amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaBratislava

AAA38 Ž 37 rokov
Na záľuby mi veľa času neostáva ☺️ som vesela povaha a rada sa smejem. Hľadám parťáka na písanie... Som úplne normálna baba, do koča,aj do voza. Som krásna,inteligentná,vtipná ale hlavne skromná 😂
Estiene M 27 rokov
Muž 27 rokov Bratislava
Moje záľuby su športovanie, cestovanie jazdenie na motorke. Dovolenky rád trávim v Taliansku pri mori.

Pracujem ako profesionálny vodič

Mam psa

Sám neviem s akou osobou by som sa rád zoznámil

2roky
tanyja27 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Bratislava
Hľadám partnera so vzťahom k prírode, k rekreačnému šporu, k cestovanie na pokojný život. Rada cestujem, najmä do Španielska, bicyklujem, jazdím na koni, mám rada prírodu a učím sa španielčinu. Ak máš podobné záľuby, ozvi sa.
Neodpovedám na oslovenia bez fotografie!!!
Stano44 M 51 rokov
Mám rád psíkov voľný čas trávim podľa možnosti Pracujem ako vodič a rád by som spoznal ženu ktorej vadí samota.Mam jednu dcéru ktorá žije s priateľom takže už má svoj život.
Kuko59 M 61 rokov
Hladam to co nemam, blízku osobu , s ktorou by som mohol vykonavat
vsetky cinnosti, ktore k zivotu nevyhnutne patria.
Zaluby su vsestranne, viac v osobnom kontakte, foto v pripade zaujmu poslem.
mila2020 Ž 44 rokov
Hľadám priateľa, ktorý ma bude milovať a rešpektovať tak, ako som: slobodna a sebavedoma. Mám rada prírodu, kino, talianske jedlo, anglický humor, rakúske pivo.
bratislava58 M 58 rokov
Som všestranný a praktický človek myslím. Som ako každý v podstate zrnko prachu v tomto vesmíre, len niekto si myslí že je viac.
Hľadám ženu vyrovnanú s minulosťou na vážne zoznámenie. Mám vlastné bývanie a prácu a viem čo chcem.
Hľadám normálne ženu so zdravým reálnym rozumom, sympatickú, rodinne založenú , ktorá má rada humor, spoločnosť a deti. Deti sú radosť ...myslím vnúčatá .Ak ich má je to pekné. Každý by mal vedieť čo chce a a myslieť koľko má rokov...ak niečo chcem, samozrejme pre to niečo musí spraviť ..tak som tu preto.
Byť sám je ťažké a každý niečo hľadá ako aj ja...
gyorgy52 M 68 rokov
Muž 68 rokov Bratislava
Moje záľuby: príroda, hudba
Najradšej som doma.
Som pracujúci dôchodca.
Domáce zvieratá nemám.
Deti nežijú so mnou, sú dospelé žijú samostatne. Minulosť mám vysporiadanú!
Nemám rád dlhé vypisovanie, vytvára úplne iný obraz než je skutočnosť. Preferujem stretnutie čo najskôr. Základom zoznamovania je vzájomná sympatia.
Hľadám priateľku.
izara Ž 55 rokov
Verim, ze dostavame co si zasluzime. Ale niekedy si to musime aj vypytat :) Milujem prirodu a umenie, divadlo, mam rada historiu, a vsetko krasne, co nam zivot ponuka.
Lemricka Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Bratislava
Mam rada prirodu,psikov,hudbu,tanec,mam rada zabavu. Robila som predavacku.momentalne len brigady.rada by som spoznala seriozneho, mladeho muza so vztahom aj k detom
Mam jednu dceru ktora je vesela a dobre sa uci. Ma 13 rokov.
rakab M 44 rokov
Muž 44 rokov Bratislava
Som slobodný bezdetný, pracujem v doprave no iba v rámci mesta. Vo voľnom čase sa rád venujem športu , turistike , hory, more, príroda všeobecne má u mňa veľkú moc dobíjať energiou.
Kino či niekam zájsť , samozrejme som aktívny pozitívne naladený úsmev je najlepším každodenným liekom a dopingom súčasne.
Rád tu spoznám zaujímavú ženu
Vypisovať by sa dalo až až no vždy záleží na osobných sympatiách v reálnom svete, spoločných hodnotách ktoré človek má a vždy nie len v dnešných časoch boli vzácnosťou
Kreativka Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Bratislava
Som vesela optimistka. Nemam rada hadky. Mam rada vsetko pekne, mile a prijemne. Nemam rada hlupych, arogantnych a namyslenych ludi.
Hladam spriaznenu dusu z BA na chvile vesele aj vazne. Rada by som si zahrala s niekym badbinton, alebo volejbal, ale som pristupna aj inym aktivitam. Najlepsie spoznat sa s niekym milym a byt s nim uz navzdy. Vsetko zavisi od osobnej sympatie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 40 60 80 100 120 140 142 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania