amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 19 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Michael84 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bratislava
Som športovný, mám dobrú prácu a teším sa zo života. Rád chodím bicyklovať, plávať a hrať squash, chcem sa zlepšiť v tenise. Hľadám sympatickú, vzdelanú ženu na seriózny vzťah. Minulosť mám vysporiadanú.
tominko54 M 36 rokov
Muž 36 rokov Bratislava
Hľadám niečo nezáväzné
Pohodu
Pracujem
Oddychujem
Mam psa
Áno mam vysporiadanú minulosť
Hľadám babu na stretko som mladý chalan z Pezinka, slobodný, ak máš záujem, ozvi sa mi, budem čakať pa
Michal122333 M 43 rokov
Hľadám tú, o ktorej sa mi sníva... tú, ktorú rozpoznám so zavretými očami púhym cítením duše... tú, s ktorou každá činnosť inkl. mlčania je príjemná. Zatiaľ na príjemné spoločné chvíle, rozhovory, výlety, kino, divadlo, šport, tanec, joga, turistika... po čase sa nebránim ani vážnemu vzťahu.
Salthill2023 M 45 rokov
Ahoj, hľadám parťáčku na cesty aj necesty, správnu a rozhľadenú babu. Moje motto je : Život je krásny. Rád by som ho zdieľal s niekým, kto si to myslí tiež.
Evulik1982 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Bratislava
Hľadám milého, úprimného človeka na kávu, pokec, časom možno viac. Hlavne veselého, aby sme sa spolu smiali, aby vedel počúvať, poradiť a tak. Keď sa taký nájde, nech sa ozve.
Stan0 M 25 rokov
Muž 25 rokov Bratislava
Som mladý chalan, ktorý si hľadá niekoho na spoločné chvíle, spoznať nových ľudí, nové zážitky a vidieť kam ma to zavedie. Ako sa hovorí ,,Na konci dňa,, ale sa hlavne snažím si najsť niekoho, na koho sa budem môcť spoľahnúť a spoločne si budeme pomáhať a spríjemňovať život.

Som extrovert, aj introvert, čiže si vychutnávam a užívam väčšinu veci v živote. Som človek, ktorý je flexibilný a prispôsobivý, ale s nejaký zásadami, samozrejme ak je dôvera a rešpekt z oboch strán, veľa veci sa dá dosiahnúť. Niekedy komplikovaná a niekedy jednoduchá duša, čo sa snaží, aby všetko fungovalo.

Pracujem, ale je možnosť, že možno v budúcnosti začnem študovať vysokú, ale to je zložitá otázka do budúcna ešte.

Nemám žiadneho maznáčika. Milujem psov. Čas trávim podľa situácie, či už cestovaním alebo prechádzkami, či niekde v pohodlí domova zavretý. Čiže mi vyhovuje viacero situácií podľa človeka s ktorým som, hlavne aby nám bolo spolu dobre.
Jaja32 Ž 58 rokov
Hľadám partnera pre voľné chvíle. Mám rada ľahkú turistiku, zbieranie húb a plávanie. Rada chodím do kina. Zo zvierat mám najradšej mačiatka, ale zatiaľ žiadne nemám. Mám VŠ vzdelanie, ale partner nemusí mať VŠ.
Usmev777 M 57 rokov
Rád by som si našiel sympatickú a veselú priateľku, ktorá by rada našla dôveru, úprimnosť a snáď časom aj spoľahlivého partnera .
Ponúkam serióznosť .
Záujmy.... príroda, ľahká turistika, prechádzky, kino, plávanie.
Foto mailom .
AlexAlaska M 38 rokov
Muž 38 rokov Bratislava
Som Ukrajinec, žijem v Bratislave, pracujem v taxíku a transferoch v Európe. Rád cestujem autom. Cestovný ruch, hory. Tiež pracujem len na leto na Aljaške, pár mesiacov v roku.
Supers M 38 rokov
Muž 38 rokov Bratislava
Ved sa spytaj, rad odpisem, ale v zasade ti ponukam / hladam zabavu, odreagovanie a priatelstvo. No mozeme si ist aj zasportovat, ci na drink. Som otvoreny moznostiam.
Peter1410 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bratislava
Hladam moju druhu polovicku, ktora bude stat po mojom boku v dobrom, aj v zlom, tak, ako ja jej budem vždy oporou. Viac info? Ozvi sa mi a povieme si všetko o sebe.
19Stella Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Bratislava
Ahoj, hladám si seriózneho, zamestnaného, zodpovedného muža na vztah, nie na flirt. Som zamestnana, zodpovedna, slobodna matka. Volny čas rada travim, turistikou, prechadzkami, dobrou knihou ale tiež aj kulturne podujatia ako kino, divadlo. Mám rada zvieratá, ale zatiaľ nemám doma žiadne.

1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 40 60 80 100 120 140 141 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania