amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Čadca

Ste v Čadci a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaČadca

Noemi1010 Ž 52 rokov
Ahoj,som obyčajná žena optimistka ale už aj realistka.Mam rada hudbu,cestovanie a prírodu.Hľadám milého,zodpovedného muža,ktorý ešte veri na pravú lásku.
Gregor54 M 59 rokov
Muž 59 rokov Čadca
Hľadám priateľku na voľné chvíle a víkendy. Moje záľuby sú varenie, záhradkárstvo, hubárčenie, grilovačky. Mám rád prírodu a zvieratá. Touto cestou by som chcel spoznať a stretnúť sa s osobou s podobnými záujmami.
Jozef81 M 39 rokov
Som normalny chalan ktory hlada normalne dievca.Pracujem v CR trocha podnikam,byvam na dedine,vela volneho casu nemam,mam rad prirodu,prirodopisne filmy, dokumenty,komedie... a mam psa
milo10 M 49 rokov
Muž 49 rokov Čadca
Rád sa túlam prírodou,mám rád históriu a venujem sa pestovaniu ovocných stromov.
Nemám rád ak mi niekto lame a neznášam podrazy.
Hľadám ženu milú,veselú, ktorá nemá rada vysedávanie doma.
floyd64 M 49 rokov
Podnikám,mám rad prírodu,rád chodím do spoločnosti.Som aktívny,tak že vysedávanie doma pri televízore nehrozí.Rád by som sa zoznámil so ženou,s ktorou by som si rozumel po všetkých stránkach a mal s ňou veľa spoločného.
pedro777 M 47 rokov
Muž 47 rokov Čadca
Ahoj medzi moje záľuby patri šport, prechádzka prírodou a dobra hudba.Rad by som si touto cestou našiel nejaku priaťeľku a časom aj možno niečo viac .Buďem rad ak sa ozveš .
pettas86 M 52 rokov
Muž 52 rokov Čadca
Rád by som spoznal príjemnú, športovo založenú ženu na priateľstvo a vzťah.
Vo voľnom čase rád športujem- turistika, bicyklovanie, plávanie, lyžovanie.
marttiny M 43 rokov
Záľuby: práca, okolo domu občas zoberiem fotoapárat a čo to fotím po lesoch a okoli, voľný čas ak ostane pozriem rad nejaký film, dovolenka ked tak niekde pri mori,alebo ako bežný človek.
adjo M 46 rokov
Obyčajný, hľadá neobyčajne obyčajnú veselú romantickú dušičku na spoločnú cestu životom, na dni pekné i škaredé, ktorá pozná úprimnosť, lásku, vo voľnom čase vo dvojici prírodu, záhradu, domáce práce, pasívny šport, pozeranie filmov ...
Belina11 Ž 57 rokov
Som samostatná, spoločenská žena so zmyslom pre humor. Mám rada ľudí, prechádzky v prírode, more, tanec, divadlo, knihy, posedenie pri káve, aj cestovanie. Nemám rada klamstvo, alkoholikov a pretvárku. Pracujem v štátnej správe. Deti su už dospelé, samostatné a nebývajú so mnou. Rada spoznám človeka s podobnými hodnotami a záujmami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania