amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 40 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Marida Ž 49 rokov
Hľadám muža na zdieľanie voľného času, respektíve potenciálneho partnera i do bežných dní. Rada uvítam spoločnosť na kultúru, šport alebo cestovanie. Som aktívna a praktická, obľubujem vidiecky štýl života, prírodu, ale i veselú spoločnosť, tanec, knihu. Uprednostňujem proaktívneho partnera, so zmyslom pre humor, s vysporiadanou minulosťou.
Bývam a pracujem v meste, mám dospelého syna - študenta. Som otvorená novým záujmom, flexibilná prijímať nápady pre spoločné chvíle.
Valentin5432 M 20 rokov
Hľadám dlho ročný vzťah, a musí ma brat takého aký som, a hľadám milú a rozumnú priateľku, môj voľný čas trávim tak ze sa chodím prechádzať alebo chodí s kamarátmi von, a mam rad futbal, chvíľku som ho hrával, ale najradšej mám spánok
bricek M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
Dobrý deň!
Som úprimný, pozorný, veselý, zodpovedný a rád pomôžem v domácnosti som športovej postavy Koníčky -cvičenie,kino,príroda,kávička,plávanie,bicykel-prispôsobím sa. Hľadám ženu rovnakých vlastností do koča aj do voza na zoznámenie ,vernú,úprimnú,láskavú,zodpovednú a milú. Existuje taká vôbec??? Neznášam - Klamstvo. Faloš,Neporiadok,Hystériu a NEVERU!!! Uprednostňujem osobné stretnutie ako vypisovanie.Hľadám partnerku z Bratislavy....Mám vysporiadanú minulosť!
Janua Ž 61 rokov
Mám všetko, nič nepotrebujem, len občas mi chýba spoločnosť nejakého sympatického, zaujímavého muža s vyšším IQ, ktorý vie oceniť duševnú zrelosť ženy a ktorý sa nikam neponáhľa, pretože všetko má svoj čas a postup.
Som empatická introvertka, príjemná, tolerantná, mladistvá. Milujem pohodu a more. Teším sa na tvoje písmenká...
Dencus88 Ž 32 rokov
Ahojte. Som slobodná mamička, ktorá je už čo to životom skúsená a sklamaná. Možno nájdem úprimného a dobrého človeka, ktorý ma bude mať rád a vážiť si mňa s moje dieťa.
kolebar M 75 rokov
Muž 75 rokov Bratislava
Hladam zenu od 55 do 65 rokov aj nezabezpecenu ktora by sa po vzajomnych sympatiach pristahovala ku mne. Nefajciarku a nealkoholicku plostihlej postavy. Byvam v byte.
mirusska87 Ž 33 rokov
Žena 33 rokov Bratislava
nerada o sebe pisem! ludia ma musia spoznat aby vedeli aka som...
ale som obycajna baba sama sebou na nic sa nehram !... urcite rada popisem
menojejano M 21 rokov
Muž 21 rokov Bratislava
Mám rád filmy, knihy, hudbu, šport, jedlo a množstvo veci ak ťa to zaujíma napíš... rád spoznám niekoho nového aj keby len na chat
Karoooolllllll M 65 rokov
Hladam prijemnu zenu na vsetko pekne mam psika... volny cas travim rybarcenim
... sport uz len ako fanusik... hokej.. fotbal... basketbal.. hadzana.. a ine sporty
Dadka27 Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Bratislava
Mam záujem o úprimného dospelého chlapa štíhlej postavy alebo plnostihlej milého úprimného šikovného samostatného a co ma rad psi a vie co chce a dôveruje mne nie inym
MilanBAsk M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
Rád sa zoznámim s milou sympatickou inteligentnou a mentálne vysporiadanou ženou..
Momentálne pracujem manuálne (,,8hodin denne Crossfit,, 😄) ale nerobí mi problém ani mentálna a creatívna práca.. vzdelávam sa celý život.. voľný čas trávim aktívne, robím čo ma baví a teší 😉
Veľa času trávim mimo domov takže domáci miláčik by trpel 🥴
Mám absolútne vysporiadanú minulosť a upratanú hlavu.. život je krásny 😉🍀
Janko153 M 37 rokov
Muž 37 rokov Bratislava
Želám si spoznať rozumnú,sympatickú, citovo založenú dievčinu/ženu, ktorá aj posedí pri káve, ale aj vybehne do prírody, medzi ľudí a s ktorou by sme spoločensky a kultúrne žili a popri tom sa vzájomne spoznávali. Mám rád pohyb, beh, cyklo a prírodu a pohodu.

1 20 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 60 80 100 120 140 160 175 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania