amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Skusamtanajsttu M 49 rokov
Ahojte.. hľadám rodinne založenu, príjemnú, milú sympošku, ktorá by to skúsila (zoznamit sa) aj napriek tejto ťažkej dobe.. uprednostnim skôr starú školu...prosím zlatokopky, vypocitave herečky a mentálne zaostale "podnikatelky", aby ani nepísali.. ide mi ozaj len o to, spoznať príjemnú osobu do druhej polovice života... ak aj ty chceš niečo zmeniť vo svojom živote k lepšiemu, tak skúsme dat tomu šancu.. uprednostnim skôr osobne stretnutie, ako dlhodobé písanie.. ak sa ozaj deje niečo z nejakého dôvodu, tak verím, že to nieje náhoda, že toto čítaš..😉❤️💞💘
sami1 M 51 rokov
Hľadám milú ženskú osôbku na priateľstvo aj vážny vzťah, plný vzájomného porozumenia, lásky, radosti, otvorenosti, úprimnosti... do koča, aj do voza...
Andyandrej5 M 49 rokov
Muž 49 rokov Bratislava
Ahoj, hľadám vážny vzťah. Chcel by som ešte deti, ale neviem či stihnem. Hľadám niekoho, s kým si sadneme. Chcem bývať na dedine, pestovať, chovať, užívať si kľud domova.
Kamarat19 M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
Mám rád prírodu, kino, romantiku, rád zájdem na výlet, welnes, ples, nehladam úlet, ani pobavenie, ale niečo seriózne, realne, bláznivé, milé, nezne, nájdem ta ?....
Lubos730325 M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
Svobodný, bezdětný, nekonfliktní, pohodový, klidný, upřímný, příroda i město, časová flexibilita, nezávislost, kvalitní hudba, kvalitní film, kvalitní četba…
ozzy7 M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
ziadne drogy, velke prsia, hlavne tolerancia, bez toho sa neda jednat. Som z Bratislavy, takze hladam znamost odtial, pripadne z rakuska, keby tam byvala, to by nevadilo.
Matozba M 34 rokov
Aku znamost hladate ? - idealne prijemnu slecnu/zenu z BA
Co mozete do vztahu priniest ? - da sa tu najst vztah?:)
Pracujem a pracujem dost dlho… ale oplati sa :)
123Andrej M 63 rokov
Síce som tak trochu introvert, ale aktívne sa zaujímam o veci mimo mňa. Rád by som nadviazal priateľstvo so spriaznenou dušičkou. Myslím, že som vcelku fajn, rád pomôžem ak je to v mojich silách.
Calepino M 45 rokov
Som klasický pohodový chlap. Hladám pohodovú ženu so zmyslom pre rodinu, ktorá vie, čo chce a má dobré srdce. Nehladám flirt a preto by som rád vytvoril niečo perspektívne a dlhodobé, čo bude mať zmysel.
DodoDob M 23 rokov
Muž 23 rokov Bratislava
Hľadám ženu na občasne stretka.
Voľný čas trávim pozeraním tv, prechádzkami.
Mám rad úprimnosť, mojkanie a odvahu vo vzťahu možno aj skúsiť niečo pikantne ❤️
04111966koshman Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Bratislava
Žijem a užívam si život. Milujem cestovanie, prírodu, fotografovanie, čítania, pozitívnych ľudí, psychológiu, filozofiu. Chcem sa stretnúť so svojou polovičkou.
eso99 M 40 rokov
Hladam dlhodoby vztah, pracujemv oblasti IT a byvam sam.
Minulost mam vysporiadanu. Rad chodim do prirody (venujem sa hubarceniu a rybolovu), dovolenky, wellnesy a pod.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 40 60 80 100 120 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania