amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Senec SC

Ste v Senci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

meknamara M 45 rokov
Hľadám dlhodobé kamarátstvo, niekoho kto si na mňa nájde raz dvakrát do týždňa čas. Mám rád prírodu, turistiku, pobyt pri vode. Moja priateľka by mala byť milá a veselá.
kristina999 Ž 50 rokov
Som rozvedená, hladam priateľa, mam rada knihy, hudbu, prirodu, cestovanie, dobry film a touto cestou by som si chcela nájsť spriaznenu dušu, ktorý je tiez sám.
Marto50016 M 34 rokov
Muž 34 rokov Senec
Ahoj mám rád úprimnosť a priznám sa ze mám rád nahotu a rád by som spoznal blaznivu babu ktorá má rada výlety a má bláznivé nápady.
Hľadám dlhodobý vzťah
romo222 M 52 rokov
Muž 52 rokov Senec
Hladám známosť do pohody a nepohody.
Momentálne trávim voľný čas ako dovolí Corona. Pri TV, PC a krátkymi prechádzkami. Ale vo dvojici by to bolo lepšie. Tak ako v živote.
Borko22 M 31 rokov
Muž 31 rokov Senec
Hľadám vážnu známosť som zábavný zodpovedný pracujem rád sa prechádzam a mám vysporiadanú minulost hľadám nejakú zábavnú babu ktorá má rada prechádzky resp. Je akčnejšia
Timosenec M 51 rokov
Muž 51 rokov Senec
Chcem milovať,a byť milovaný. hladam usmiatu ženu do voza i koča, čo sa bude somou túlať prírodou, mám veľa koníčkou, dom záhradu, čln, auta, psíka Miša. Ak si spoločenská, rodinne založená, taká akurát, pod do toho!
Gaspipe M 41 rokov
Muž 41 rokov Senec
Hľadám pohodové dievča na dlhodobý vzťah, deti nie sú prekážkou, som športovo založený kľudnej povahy finančne zabezpečený. Tesim sa na spoločne strávené chvíle
Erika67 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Senec
Hľadám si sympatického a príjemného muža s ktorým si budem mať čo povedať a prežívať spolu príjemne chvíle.
Rada chodím na výlety do prírody alebo sa iba tak prejsť na vzduch.
Taktiež rada varím a chutne hlavne mojim 3 vnúčatam.

Veľmi rada si vymením správy a časom sa zoznámim.
Pharo M 41 rokov
Muž 41 rokov Senec
Rád poznám ženu milu úprimnú a hlavné milujúcu ktorá vie milovať a pochopiť toho druhého vzájomne pomáhať harmonické spojenie všetkého spolu ... 😍
pp66 M 42 rokov
Hľadám vážnu známosť. Chýbajúcu polovičku niekoho s kým si budem rozumieť aj keď budeme bez slov. Hľadám ženu ktorá ma rada deti a prechádzky v prírode.
RobertRobo M 45 rokov
Rád spoznam Ženu na spoločnú cestu životom. dieta nieje prekazkov. som milí úprimný tolerantný. mám rád prírodu prechádzky. Pracujem a práca má baví. budem rád ak tu spoznám Ženu so spoločnými záujmami
MonteCarlos M 53 rokov
Uvítal by som príjemnú spoločnosť na výlet autom okolo Islandu túto jeseň - výhradne na tento účel hľadám vekovo neprimeranú dámu, ktorej vzdelanie, scestovanosť, sčítanosť alebo len prirodzená inteligencia umožňujú viesť zmysluplné dialógy o všeličom a pritom pozorne šoférovať. Good spoken English is a must, just like a double jab in the arm... Fyzicky - podobne ako ja, intelektuálne - aspoň rovnako. Non-smoker.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania