amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

bratislava58 M 58 rokov
Som všestranný a praktický človek myslím. Som ako každý v podstate zrnko prachu v tomto vesmíre, len niekto si myslí že je viac.
Hľadám ženu vyrovnanú s minulosťou na vážne zoznámenie. Mám vlastné bývanie a prácu a viem čo chcem.
Hľadám normálne ženu so zdravým reálnym rozumom, sympatickú, rodinne založenú , ktorá má rada humor, spoločnosť a deti. Deti sú radosť ...myslím vnúčatá .Ak ich má je to pekné. Každý by mal vedieť čo chce a a myslieť koľko má rokov...ak niečo chcem, samozrejme pre to niečo musí spraviť ..tak som tu preto.
Byť sám je ťažké a každý niečo hľadá ako aj ja...
gyorgy52 M 68 rokov
Muž 68 rokov Bratislava
Moje záľuby: príroda, hudba
Najradšej som doma.
Som pracujúci dôchodca.
Domáce zvieratá nemám.
Deti nežijú so mnou, sú dospelé žijú samostatne. Minulosť mám vysporiadanú!
Nemám rád dlhé vypisovanie, vytvára úplne iný obraz než je skutočnosť. Preferujem stretnutie čo najskôr. Základom zoznamovania je vzájomná sympatia.
Hľadám priateľku.
izara Ž 55 rokov
Verim, ze dostavame co si zasluzime. Ale niekedy si to musime aj vypytat :) Milujem prirodu a umenie, divadlo, mam rada historiu, a vsetko krasne, co nam zivot ponuka.
Lemricka Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Bratislava
Mam rada prirodu,psikov,hudbu,tanec,mam rada zabavu. Robila som predavacku.momentalne len brigady.rada by som spoznala seriozneho, mladeho muza so vztahom aj k detom
Mam jednu dceru ktora je vesela a dobre sa uci. Ma 13 rokov.
rakab M 44 rokov
Muž 44 rokov Bratislava
Som slobodný bezdetný, pracujem v doprave no iba v rámci mesta. Vo voľnom čase sa rád venujem športu , turistike , hory, more, príroda všeobecne má u mňa veľkú moc dobíjať energiou.
Kino či niekam zájsť , samozrejme som aktívny pozitívne naladený úsmev je najlepším každodenným liekom a dopingom súčasne.
Rád tu spoznám zaujímavú ženu
Vypisovať by sa dalo až až no vždy záleží na osobných sympatiách v reálnom svete, spoločných hodnotách ktoré človek má a vždy nie len v dnešných časoch boli vzácnosťou
Kreativka Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Bratislava
Som vesela optimistka. Nemam rada hadky. Mam rada vsetko pekne, mile a prijemne. Nemam rada hlupych, arogantnych a namyslenych ludi.
Hladam spriaznenu dusu z BA na chvile vesele aj vazne. Rada by som si zahrala s niekym badbinton, alebo volejbal, ale som pristupna aj inym aktivitam. Najlepsie spoznat sa s niekym milym a byt s nim uz navzdy. Vsetko zavisi od osobnej sympatie.
ema08 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Bratislava
Blíži sa dôchodok a s ním aj veľa voľného času. Rada by som spoznala ľudí veselých, aby sme mohli spokojne a pokojne užívať túto etapu života. Poprosím, aby sa mi nehlásili muži s nadmiernym vzťahom k športu, hlavne k bicyklovaniu. Mám rada ľudí, ktorí sa vedia začleniť do rokov, ktoré majú a nerobia zo seba mladších než ako sú.
DarJec Ž 62 rokov
Medzi moje záľuby patria knihy, filmy, voľný čas trávim väčšinou doma, lebo som už jeden rok na dôchodku.Pracovala som v Bratislave v Železničnej spoločnosti a keby nás neboli prepúšťali, chcela som ešte nejaký čas pracovť.
Tráviť čas doma, sama, bez práce a nebyť v kolektíve medzi ľuďmi je hotová samovražda.
Mám dvoch synov, ktorí majú svoje rodiny a nebývajú so mnou, iba občas chodia ku mne domov.
Veľmi rada pečiem a tiež varím, ale teraz už dlhší čas nemám komu, iba keď prídu deti.
Bývam v blízkosti termálneho kúpaliska Podhájska.
martinka86 Ž 33 rokov
Som obyčajná žena, ktorá si hľadá partnera. Mám rada umenie, hudbu, ručné práce, zvieratá. Vo svojej praxi pracujem s deťmi. Som vyštudovaný psychológ a tomuto povolaniu sa chcem v budúcnosti venovať.
3AvEvA3 Ž 62 rokov
Ponukam priatelstvo, vzacnemu muzovi. Som samostatna, pracujuca zena, ktora ma rada ZIVOT. Zelam si mat pri sebe priatela, s ktorym by bol zivot veselsi, jednoduchsi :)
forrest69 M 50 rokov
Mám rád psy. A bryndzové halušky, inteligentné ženy, s ktorými sa dá kedykoľvek pokecať a čo ja viem... dobré víno (určite lepšie ako pivo/preto som zostal štíhly :-)).
Mia16 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Bratislava
Chcem sa zoznámiť s príjemným, inteligentným a veselým mužom. Som empatická zrelá žena so zmyslom pre humor. Mám rada divadlo, spoločnosť, hory, more, zvieratá a prechádzky v prírode. Mám dve dospelé deti a 4 vnúčatá. Som úplne obyčajná, romanticky založená žena s triezvymi názormi na život.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 40 60 80 100 120 140 142 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania