amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Senec SC

Ste v Senci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

Pido888 M 39 rokov
Muž 39 rokov Senec
Už som viac menej vyše roka bez vzťahu a bez sexu. Hľadám niekoho na písanie a ak sa ukáže, že vieme sa aj o niečom viac rozprávať, tak môžme byt aj frajeri 😁😉
Furdo M 61 rokov
Muž 61 rokov Senec
Som zamestnany a pracujem ako st.ing. v Blave, hladam privetivu, peknu, milu a stihlu zienku tak max.do 55 r. na spolocne chvile v prirode, pre potechu a zabavu.
Caspian M 19 rokov
Muž 19 rokov Senec
Hľadám dievča do 21, ktoré bude mať sa čas zoznamiť a stretávať sa osobne a tak, mam rad hudbu, hlavne spev, hrám trocha na flaute. Mam rád históriu, divadlo, larp
Zlatka1111 Ž 38 rokov
Hľadám kamaráta/priateľa, spriaznenú dušu, s ktorou možno jednať otvorene, úprimne a priamo. Človeka bez masky, ktorý sa nepotrebuje hrať na niečo, ale je taký, aký skutočne je. Rovnocenného partnera na prechádzky, výlety, debaty, bicyklovanie, spoločný čas i aktivity. Teba, ktorý rozumieš krehkosti bytia. Dnes sme a zajtra byť nemusíme. Ktorý nepotrebuje strácať čas hlúposťami, dookola sa rýpať v drobnostiach, ale dokáže vychutnávať každý deň a život žiť. Optimista, sebavedomý, sebaistý s úsmevom na perách :) radšej tvrdá pravda ako sladká lož. Ak sa tu zhodujeme, sme na najlepšej ceste. Rodinne založený, trpezlivý, stály, ktorý vie čo chce a čo nie.
jakubxpriezvis M 22 rokov
Muž 22 rokov Senec
Hľadám niekoho, s aspoň jedným spoločným záujmom.
Mám rád hudbu - dokonca ju tvorím spolu s textami, dobrý film, knihy, politiku a psychológiu. Viem do vzťahu priniesť nehu, otvorenosť a dôveru.
Aktuálne dobrovoľničím popri hľadaní si práce.
Voľný čas vypĺňam hudbou, klavírom, hrami (aj spoločenské mám rád) a knihami.
Dokonalo vysporiadaný s minulosťou nie som, ale už som sa naučil, že netreba byť perfekcionista.
Laky18684 M 39 rokov
Muž 39 rokov Senec
Hľadám niekoho, kto by to už myslel vážnejšie a nie na kamaráctvo alebo na spríjemnenie svojich chvíľ. Keďže nám roky utekajú, to je čas už aj na cestách. No žiaľ, doteraz som sa sklamal a žiadny vzťah nevyšiel 😪
MattHigh M 28 rokov
Muž 28 rokov Senec
Hľadám hlavne niekoho na spoločné trávenie času, pokec a všetko sa uvidí časom. Pracoval som ako kuchár na východe SK ale sťahujem sa za prácou na západ. Voľný čas trávim najradšej pri filme, varení, v prírode alebo niekde medzi ľudmi. Záleží na nálade :D
Kludne napíš :)
Kahanko M 52 rokov
Ani neviem, čo všetko o sebe napísať, ale asi to, že v prvom rade hľadám vzťah, ktorý už vydrží na vždy. Hľadám milú, príjemnú partnerku, pre ktorú je láska, vzájomne porozumenie a rešpektovanie viac, ako len slová a po tomto všetkom stále túži. Môj predošlý vzťah skončil po 20 rokoch, kedy som nemal moc na výber a prišiel som o to, čo muža robí mužom. Viem, je to vec, o čom sa nepíše takto, ale ja som sa s tým vyrovnal (moja bývalá priateľka nie). Čo sa týka minulosti, tak mám všetko vysporiadané a tak isto aj čistú hlavu a môžem a chcem pokračovať ďalej. Rád si sadnem na dobré jedlo do reštaurácie a tak isto mám rád divadlo, prírodu a všetky zvieratká. Mám rád práce okolo domu a v záhrade, ale taktiež bez problému umyjem riad . Nemám s tým žiadny problém. Ak ti je blízke to, čo som písal, budem veľmi rád, ak sa mi ozveš.
Pistapodvodnik M 50 rokov
Muž 50 rokov Senec
Pracujem v noci, takže dni mám celé voľné a rád ich využívam na cyklo- a pešie túry.... nájde sa štíhla sympoška s podobným časovým rozpoložením na spríjemnenie si voľna?
Začnime s kamarátstvom a uvidí sa...
Peter96 M 27 rokov
Chcel by som stretnúť ženu, s vysporiadanou minulosťou, samozrejme, šarmantnu, veselú, primerane, inteligentnú,, hlavne vernú, s ktorou by sme spoločne zdieľal všetky prekažky, čo život prinesie.
Palinko123456 M 38 rokov
Muž 38 rokov Senec
Hľadám vážnu známosť, krásne priatelstvo, v ktorom si váži človek jeden druhého. Lebo keď si človek neváži jeden druhého, nema si čo povedať a zbytočne je sa stretávať.
Leontinka16 Ž 63 rokov
Hľadám kamaráta, priateľa na spríjemnenie voľného času, s dobrou náladou a veselou mysľou na spoločné aktivity v prírode, na bicykel , kultúru, cestovanie.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania