amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 17 - Zoznámenie Liptovský Mikuláš

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

corida M 34 rokov
Príroda, turistika, cyklistika. Spoločne strávené chvíle so zážitkami. Vzťah, dôvera, pochopenie . Hľadám osôbku s ktorou si budem rozumieť a plánovať niečo neobyčajné.
Naturista123 M 47 rokov
Hľadám priateľku vo veku 35-46 rokov, ktorá má rada prírodu, zvieratá, nemá problém s návštevou nudapláže, sauny atď. Kamarátstvo, pri vzájomných sympatiách viac...
Adam56189 M 22 rokov
Muž 22 rokov Liptovský Mikuláš
Som úprimný človek , ktorý miluje spoznávanie nových ľudí , ako už cez internet tak irl, rád sa podujmem na všelijakých akciách a viem sa zabaviť pri hocijakej aktivite. Ak ta niečo zaujalo kľudne napíš (:
Minko98 M 25 rokov
Muž 25 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám milú vernú ženu do Môjho života, Pracujem v Trnave na stavbe, ale často chodím domov na Liptov, rád chodím na nákupy, do kina, na turistiku, venujem sa aj work outu, verím že raz nájdem tú správnu ženu
Tomikch M 28 rokov
Hľadám milú mladú slečnu ktorá sa chce zoznamit.Pracujem v elektrotechnickom prostredi.Mam rád hudbu , prírodu a šport.
Liptov je to okolie kde pracujem aj bývam a trávim najviac času
JulkaJulka Ž 38 rokov
Ahoj hľadám muža spriaznenú dušu,ktorý má rád úprimnosť,vie čo je vernosť,pozná láskavosť a má rád deti.Som slobodná mamicka ktorá miluje svoje dieťa ale chýba nám niekto,kto by bol rád s nami,prežíval by snami denne radosti aj starosti...
Srdce123 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám muža veriaceho a dobrého srdcom. Rada varím, pečiem občas si zahrám na gitare a rada študujem Bibliu. Mam rada prírodu a prechádzky v nej. Doma bývam s ockom. Mam tri deti. Pracujem ako upratovačka a mam skončenu strednú odbornú školu.
Olivina Ž 57 rokov
Ahoj,chcem vidieť svet v pekných farbách aj bez ružových okuliarov. Hľadám spriazdnenú dušu s ktorou sa mi to podarí. Popíšeme o nástrahach života, prírode, ktorú milujem. Zdedila som po synoch malého psíka, už majú iné záľuby-dospelácke.Tak teraz mi zrazu ostáva veľa voľného času na ďalšie spozávanie samej seba a života. Človek objavuje rád nové vec, ktoré mu prinesú radosť.i
slnecnica237 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Liptovský Mikuláš
Som vesela mlada slecna a hladam si priatela najlepšie z Liptova s ktorym budem prezivat chvile krásne i smutnejsie v zivote. Rada chodím do prírody, varím, peciem. Venujem sa hudbe a hrám na klaviri. Verim ze Ta najdem.
ZuzankaZ Ž 39 rokov
hľadám ? Neviem uvidíme..ale rada popisem.
mám rada zvieratká , prírodu , humor a milých ľudí. :)
Neviem či je toto rozumná forma zoznámenia ale nechajme sa prekvapiť. ;)
Noel26 M 29 rokov
Mladý charizmatický človek čo sa na nič nehrá a nepotrebuje tu vypísať všetky informácie o sebe. Podpíšeme a viac info sa spoločné dozvieme v konverzáciu:)
finito M 39 rokov
Mám rád prácu v záhrade, pracujem z domova, rád by som sa zoznámil so ženou, žiadne deti nemám. Rád pozerám filmy, počúvam hudbu, chodím do prírody, chodím bicyklovať a plávať, rád chodím na koncerty a do divadla.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania