amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Senec SC

Ste v Senci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

Jozinko30 M 29 rokov
Muž 29 rokov Senec
Hľadám si na vážné zoznamovanie dievča. Dievča, ktoré bude skromné, pokorné a bude sa vedieť prispôsobiť. Ja chcem priniesť do vzťahu, aby vzťah fungoval krásne a hlavne, aby sme si rozumeli a podporovali sa. Ja sa vo voľnom čase venujem fotografovaniu, prechádzkám, byciklovaniu.
Adrian3211 M 21 rokov
Hľadám dievča vo veku od 18 do 30 rokov.
Pracujem.
Rad cvičím.
Volný čas trávim rad v posteli.
A ďalej už neviem čo mám napísať takže kľudne mi napíš pre viac info
Branisko00 M 20 rokov
Muž 20 rokov Senec
Hľadám zatial milú osôbku na rozhovor, kávu, zabitie volného času. Čo sa s toho časom vyvinie nechám na osud 😊 Takže ak si rovnako osamelá a máš chuť straviť so mnou svoj čas budem rád. Na veku nezáleží
jozkoslav M 33 rokov
Hladam si tu ženu. Volny cas travim v prirode. Nemam žiadne zviera. Chcem mat dobru ženu a dobru rodinu. Chcem mat prijemnu ženu ktora mi bude doverovat
JaSomJano M 33 rokov
Muž 33 rokov Senec
Obyčajný chalan. Hľadám pohodovú ženu, priateľku na trávenie spoločného času, záľub a aktivit časom snáď niečo viac. Turistika, kino, cvičenie, korčule atď.
jojoko M 41 rokov
Hľadám zeny od 30-39. Som slobodný a sám mam 41 rokov. Hľadám pravú lásku na kávičku a na rande. Som už viac 2 roky sám a uz chcem mať ženu.
Bambulka131507 Ž 28 rokov
Žena 28 rokov Senec
Hľadám niekoho na porozprávanie sa, keďže som mamička na materskej a svoj čas venujem mojim dvom dievčatkám. Okrem toho milujeme zvieratká a prírodu. Rada by som časom našla lásku a spoľahlivého a milujúceho partnera. Zatiaľ len kamarátov lebo som sa sklamala a prestávam veriť ľuďom. Mám rada prácu v domácnosti, varenie, ručné práce, záhradku. Mám super rodinu, ktorá mi pomáha a podporuje nás.
Kriszti1982 M 40 rokov
Hľadám vážny vzťah.
Rád jazdím, mám vysporiadanú minulosť.
Pracujem, nehľadám úlet, vážne to myslím.
JAYZY M 42 rokov
Muž 42 rokov Senec
Hlavne uprimnost dost som sa v zivote co sa tyka vztahov moc sklamal.... moc to boli. Veril som ze uz som nasiel tu pravu a po dvoch rokoch mi zavolala kolegyna o 2 v noci ze Petko Misko Ti pretahuje Martinku tak asi tolko...
ignac1236 M 34 rokov
Muž 34 rokov Senec
som vzdy usmiaty mladý chalan, ktorý hladá svoju polovičku, rád sportujem, spievam, tancujem, bavím sa s kamosmi, postavil som si rodinný dom, ktorý by mal byť zaplnený láskou
Ingrid1869 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Senec
Ahoj. Som komunikatívna , empatická , úprimná baba ktorá rada spozná tiež úprimného parťáka , kamaráta a partnera v jednom milujúceho prírodu, zvieratá, hudbu, prechádzky, výlety, cestovanie a pre ktorého je aj vernosť samozrejmá .
Peterjumbo M 50 rokov
Muž 50 rokov Senec
Hladám ženu babu prijemnú úprimnú na priateľstvo časom aj vstah som zabespečeny pracujuci normálny chlap so zmyslom pre humor. Rád trávim voľný čas v prirode pri vode a na chalupe.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania