svoju rodinu.
Rada by som spoznala niekoho, kto by so mnou zdieľal tieto záľuby.
mpnspalino M 52 rokov
Muž 52 rokov Liptovský Mikuláš
Som pracovitý romantik zo zmyslom pre humor. Moje záľuby sú plávanie bicyklovanie,pracujem ako záchranár na plavárni a v lete aj na Liptovskej Mare ,volný čas lenošenie prechacky v prírode práca na záhrade rád sa zoznámim úprimným dievčatom
Colembaly M 60 rokov
Muž 60 rokov Liptovský Mikuláš
Som ľudská bytosť ako všetci ostatní.
Neprišiel som sem propagovať samého seba, alebo niečo predstierať.
Garantujem, že nie som dokonalý.
Ale garantujem tiež citlivé zaobchádzanie, láskavé srdce a úprimnosť.
Natt77 M 29 rokov
Muž 29 rokov Liptovský Mikuláš
Mám rád pohyb, prírodu a šport.Najbližšie mám k asi nesmelému introvertovi. Obľubujem čítanie, kultúru, kino. Hľadám niekoho zrejme povahovo blízkeho mne. Som z Liptova, presnejšie z okolia Liptovského Mikuláša. Budem rád ak mi niekto napíše.
Deisi Ž 49 rokov
Hladam priatela do voza aj do koča... Mám rada prírodu,lyzujem,plávam,korčulujem,bicyklujem. Mám 12rocnu dcerku. Mám rada kopce,ale aj rovinu. Rada sa smejem. Rada cestujem,alebo sa len tak prechadzam prirodou. Hladám priatela,kludnej povahy.
Mato70pp M 52 rokov
Moje záľuby: šport, príroda, práca. Som stavebný inžinier, pracovne dosť vyťažený. Hľadám dobrú priateľku, kamarátku na spoločné chvíle. Deti nie sú prekážkou. Ani domáce zvieratá.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania