amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 40 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

MiroBa7 M 42 rokov
Hľadám ženu, najlepšie baculku, nie je to však podmienka, z Ba a blízkeho okolia na prijemne stretávanie vo dvojici a časom, ak budú sympatie, aj viac.
Panterka Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Bratislava
Normálna žena do voza i do koča, sebestačná.
Mám ráda prírodu, čítanie, varenie a všetko pekné čo život prináša.
Rada sa zoznámim s milým vyspelým chlapom, s úsmevom na tvári, ktorý je vyrovnaný a pripravený si trochu pokecať a zasrandovať o živote.
StefanyBA Ž 66 rokov
Som aktívna žena s množstvom voľného času, ktorá hľadá muža na vážny vzťah a trávenie spoločných chvíľ. Mám rada bicyklovanie, turistiku, lyžovanie, splavovanie riek, cestovanie a hudbu. Zvieratko nemám, ale mám ich rada. Mám záujem len o nezadaných. Minulosť mám vysporiadanú. Som v dobrej kondícii 🙂.
Ronoke M 57 rokov
Hladam normalnu zenu, ktora sa na nic nehra a ma vysporiadanu minulost. Som skor introvert. Zaujima ma archtektura, interierovy dizajn. Ak mas zaujem, napis mi.
straponner M 49 rokov
Muž 49 rokov Bratislava
Som bez záväzkov, túžim po stálom, stabilnom vzťahu s dominantnou ženou, s ktorou by som vzťah rozvíjal a upevňoval a bol jej potešením a oporou, presne podľa jej predstáv a túžob.
Peter123443 M 26 rokov
Hľadám súper babu. Nejsom náročný, stačí ak si budeme rozumieť a mať spoločne záujmy, som pracovitý, rád plávam, výlety a zábava nemôže chýbať 😀 som verný, chápavý a nikdy ta nenechám smutnú.
Fredyka M 51 rokov
Čo hľadám, milú osôbku som zamestnaný, záujmy príroda, záhrada.... času veľa nezostáva na moje záľuby iné, domáce zvieratá máme, športu veľa nedáme, skôr prechádzky lesom.
Nel482023 Ž 49 rokov
Hľadám Love of My Life… výnimočného bezhranične milujúceho Muža, zrelého intelektom, názormi na svet, život a partnerský vzťah, Muža odvážneho a zároveň rozvážneho, Muža kultivovaného, zodpovedného a zároveň vášnivého, Gentlemana, pre ktorého je jeho partnerka tou Jedinou, Jedinou, s ktorou chce a je pripravený zdieľať chvíle krásne a žiarivé ako aj smutné a tienisté, ktoré život prináša, bez ohľadu na to, či sa nám páčia alebo nie, a bez ohľadu na to, či sme na ne v danom momente pripravení alebo nie. Túžim spoznať a prežiť zvyšok života s Mužom, ktorý o skutočnej láske nie len rozpráva, ale ju aj každý deň dáva a zároveň prijíma, s Mužom, ktorý si taktiež želá silný, vyvážený vzťah, rozumie obojstranným kompromisom, Muža, ktorého paleta hodnôt v celoživotnom láskyplnom partnerskom tandeme zahŕňa vernosť, úprimnosť, dôveru, úctu, spoľahlivosť, empatiu, podporu, porozumenie, pohladenie dlane i srdca...Túžim nájsť a hľadám len to, čo sama môžem a chcem dať…
Zuuuuu Ž 59 rokov
Hľadám muža s kľudnou povahou vo veku 56 až 66 rokov, na spoločné prechádzky prírodou, posedenie pri káve, možno neskôr aj priateľstvo, prípadne partnerstvo. Rada cestujem, čítam, varím a mám rada prírodu. Minulosť mám vysporiadanú.
Kucharik666 M 36 rokov
Muž 36 rokov Bratislava
Čo o mne. Som vynikajúci a vášnivý šéfkuchár, ktorý Vám vždy veľmi chutné a ochotne navarí. Okrem varenia, sa venujem cestovaniu a športu. Proste aktívny život. Som veľmi spontánny, čo na srdci to na jazyku a vždy všetko vravím úprimne a na rovinu. Som za každú srandu, a vlastne za všetko. Milujem skúšať nové veci, ako v živote, tak aj v sexe.
Kuruc M 59 rokov
Muž 59 rokov Bratislava
Hľadám ženu na príjemné trávenie voľného času, minulosť mám vysporiadaný pracujem v automobilovom priemysle. Záľuby príroda, rybárčenie cestovanie, kúpaliska.
Magdusqa Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Bratislava
Som veselé dievča, úprimná, priama, dobroprajná, estét a umelec. Mám plnoštíhlu postavu. Hľadám vážnu známosť, muža, ktorý žije svoju katolícku vieru. Preferujem osobné stretnutie ako klábosenie cez chat.

1 20 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 60 80 100 120 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania