amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Senec SC

Ste v Senci a chcete sa zoznámiť? U nás nájdete ľudí, ktorí hľadajú nových partnerov. Vytvorte si profil a začnite sa zoznamovať.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaSlovenskoSenec

Cendy Ž 48 rokov
Krásny je každý deň .
Som žena z vidieka , rada som na vzduchu , na dvore a slniečku. Rada si skrášlujem svoje okolie , ale pomohla by mi aj chlapská ruka , ktorú hľadám. Mám dvoch psíkov , rada varím , jem , ale aj sa prechadzam a milujem welnes a turistiku .
Ak sa nájde niekto , kto má podobné záujmi budem rada.
Palko112 M 35 rokov
Muž 35 rokov Senec
Som normálny a vášnivý chlap. Mam rad auta motorky prírodu. Nemám rád faloš a klamstvo. Najkrajší čas je v lete pri vode na slniečku. Mam rad psov a všetky milé zvieratá. A rybačka je parádna vec na relax, podobne ako ležanie na deke a opaľovanie.
😉😉😉😉
keyboard M 65 rokov
Moje záľuby : príroda, čiastočne turistika, športové aktivity, spoločenské akcie hra na hudobný nástroj a spievanie . Trávenie voľného času a dovolenky podľa možností.
Pracujem v oblasti meracej a regulačnej techniky automatizácia a regulácia vykurovania .
Aj keď mam vzťah ku zvieratkám doma ich nemám.
Mám dospelé deti ,ktoré sú zaopatrené a majú vlastné rodiny.
Hľadám spriaznenú jednoduchú veselú osobu s podobnými záľubami prípadná hra na hud.nástroj a spev veľmi vítaná no nie je podmienkou.
staq M 39 rokov
Hladam zenu ktora oceni lasku a ze sa viem postarat o rodinu aj dom a chce si raz zalozit rodinu ak uz deti samozrejme nema. Ocenim ak ma rada sport,
prechadzky, zvierata, cestovanie a kadeco ine.
Tonny30 M 36 rokov
Ahoj, dúfam že ťa tu nájdem kedže v dnešnej dobe je ťažké si niekoho nájsť. Skúšam to už aj takouto formou. Čo napísať o sebe ani neviem kde začať alebo čo napísať.
Ak by si mala záujem napíš napíšem čo budeš chcieť vedieť .
Angelika14698 Ž 40 rokov
Smiech je korenim zivota, to je moje zivotne kredo.Pracujem ako zdravotna sestra.Byvam sama. Mojim konickom su motorky, rychle auta. Milujem prirodu, potulky po nej, vidiek, a dobrych ludi.
szakii M 63 rokov
Muž 63 rokov Senec
Hľadám partnerku pre trvalý vzťah. Som ovdovený, bývam sám v rodinnom dome. Mám tri dospelé deti, majú samostatné bývanie. Moje záľuby sú všestranné . Mám rád cyklistiku , cestovanie , turistiku, hory, dobré jedlo...
Robo7 M 23 rokov
Muž 23 rokov Senec
Hobbim: Foci, súlyemelés és még pár dolog.
Foglalkozásom. Autoszerelő,
Kedvenc háziállatom-kutya
Szabadidőmet sétálásal,sportal és egyéb dolgokal töltöm.
Merllins M 33 rokov
Muž 33 rokov Senec
Volám sa Marcel. Som 32 ročný muž ktorý je úprimný milý a tolerantný. Som rodine založený i keď sa zatiaľ tá pravá ešte nenašla. ale určite ju ra nájdem a verím že by to mohlo prísť i čoskoro. Moje záľuby.Rybačka športová. Fotografia cestovanie,príroda a naše tatry milujem. Rád spoznávam nových ľudí som veriaci katolík. A samozrejme raz by som chcel mať rodinu a všetko čo k nej patrí deti a manželku. Som zodpovedný. Určite mám zopár chýb ako každý človek. :) Ak sa vám bude páčiť môj profil a pošlete mi správu určite dostanete odpoveď spať. Prácu si hľadám. Som ZŤP. Zvieratká nemám. Ale ak by sa časom prišli nejaké nebudem sa im brániť. Chcem spoznať ženu s ktorou si raz vytvoríme úprimný vzťah plný lásky dôvery a budem tvoriť pár mať rodinu deti a i manželstvo časom.
amonderr M 40 rokov
Vianoce sa blížia - "pod stromčekom" si prajem nájsť veľkú lásku :-)
...ale poteší ma, keď ju nájdem napr. aj tu ;-)

Som chlap, ktorý je cieľavedomý a ide si za svojimi predsavzatiami v živote... chýba mi ale partnerka, s ktorou by som rád zdieľal radosti i starosti života.
callirrhoe M 49 rokov
pohoda, klud, zabava, sport, milujem prirody a zvierata, rad cestujem, velmi rad varim, pracujem ako manager,
pre zahraničnu firmu, obcas chodievam na ryby, davno som nebol v kine, nemal som s kym, a samemu sa mi nechce
Steve33 M 45 rokov
Som aktívny a veselej povahy.. Mám syna už dospelého. Psíka
Mám rád prírodu..prechádzky, Zvierata.. Kino, jazdu na bycikli ale aj autá sú koníček... Hľadám lásku a vernosť.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania