amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Čadca CA

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Čadci, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaČadca

Cyprich2710 M 33 rokov
Muž 33 rokov Čadca
Ahoj volám sa paľo a mám 30 rokov Hľadám slobodnú mamičku na vážny vzťah.Mám rád prírodu,hudbu,prácu.Som fajčiar a alkohol pijem len na oslavách.Ak sa taka nájde budem ju ľúbiť do konca života.Ozvi sa prosim.Budem čakať
19121975 Ž 44 rokov
dcera 12r a syn 4r slob maička staram sa o 2 deti som sama hladam si pratela. hladam si važnu znamost
a zaluby mam bicykel,tristika.korčulovanie a cestovanie
vrtidlo M 55 rokov
Mám rád prírodu prechadzky prírodou rád si zájdem do kina pracujem ako vodič vysoký som 183 cm deti nemám Rád by som spoznal ženu milú usmievavú Môže byť aj slobodná mamička zo Žilinského kraja
PETER487 M 73 rokov
Ahoj mam rad prirodu zvierata rad chodim do prirody mam dva psy nevjem co vjacej o sebe napisat kto bude chciet vediet vjacej kludne nech sa opyta rad odpoviem a rad by som sa zoznamil zo zenou na travenie spolocneho casu.
marcel44 M 35 rokov
Muž 35 rokov Čadca
Ahoj hladam dobru kamaratku na travenie volneho času som športovo zalozeny mam rad prirodu zvierata hlavne psy humor dobru hudbu... tak najdem mne podobnu?
jano11111 M 61 rokov
Muž 61 rokov Čadca
Záluby: Prechádzky, sledovanie filmov. Práca: invalidný dôchodca, Zvieratá: nemám žiadne zvierará, bývym v rodinnom dome sám, Zoznámi by som sa z niekým kto je tiež sám a je na tom podobne s týmto ako ja, zn. koniec samoty
johnCA M 48 rokov
Ahoj začnem jednoducho: hľadám prirodzene múdru ženu s jemnosťou v povahe ktorá verí a vie že morálne hodnoty sú v našich životoch dôležite. Nehľadám krásnu ženu ale ženu s dobrým srdcom. Som zodpovedný rozhľadený vzdelaný muž zo šikovnými rukami z voľným miestom v srdci. Ak chceš reálne zmeniť niečo do budúcna vo svojom živote napíš. Každé stretnutie je predsa nádej. Nemám vyhranený typ ako by si mala vyzerať . Nechám to proste len na náhodu ak Ťa stretnem iste to spoznám. Život by mal o pekných vzťahoch a pozitívnom myslení. Aj preto verím že ťa nájdem. Žilina a okolie a Čadca atď. Prosím neoslovujte ma pod zámienkou typu „úlety“ naozaj o to vôbec nestojím a o zadané ženy taktiež.
Liska23 Ž 37 rokov
Žena 37 rokov Čadca
Ahoj som rozvedená mám deti a hľadám si muža na vážny vzťah rada mám prechádzky v prírode .mal by si byť dobrý to je hlavné a abstinent .pracujem v automobilke.
cortesz M 36 rokov
Rád o sobě povím víc stačí se zeptat ;-)
Jsem veselý, pozitivní, optimista. Rád žiju naplno a pomáhám lidem ,kteří si pomoci váží.. žijeme jen jednou a záleží jak s tím naložíme. Vše má svůj důvod i smysl.. ;-)
karel111 M 57 rokov
Muž 57 rokov Čadca
Hladám ženu na trvalý vztah , mala by byt , štíhla " okolo 160 -175cm bude nám super!!
pracujem na volnej nohe ako inštalatér , takže si žijem svojim životom ,zaujímam sa ozdravie nielen svoje ale aj o svojich blízkych , mam rád prácu v záhrade a okolo domu lebo a snažím sa udržiavat vztahy so susedmi nad mieru a dúfam že sa mi to darí . teším sa. :)
Bozka123 Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Čadca
Rada by som spoznala príjemného muza, ktorý má rád prírodu. Vo voľnom čase rada chodim do prírody, rada cestujem, starám sa o záhradu. Som na dôchodku.
Jany84 M 35 rokov
Muž 35 rokov Čadca
Som vegán a rád by som sa zoznámil s podobne zmýšľajúcou dievčinou :)
Som milý pohodový chalan, ktorý sa rád usmieva. Mám rád prírodu, život a všetko živé

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania