amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 19 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaBratislava

Jijiki Ž 40 rokov
Mojimi zalubami su hudba, obcas kultura, filmy. Rada si zajdem do kina s priatelmi, v zime wellness, pracujem v lekarni. Rada by som sa zoznamila s prijemnym, komunikativnym a romantickym muzom, ktory ma rad ludi tak, ako ja.
LucinkaViki7 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Bratislava
Ahojte,rada sa zoznámim s osobou opačného pohlavia.Môje životné nastavenie by sa dalo charakterizovať ako aktívne.Som rada v spoločnosti takže žiadneho domaseda nehladám.😀Keď treba viem aj odychovať pri filmoch napr. Mám dcérku 7 rokov teda nesmú ti vadit deti.Tiež radi športujeme a lezieme napr.po horolezeckej stene.. Hladám niekoho podobného zamerania alebo aspoň podobného náboja. Dieta nie je prekážkou.
Ursula007 Ž 62 rokov
Mam rada všetko čo robí život pekným.. sport.. prirodu.. kulturu... knihy... Rozhovory pri pohariku vínka... Úprimný smiech... Deti sú samostatné...vnúčatá mám zatiaľ štvornohých 😊Pracujem... Rekreacne behám... Hlavu takto prevetram a energiu načerpám...
Ivanko222 M 46 rokov
Muž 46 rokov Bratislava
Moje záľuby sú práca. Mám dve dospelé deti. Zvieratá nemám. Pracujem ako operátor výroby. Voľný čas trávim väčšinou varenim. Mám rád prechádzky v prírode. Som milý, sympatický a rád srandujem.
Ivancho M 30 rokov
Som ruský a žije v Rusku. Chcem navštíviť Slovensko v lete so svojimi priateľmi. Budem inšpirovaný komunikáciou s mojimi slovanskými bratmi a prírodou
Dado9525 M 28 rokov
Muž 28 rokov Bratislava
Rad sportujem,plavanie,cestovanie. Pracujem v ruzinovskej nemocnici ako kuchar,rad varim. Mam rad psov a kone. chcel by som si najst vazny a diskretny vztah. momentalne byvam v Rajke, ale bol by som aj za spolocne byvanie v Bratislave a okolii.
Matejko1234 M 29 rokov
Muž 29 rokov Bratislava
Mam malo volneho casu ale ked ho mam rad ho travim v prijemnej spoločnosti.
Mam rad sport. Prechadzky v prirode so psom.
Pracujem cez tyzden. Mam volne vikendy.
Fedor55 M 64 rokov
Muž 64 rokov Bratislava
Ahoj. Nehľadám partnerku na chvíľu, ale navždy. Som pohľadný predčasný dôchodca so zmyslom pre humor. Nehľadám finančné zabezpečenie ani prístrešie. Viem byť veselý aj smutný. Vysoký 176, vážim 80 kg. Som športový typ. Hrám tenis, bicyklujem, plávam, lyžujem. Hrám na gitare a ústnej harmonike. Mám dve vnúčatá od dvoch dcér. Bývam v Ba 4. Som rozvedený. Hľadám veselú sympatickú optimistickú ženu bez nadváhy.
Feďo
Mogyi83 M 37 rokov
Ahoj. Rád by som sa zoznámil s obyčajnou každodennou babou, slnečnou, ktorá je rozumná a uz vie co chce. Rad cetujem, mam rad turistiku,hrady, šport. Som nefajciar, VS vzdelaný, bez záväzkov, zijem v Bratislave.Budem rad,ak sa zoznamime!
Jarep M 58 rokov
Muž 58 rokov Bratislava
Mám rád úprimných a otvorených ľudí. Často chodím s fotoaparátom do prírody. Pred pár rokmi kým som mal tú možnosť, som rád relaxoval pri práci v záhradke. Dovolenka určite skôr na horách ako pri mori...nelyžujúci fajčiar bez domáceho miláčika.
Iva60 Ž 59 rokov
Vo voľnom čase si rada prečítam knihu,rada idem do prírody a zo športu obľubujem plávanie.
Pracujem v školstve.
Mám 2 dospelé samostatné deti.
Hľadám partnera s VS ,ktorý tiež nechce byť sám,má podobné záujmy .
LAWINIA Ž 61 rokov
Kedysi som bola pedagóg. Dnes žijem a pracujem vo Viedni, kde mám malé krajčírstvo.
Venujem sa práci, ktorá bola vždy mojou záľubou. Okrem toho mám rada výtvarné umenie, prírodu, les, slnko, vodu a plávanie. Vo voľnom čase rada varím a venujem sa okrasnej záhrade. Deti sú dospelé a samostatné.
Viac rokov žijem bez partnera a chcela by som to zmeniť.

1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 40 60 80 100 120 140 142 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania