amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Čadca CA

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Čadci? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaČadca

malevrtidlo M 55 rokov
Hľadám ženu na trvalý vzťah milú a úprimnú .Rád chodím do prírody alebo do kina alebo na výlety mám psíka som slobodný pracujem ako vodič nákladného auta
slnecnica1965 M 55 rokov
Som rozvedený nie vlastnou vinou. Mam 3 dospele deti. Bývam vo svojom dome sám v obci Skalite. Hľadám ženu na vážnu známosť. Vek od 45 do 55 rokov. Som zamestnaný, voľný čas trávim doma príležitostne si zájdem do Chorvátska.
Renatka01 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Čadca
Ahojte, nemám skúsenosti so zoznamkami, ale dcéra ma nahovorila až to vyskúšam,že možno spoznám milého muža, tak sa pýtam si tu ? :)
som Renátka, som mama dvoch dospelých dcér, babka vnučky a ochvíľku aj vnúčika, som už žiaľ vdova, som mila veselá kôpka, vyučená kucharka aj sa tým živím. Som obyčajná veriaca žena. :)

Rada by som spoznala zrelého muža, veriaceho, milého a slušného. nefajčiara, čo by ma mal rád.
Stanislav1223 M 37 rokov
Muž 37 rokov Čadca
Som slobodny bez deti 37 rocny muž hľadám ženu slobodnú maminu na vážne zoznámenie medzi moje záľuby patrí bajk tenis turistika varenie cestovanie práce v záhrade a kolo domu
laco61 M 61 rokov
Som už dlhší čas vdovec, strata prebolela tak si takto hľadám partnerku na spoločnú cestu životom. Aj keď som už pred dôchodkom nie som chlap, ktorý by patril do starého železa. Rád chodím plávať, bicyklovať a na turistiku.
Armagedon235 M 40 rokov
Muž 40 rokov Čadca
Medzi moje záľuby patrí bicyklovanie a plávanie. Rád sa stretávam s kamarátmi u vínka/ u pivka. Som typ, ktorý si veľmi rád pozrie kvalitný a dobrý film.
Rád by som sa zoznámil so ženou, ktorá sa vie baviť a vie aj čo to ukuchtiť, rada sa usmieva a je pohodová.
Alexcar1978 M 42 rokov
Muž 42 rokov Čadca
Som običajnij chlap ktori gĺada možnostj zoznamitsa z novimi ljudmi!verim že tu znajdem mnogo novich,zauimavich znamich z ktorimi budem natj zauimavu komunikaciju na velja zauimavich tem pre pogovor!Djakuem,a rad budem uživatj tu to platformu!!!
Stefi01 M 28 rokov
Ahoj rád by som spoznal neaku ženu aj na vážni vsťah moje zaľubi su všeliake je ich veľa napiš rád sa snimi stebou podelim čas trávim vetšinov v práci ale vikendy mavam volne
Macko166 M 69 rokov
Muž 69 rokov Čadca
Rád a dosť často cestujem . Som domáci kutil , keď som už v dôchodku rád pracujem okolo domu a aj v záhrade . Rád si zatancujem , zajdem do kultúry , V lete často bicyklujem , turistikujem , chodím sa kúpať a oddych v prírode. Rád spoznám príjemnú , nežnú žienku pekných ženských tvarov = Do koča aj do voza .
Anabell8 Ž 37 rokov
Som rozvedená, bez deti, bývam sama, mám veľmi rada turistiku plávanie, kino, varenie, knihy, more a teplo, rada by som stretla muža s podobnými záľubámi a záujmami.
David1997 M 23 rokov
Záľuby- motorka , posedenie pri káve s priateľmi, sem tam nejaký výlet. Pracujem v stavebníctve. Som milý, príjemný, ukecany chalan, Hľadám milú, príjemnú, normálnu babu
pepa21 M 40 rokov
Mam rad sport hudbu rad si videm do spolocnosti pozriem si dobry film aj rad chodim do kina na dobry film mam rad sladke a tiez mam rad ked sa zena usmieva nie place

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania