amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Bratislava BA

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Bratislave, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

00123ja M 66 rokov
kazdy den sportujem, nepijem, nefajcim, nejake stihle ziena sa tu pre mna najde?
nevadi mi, aj ked bude v manzelstve, priatelstvu to neprekaza, nuda je horsia
flowerguy M 27 rokov
Som normalny otvoreny chalan, ktory hlada spestrenie zivota. Hladam zenu, s ktorou sa budem moct pravidelne stretavat. Ak hladas nieco podobne tak nevahaj a napis. Vekovy rozdiel pre mna nie je prekazka. Ake su tvoje tuzby? Stretnime sa, dajme prednost fantazii a zabudni ma chvilu na vsetko ostatne :)
Alessio M 52 rokov
Muž 52 rokov Bratislava
Ahoj, volám sa Alex a hľadám svoju polovičku. Chcem mať vážny vzťah a mať konečne manželstvo. Pracujem ako export - manazera. Na voľný čas čítam knihy, chodím do lesa alebo na hory, mam rad plávanie, sauna. Mam psíka. Na minulosti vôbec nikdy nemyslím lebo život je to len na jedno smerom neda sa vrátiť naspat a je to strata čas myslieť na tom a zbytočne len brzdi človeka aby išiel ďalej za svoje cieľ.
Roman2707 M 43 rokov
Muž 43 rokov Bratislava
Hĺadám žienku a buducu celoživotnú partnerku, pre spoločné chvíle strávené cestovaním a hlavne vzájomným porozumením. Spolu porazíme samotu a hlavne nudu.
kardamon M 66 rokov
Hľadám náhradu za tú, ktorá mi odišla navždy.
Som pokojný, vyrovnaný, mám zmysel pre poriadok.
Ako dôchodca rád chodím na vychádzky do prírody, mám rád psíkov, hoci momentálne nemám.
Rampage01 M 26 rokov
Muž 26 rokov Bratislava
Nehľadám seriózny vzťah ani nič tomu podobné, momentálne skôr niečo voľnejšie na príležitostne stretnutia a priateľstvo. Ideálne BA okolie ale vždy sa da spraviť kompromis.
bavr87 M 67 rokov
Muž 67 rokov Bratislava
Chcem stretnúť spriaznenú dušu na spoločne potulky životom. Som na dôchodku, bez záväzkov a mám veľa voľného času, ktorý by som rád zdieľal s niekým s kým by sme našli spoločnú zhodu.
Munruthel M 38 rokov
Muž 38 rokov Bratislava
Hľadám dievča :) rád sa zoznámim aj s trans, som liberálny a nemám morálne zábrany.
Nezáleži odkiaľ si, Slovensko je malé, vieme sa stretnúť, ak budeme chcieť :)
soso3333 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Bratislava
Hľadám si partnera na spoločné chvíle nášho života. Do nášho vzťahu môžem priniesť predovšetkým lásku, pozornosť. Som veľmi dobrý poslúchač, ale tiež rada rozprávam. Minulosť mám vysporiadanú.
AnoSomToJa M 44 rokov
Muž 44 rokov Bratislava
NEhľadám ženu, ktorá pije, fajčí, fetuje a žije promiskuitným spôsobom života. Naopak rád stretnem takú, ktorá ma vysporiadaný vzťah so svojou mamou, je z kompletnej rodiny, nemá bývalého frajera, ktorý jej dĺži kopu peňazí. A taktiež nemá ešte vlastné deti. Vekovo by mohla byť od 27 do 37 rokov.
Mattheww M 37 rokov
Muž 37 rokov Bratislava
Som úprimný, nenávidím klamstvo a ľudskú hlúposť. Mám rád : sebarozvoj, dosahovanie nových cieľov, biznis, cvičenie, leto, športy, jedlo, rád chodím k vode, chaty, túry, spoločenské zábavné a vedomostné hry, pc hry, filmy, hudbu, cas s priatelmi, rozprávanie na rôzne témy, zábava a velaaa ďalšieho.
Caesar008 M 42 rokov
Som dobrodružný a otvorený džentlmen, ktorý hľadá tehotnú spoločníčku pre zábavu a spoločnosť, a časom možno aj viac. Mám vlastné zázemie a neobmedzenú vášeň pre nové možnosti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 297 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania