amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Senec SC

Ste v Senci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

Timosenec M 51 rokov
Muž 51 rokov Senec
Chcem milovať,a byť milovaný. hladam usmiatu ženu do voza i koča, čo sa bude somou túlať prírodou, mám veľa koníčkou, dom záhradu, čln, auta, psíka Miša. Ak si spoločenská, rodinne založená, taká akurát, pod do toho!
Horal01 M 46 rokov
Muž 46 rokov Senec
Ľudská duša je ako porcelánová váza. Môžeš ju oťukávať, no ak raz udrieš silnejšie, rozbiješ ju. Hľadám parťáčku na potulky prírodou s vysporiadanou minulosťou, ktorá uprednostňuje ľudské hodnoty pred materialnými hodnotami a má rada psov. Nehľadám flirt ani sex.
Ja 47r, športová postava.
Gaspipe M 41 rokov
Muž 41 rokov Senec
Hľadám pohodové dievča na dlhodobý vzťah, deti nie sú prekážkou, som športovo založený kľudnej povahy finančne zabezpečený. Tesim sa na spoločne strávené chvíle
Erika67 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Senec
Hľadám si sympatického a príjemného muža s ktorým si budem mať čo povedať a prežívať spolu príjemne chvíle.
Rada chodím na výlety do prírody alebo sa iba tak prejsť na vzduch.
Taktiež rada varím a chutne hlavne mojim 3 vnúčatam.

Veľmi rada si vymením správy a časom sa zoznámim.
Pharo M 41 rokov
Muž 41 rokov Senec
Rád poznám ženu milu úprimnú a hlavné milujúcu ktorá vie milovať a pochopiť toho druhého vzájomne pomáhať harmonické spojenie všetkého spolu ... 😍
pp66 M 42 rokov
Hľadám vážnu známosť. Chýbajúcu polovičku niekoho s kým si budem rozumieť aj keď budeme bez slov. Hľadám ženu ktorá ma rada deti a prechádzky v prírode.
RobertRobo M 45 rokov
Rád spoznam Ženu na spoločnú cestu životom. dieta nieje prekazkov. som milí úprimný tolerantný. mám rád prírodu prechádzky. Pracujem a práca má baví. budem rád ak tu spoznám Ženu so spoločnými záujmami
MonteCarlos M 53 rokov
Uvítal by som príjemnú spoločnosť na výlet autom okolo Islandu túto jeseň - výhradne na tento účel hľadám vekovo neprimeranú dámu, ktorej vzdelanie, scestovanosť, sčítanosť alebo len prirodzená inteligencia umožňujú viesť zmysluplné dialógy o všeličom a pritom pozorne šoférovať. Good spoken English is a must, just like a double jab in the arm... Fyzicky - podobne ako ja, intelektuálne - aspoň rovnako. Non-smoker.
Majo741741 M 28 rokov
Muž 28 rokov Senec
Ahojte, hladam si partnerku do zivota sktorou si budeme rozumiet a planovat spolocnu buducnost... pracujem ako Security a podla toho sa vzivote aj spravam... mam rad zvierata no osobne momentalne ziadne nemam... ked mi napises budem rad😉
Copo M 44 rokov
Muž 44 rokov Senec
Hľadám pre seba partnerku a pre malého maminku. Moje záľuby sú hlavne rodina, práca okolo domu , chodenie do prírody, ale keď to situácia dovolí aj návšteva kina. Skús napísať a dozvieš sa viac.
Rotor1 M 55 rokov
Hladam inteligentnu krasnu vernu zenu ktora by ma mala rada takeho aky som aj mojimi chybami. Som hudobnik ucim a hram mam rad prirodu historiu umenie chodim na bike plavam chodim do prirody na tury. Ak ta moje pismenka zaujali jednoducho napis a dozvies sa viac.
Andrej42 M 29 rokov
Muž 29 rokov Senec
Voľné chvíle najradšej trávim v prírode, s priateľmi a rodinou, garáži alebo len tak doma pri niečom kreatívnom.

Primárne si hľadám vážny vzťah. Cením si najviac úprimnosť, inteligenciu, empatiu a zmysel pre humor.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania