amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Senec SC

Ste v Senci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

Belfegor M 73 rokov
Rád sa zoznámym so ženou, ktorá voľný čas venuje napríklad tvorivým prácam maľovaniu, šitiu, folklóru... Ja rád tvorím v oblasti elektroniky a programovania ale aj výtvarníctva. Prírodu mám okolo domčeka, nenudím sa... som aktívny dôchodca. Zvieratá nechovám. Minulosť mám vysporiadanú.
Krasuss M 33 rokov
Muž 33 rokov Senec
Hľadám ženu na dlhodobý vstah moju chýbajúcu polovičku. Pracujem ako prijímací technik a popri podnikám. Stále niečo vymýšľam ale viem aj oddychovať...
Ola76 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Senec
Hladám si milého, vtipného muža čo sa na nič nehrá a je normalny... niekoho čo nehľadá len pobavenie ale vztah.. Mam rada prechadzky prirodou, kino relax. Hladam muza od 35 do 45 rokov..
Xy11 M 41 rokov
Hladam prijemnu zensku spolocnost, ktora sprijemni volne chvile.
Rad sa zoznamim s rozummou, veselou, prijemnou zenou, s ktorou zazijeme vsetko co zivot primesie.
ylem6 M 57 rokov
Hľadám neobyčajnú ženu, ktorá mi prinesie lásku, cit a dôveru. Chcem ženu do voza aj do koča, ktorá bude stáť pri mne. Ženu ktorá ma bude dopĺňať a podporovať aj v časoch dobrých aj v zlých. Nemám rád vypočítavé ženy s pretvárkou.
tanti M 22 rokov
Muž 22 rokov Senec
Zdravím.

Hľadám si priateľku s ktorou by som vedel stráviť voľné chvíle. Nebránim sa ani deťom ak ich máte (tréner deti na hokeji) takže vedel by som sa o deti postarať tak ako správny človek. Len tento rok som zmaturoval kvôli športu, áno zanedbával som dlho školu a i tak som sa nikde nedostal. Práci, staranie o teba poprípade tvoje deti mi nerobí žiaden problém. Musíš byť úprimná, priateľská a dosť ma na tom záleží a to je dôvera. Nebránim sa turistike ani chodenie na hrádzu či na bicykli alebo na inline korčuliach. Chodím zatiaľ na brigádu ale od septembra nastupujem na plný úväzok do práce kde budem mať dobrý mesačný príjem. Vo voľnom čase sa prevažne orientujem na počítače a okolo nich s kamarátmi, či už hranie hier alebo rozoberanie a skladanie. Domácnosti mám dve mačky, Elena a Ria.

Rád sa prave s tebou zoznámim.
Viktor
kamikami123 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Senec
Som uprimna,sebestacna a rodinne zalozena romanticka, s vysporiadanou minulostou, mam dve dospele deti, pracujem a hladam seriozny vztah, prijemneho, uprimneho a veseleho partaka na turistiku, bike, prechadzky a vecery pri zapade slnka. Okrem turistiky rada cestujem, chodim do divadla, malujem a pracujem v zahradke.
Ivka14 Ž 57 rokov
Hladam muza primeraneho mojmu veku Senec Okolie Mam rada prirodu vodu v lete more ci relax welnes. Pracujem v nepretzitej prevadzke, Hladam uprimnost otvorenost Krasa nie je vsetko
rony1111111 M 41 rokov
hladam si nieco nove nieco zatial nezavezne kym sa spozname a cas ukaze som otvoreny vsetkemu. mam rad pracu okolo domu a este radsej som vonku v prirode
meknamara M 45 rokov
Hľadám dlhodobé kamarátstvo, niekoho kto si na mňa nájde raz dvakrát do týždňa čas. Mám rád prírodu, turistiku, pobyt pri vode. Moja priateľka by mala byť milá a veselá.
Marto50016 M 34 rokov
Muž 34 rokov Senec
Ahoj mám rád úprimnosť a priznám sa ze mám rád nahotu a rád by som spoznal blaznivu babu ktorá má rada výlety a má bláznivé nápady.
Hľadám dlhodobý vzťah
romo222 M 53 rokov
Muž 53 rokov Senec
Hladám známosť do pohody a nepohody.
Momentálne trávim voľný čas ako dovolí Corona. Pri TV, PC a krátkymi prechádzkami. Ale vo dvojici by to bolo lepšie. Tak ako v živote.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania