amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Senec SC

Ste v Senci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

peterj59 M 62 rokov
Muž 62 rokov Senec
Hľadám ženu na spoločné trávenie voľného času. Mám rád prírodu, športové aktivity rôzneho druhu, v primeranej miere aj práce okolo domu a na záhrade. Bývam v RD, zatiaľ len so psíkom
StanciVIP M 37 rokov
Muž 37 rokov Senec
Toto je pre mňa posledná šanca. Hľadám ženu ktorej môžem veriť, ktorú budem milovať a budem ju mať rád, to isté čakám aj od nej. Pracovitý som viac než dosť a niekto by povedal že som až workoholik. Voľný čas trávim pred televízorom prípadne počítačom ktorým sa aj veľmi venujem. Hľadám ženu ktorá má už nesklame.
Vladino77 M 44 rokov
Muž 44 rokov Senec
Len malé písmo so mnou postačí a na veľké činy šancu zmení, to aký som zistíš po spoznani len ružové okuliare daj dole a pozeraj sa na mňa, pupok je veľký ale ber to tak že je to pomník padlého hrdinu 😅
Timka02 Ž 44 rokov
Hľadám spriaznenú dušu, lásku na celý život, komunikatívneho partnera, ktorý sa o seba stará, ktorý ma pochopi, bude ma nosiť na rukách, a ľúbiť ma takú aká som. Čo očakávam, to aj dávam.
Pracujem a mám 2 deti. Rada bicyklujem, tancujem, obľubujem turistiku, cestovanie, plávanie, víkendové výlety, zimné športy, splav atď. Som za každú srandu. Zvieratká nemám. A zatiaľ ani vysporiadanú minulosť
Lenmajo M 31 rokov
Muž 31 rokov Senec
Ahoj! Hladam zenu na zoznamenie v okoli idealne. Mam rad lahsiu turistiku, bicykel, kolieskove korcule. Milujem kavu. Nenavidim klamstvo. Ak som ta nejakym sposobom zaujal, nevahaj a napis. Prezradim viac.
Julo70 M 50 rokov
Muž 50 rokov Senec
Rád spoznám niekoho kto má rad aktívny relax , beh , bike , turistika ….
Ak si na tom podobne môžeme to skúsiť vo dvojici 🙂
Nájde sa tu niekto 🙂? Kľudne píš
aes M 35 rokov
35r podnikatel, zabezpeceny, na urovni.
vyssej atletickej postavy, vzhladny,
hladam dievca alebo zenu, 18-35r, len stihlu a vzhladnu, na urovni,
za ucelom prijemnych stretnuti a obojstrannej spokojosti.
mozna aj financna vypomoc.
foto poskytnem po vzajomnom kontakte.
Belfegor M 73 rokov
Rád sa zoznámym so ženou, ktorá voľný čas venuje napríklad tvorivým prácam maľovaniu, šitiu, folklóru... Ja rád tvorím v oblasti elektroniky a programovania ale aj výtvarníctva. Prírodu mám okolo domčeka, nenudím sa... som aktívny dôchodca. Zvieratá nechovám. Minulosť mám vysporiadanú.
Krasuss M 33 rokov
Muž 33 rokov Senec
Hľadám ženu na dlhodobý vztah moju chýbajúcu polovičku. Pracujem ako prijímací technik a popri podnikám. Stále niečo vymýšľam ale viem aj odychovať...
Xy11 M 41 rokov
Hladam prijemnu zensku spolocnost, ktora sprijemni volne chvile.
Rad sa zoznamim s rozummou, veselou, prijemnou zenou, s ktorou zazijeme vsetko co zivot primesie.
ylem6 M 57 rokov
Hľadám neobyčajnú ženu, s ktorou chcem zdieľať lásku, porozumenie, cit a dôveru. Chcem ženu do voza aj do koča. Ženu s ktorou sa budeme podporovať aj v časoch dobrých aj v zlých. Nemám rád falošné a vypočítavé ženy s pretvárkou.
tanti M 22 rokov
Muž 22 rokov Senec
Zdravím.

Hľadám si priateľku s ktorou by som vedel stráviť voľné chvíle. Nebránim sa ani deťom ak ich máte (tréner deti na hokeji) takže vedel by som sa o deti postarať tak ako správny človek. Len tento rok som zmaturoval kvôli športu, áno zanedbával som dlho školu a i tak som sa nikde nedostal. Práci, staranie o teba poprípade tvoje deti mi nerobí žiaden problém. Musíš byť úprimná, priateľská a dosť ma na tom záleží a to je dôvera. Nebránim sa turistike ani chodenie na hrádzu či na bicykli alebo na inline korčuliach. Chodím zatiaľ na brigádu ale od septembra nastupujem na plný úväzok do práce kde budem mať dobrý mesačný príjem. Vo voľnom čase sa prevažne orientujem na počítače a okolo nich s kamarátmi, či už hranie hier alebo rozoberanie a skladanie. Domácnosti mám dve mačky, Elena a Ria.

Rád sa prave s tebou zoznámim.
Viktor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania