amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 100 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

TIBERTIUS M 38 rokov
Muž 38 rokov Bratislava
Hladam zenu prijemnu a spolahlivu. Ostatne v sprave.
Som pracujuci mam 35r a byvam v Bratislave. Zena moze byt aj s dietatom.
Deti mi nevadia.
A ani zvierata mam rad prirodu a zvierata
tragi442 M 57 rokov
Muž 57 rokov Bratislava
ako som pochopil, samota je zlá. Preto hľadám spriaznenú dušu, čas ukáže ako sa to pôjde ďalej. rád bicyklujem cestujem a chodím po horách a ak to vyjde aj k moru, hádam ťa možno nájdem...
Jakub12 M 21 rokov
Muž 21 rokov Bratislava
Nejaká normalna slečna na zoznamenie? Ktorá vie čo chce? 18+ ak aj máš dieťa poprípade viac ako 1 tak mi to nevadí 😗 chcem spoznať osobu ktorá má bude ľúbiť a časom milovať rovnako ako ja ju🤙⭐
lenja571 Ž 67 rokov
Priala by som si stretnúť sympatického muža, ktorý je tiež sám a chcel by zameniť samotu za príjemne strávené chvíle. Akí sme, zistíme navzájom a potom sa uvidí.....
Dunajskavila Ž 59 rokov
Hľadám partnera, priateľa s chuťou žiť, nie iba prežívať. Dôležitejšie ako vypisovanie, je pre mňa osobné stretnutie, pohľad do očí, vôňa a charizma... napovie aj hodinka na prechádzke, káve, alebo športe.
Mitzi5 Ž 64 rokov
Znamost by mala byt hodnotna, ferova a zabezpecena. Ucel - spolocne travenie volneho casu, vylety, posedenia pri kave, atd. Domace zvieratka ako pes a macka nevadia.
creater M 38 rokov
Uvidíme čo tu nájdem, nechám sa prekvapiť :)
Ale potešila by ma pohľadná milá osôbka.
Ja pracujem ako architekt, záľuby: hudba, tanec, šport, cestovanie..
Andusik Ž 53 rokov
Hľadám muža ktorý je do života v plnom zmysle slova. Ako sa povie ze do voza i do koča 🤪. Je nie len milý a príjemný ale aj zábavný, zároveň vie byť pri žene aj keby sa objavili ťažšie chvíle. Mam rada všetko čo je dobré, zábavné a užitočné. Vlastné deti nemám, ale napriek tomu deti mám veľmi rada.
Rudolf17 M 69 rokov
Myslím, že som normálny muž s vysokoškolským vzdelaním. Primerane veku zdravý, vitálny a s funkčnými všetkými orgánmi. Chvalabohu stále môžem aktívne športovať. Napísať sa môže čokoľvek. Všetko je otázkou osobného rozhovoru.
dupustar M 71 rokov
Muž 71 rokov Bratislava
Sportovo orientovany, bicyklovanie, plavanie, turistika, dovolenky pri mori. Som v dochodku. hladam podobne zalozenu partnerku na spolocn prezivanie volnych chvil.
Zuzi60 Ž 64 rokov
Hľadám udrziavaneho nezadaneho priateľa 👫s humorom. Som temperamentná, 💃 do 🚜 do 🚗aj do 🛌. Mám rada zdravú stravu, pohyb. Privítam muža bez 🚬 , 🥂 🍺 príležitostne, bez domácich 🐈🐕😉 len z Bratislavy alebo bližšieho okolia.
Sofiii Ž 40 rokov
Rada spoznám inteligentného muža s priateľskou povahou, ktorý hľadá na jednej strane lásku a porozumenie, na druhej strane stále má chuť objavovať a spoznávať nepoznané. Ideálne partnera na zvyšok života.
Mám rada hory, turistiku, beh, lyžovanie, rada varím, čítam, maľujem, hrám spoločenské hry. Rada trávim čas aktívne, s rodinou alebo priateľmi.
Minulosť máme za sebou, prítomnosť nám pomôže vytvoriť budúcu realitu.
Som tu aby som tu uz nikdy nebola.
Teším sa! :-)

1 20 40 60 80 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 120 138 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania