amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Senec SC

Ste v Senci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

HoroxLyn M 30 rokov
Muž 30 rokov Senec
Vítam všetkých kreatívnych ľudí, ktorí v živote hľadajú niečo hlbšie.
100% introvert. Milujem všetko "nerdy" - fantasy, sci-fi, horor, anime, hry a podobne. Hľadám podobných ľudí; však vy viete kto ste. :)
Môj playlist s hudbou ide 24/7; milujem sa zhovárať o hudbe (a neustále hľadať novú), filmoch, knihách, hrách, všeobecne o kultúre, histórii a umení.
Veľmi rád bicyklujem, ale s partnerom by to bola väčšia zábava.
V budúcnosti by som chcel publikovať prózu a fikciu; písanie príbehov a budovanie svetov je preto pre mňa veľmi dôležité.
Aktuálne študujem na magisterskom štúdiu.
mira57 Ž 65 rokov
normalneho pohodoveho muza, ktory nechce travit volny cas sam.
do vztahu ponukam uprimnost, vysporiadanu minulost, moj volny cas vyplna kultura, priroda, cestovanie
Cepy M 47 rokov
Muž 47 rokov Senec
Hľadám lásku, nežnosť a hlavne s*x, ktorý som nemal už dlhšie. Musim dotiahnuť ešte nejaké veci z minulosti, aby som mohol začať zase žiť s milujúcu rodinou a vychovávať znova malé detičky. Spokojna rodina milujúca jeden druhého je zaklad.
PrincNAJ M 38 rokov
Muž 38 rokov Senec
Hľadám vážnu známosť alebo aj niečo na voľné chvíle, lásku, úprimnosť, vášeň, kde pracuješ alebo študuješ, čo najradšej robíš vo svojom voľnom čase, som úprimný, jednoduchý
Milan6886 M 72 rokov
Som muz s vysporiadanou minulostou, ktory hlada zatial nezavazny vztah a cas ukaze co sa z toho vyvinie. Zalezi ako si budeme spolu rozumiet po vsetkych strankach.
Jullio M 45 rokov
Hľadám si kamarátku, neskôr možno aj viac. Momentálne pracujem v čokoladovni v Senci, a preto nemam čas na zoznamovanie normálne. A preto prosím o diskrétnosť, a hlavne úprimnosť.
shackall M 39 rokov
Muž 39 rokov Senec
I like: kids, snowboarding, skiing, fitness, hiking, board games, animals
I don't like: lies, pretence, fakeness, jealousy, greedness

Sometimes, you have to take a leap of faith first. The trust part comes later.

It is a long story with(out) happy ending? A long story short... I am divorced, while it took ~2.5 years. My already ex-wife was literally trying to get me arrested, even though she run out because of another guy. Then, after all the bad things which happened, my little princess (7 yrs) was given to my custody by the judge. At the end, I've agreed on alternating custody with my ex. It's been over a year though... ♥
Iris75 Ž 47 rokov
Som rozvedená a minulosťou nežijem. Mam troch chalanov a občas rozmýšľam, ze niekde možno je moja druhá polovička. Mam rada prírodu, prechádzky a prácu v záhrade.
Jaroslav1988 M 34 rokov
Muž 34 rokov Senec
Nechám sa prekvapiť. Zažil som už všeičo a preto ma kopec veci neprekvapi. Som otvoreny všetkemu, hlavne aby bola uprimnost, neznašam faloš a klamstvo.
Miloss67 M 55 rokov
Muž 55 rokov Senec
Hľadám ženu na priateľstvo, vzťah, lasku, nefajčiarku 🙆 kludnej povahy. Mala by mať vzťah k športu, pohybu, štíhlejšej postavy. Do vzťahu dam lásku porozumenie, trpezlivost ak to pôjde 😏 vernosť, empatiu.
jump2hello M 41 rokov
Muž 41 rokov Senec
Rad by som stretol slečnu aj keď len na nezáväzný rozhovor narodenú v júli 1988. Zaujímajú ma čísla. Ak más aj kamošku v tom roku a mesiaci daj vedieť.
Rad by som ešte navštívil Austráliu, Bali v Indonézii, južnú Ameriku, ako aj Kanadu so správnou partnerkou aj keď Niagarské vodopády som už videl. Tak najskôr priateľku bez záväzkov a milovníka prírody.
Volný čas mam vyhradený na plávanie a zaujímavosti na finančnom trhu pripadne psychológia. Hrával som volejbal až po strednú školu takže šport, ako taký mi nie je neznámy. Miesto televízie mam ešte záľuby v elektrike a elektronike ale to na neskôr. Občas ale veľmi zriedkavo nejaký film.
Romanus10 M 27 rokov
Muž 27 rokov Senec
Hľadám vzťah, určite nie je kamarátstvo alebo tak. Ale zase sa netreba báť, že ak nejakej napíšem, alebo ju pozvem von, tak nám už plánujem svadbu. Určite to nechcem hneď zo začiatku nejako hrotiť alebo tak.
Do vzťahu viem priniesť zodpovednosť, romantiku, starostlivosť jeden o druhého, zábavu, uvoľnenosť, dobré jedlo, hlboké rozhovory na vážne témy aj povrchné reči o somarinách, veď aj to niekedy treba.
Pracujem ako učiteľ matematiky a zároveň si ešte robím pedagogické minimum. A celkovo sa stále snažím vzdelávať v tom, ako byť lepší učiteľ, ale aj človek.
Vo voľnom čase rád čítam knihy, cvičím, pozriem si niečo na youtube, pustím si hudbu, začínam tvoriť náučné videá o matematike a sledujem politické dianie. Bohužiaľ domáceho miláčika nemám, ale v budúcnosti sa mi to snáď podarí.
Mám vysporiadanú minulosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania