amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaBratislava

Kubikk232323 M 31 rokov
Muž 31 rokov Bratislava
Jezdim na kole zamestnanie som stege manažér chcel by som krásnou ženu jsem príjemný mladý dredar ktorý by sa mohl uchazet o krásnou divku jsem viletnik rad jezdim na techno party
MiaMelisa1 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Bratislava
Ak máš chýbajúcu polovičku k môjmu srdcu, chceš Lásku dostať i dať a spolu svetom sa smiať, zasnežené kopce zlyžovať, životom tancovať či v daždi sa milovať, nádherné more preplávať i v hojdacej sieti si knihy prečítať ... a máš láskavé srdce, radosť v očiach, pohodu v duši a výšku nad 190 cm, poď mi oproti...
Pato94 M 26 rokov
Muž 26 rokov Bratislava
Ahojte, myslím, že najlepšie je začať si písať, a tak môžeme zistiť o sebe vzájomne niečo viac. Aby sa, ale nepovedalo :D tak len v skratke. Mám rád turistiku, rád chodievam do divadla či kina, len tak na prechádzku atď :D :)
Mostiko51 M 36 rokov
Muž 36 rokov Bratislava
Rad travim čas na vonku doma v prirode kine :) Rad by som som našiel niekoho kto by chcel travit čas somnou. Hladam osobu do zivota zdielať snim dobré aj zle chcile.
Adia Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Bratislava
ICH WILL EIN EINFACHES LEBEN FÜHREN OHNE STRESS UND SORGEN ...ICH BRAUCHE NICHT VIEL...ICH WILL NUR GLÜCKLICH SEIN... !😉..Som jednoducha zena,ktora sa rada smeje...😊🙂...Hladam partnera s ktorym budem travit moj volny cas a mozno aj zvysok mojho zivota...Mam rada prirodu,prechadzky a milujem zvieratka...Mam psika labradora...vola sa Snoopy
JoeProfaci M 48 rokov
Muž 48 rokov Bratislava
Hľadám príjemnú, pokojnú, rozhľadenú, sympatickú a slnko, vodu a pláž milujúcu dámu, ktorá sa občas dokáže riadiť Nietzscheho okrídlenou tézou: "Čo ťa nezabije, to ťa posilní". A z času na čas aj Kantovou "kritikou čistého rozumu", či Occamovou "britvou". Nesnažím sa nájsť všeobecnú krásu, ale skôr inteligentnú, jasne vyprofilovanú ženu s vlastnými názormi, postojmi a skúsenosťami. Takú, ktorá vie, čo chce a myslí to vážne.
Svet1 M 60 rokov
Muž 60 rokov Bratislava
Hľadám ženu na ktorú sa budem tešiť kým neprídem domov.
Všemožne. More, príroda, kutil... A tak ďalej.
Tiare58 Ž 58 rokov
Ahoj, rada spoznám muža, mám rada prírodu, leto, kúpanie.
Ešte by som rada dovolenkovala pri mori, keď to bude možné, ale radšej vo dvojici.
Stále sa snažím učiť anglicky, ale nejde mi to.
andylia Ž 48 rokov
Príroda, pes, poľovníctvo... nemám rada klamárov a ľudí ktorí sú večne na internete a telefóne. Ostatné výhrady nemám. Všetci píšu čo majú radi, podľa mňa je lepšie napísať čo človeku vadí.
doktor29 M 53 rokov
Muž 53 rokov Bratislava
Som romanticky clovek preto hladam zenu ktora chce takeho muza ako ja. Som pokojnej povahy.
Rad chodim do prirody k vode.Mam rad zvierata.
Preto chcem stretnut zenu ktora ma podobne zaluby.
marianrutsek M 47 rokov
Záľuby šport praca stavebný maliar Som normálni človek rád sa zoznámim s uprimnou ženou ktorá má rada partnerský vzťah. Medzi moje záľuby patrí rekreačný šport , zábava, práca
MBG500 M 48 rokov
Muž 48 rokov Bratislava
Nezaopatrené deti nemám, rád chodím do prírody, aktívne sportujem. Rád si pozriem dobrý film,sem tam kino, kultúra,pýtajte sa na čo chcete,ja na čo chcem odpoviem..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 40 60 80 100 120 140 142 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania