amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Bratislava BA

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Bratislave, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Radomir9 M 25 rokov
Muž 25 rokov Bratislava
Hľadám stretnutie s človekom, bývam sám, nemám žiadne zvieratko Dúfam, že niekoho stretnem, vždy mám voľno a bývam sama v byte, najradšej pozerám filmy
Shirinn Ž 49 rokov
Hľadám sprazdnenú dušu, parťáka a kamoša na turistiku, na bicykel, na prechádzky, na huby, na lyžovačku... a všetko iné, čo nám bude obom príjemné.
Mám hobby je príroda, zvieratá, záhrada, šport..
Evadis M 55 rokov
Hľadám niekoho na spoločné trávenie času, kamarátstvo a čas ukáže čo sa z toho vyvinie. Som flexibilný, prispôsobivý a nič neznásilnujem. Pracujem a voľný čas trávim najmä v prírode, v meste atď. Voľnočasové aktivity mením podľa chuti a časového priestoru. Domáceho miláčika momentálne nemám.
Kubaaaa M 24 rokov
Muž 24 rokov Bratislava
Ahoj, jmenuji se Kuba a je mi 21 let. Nejsem z Bratislavy, žiju v Praze. Rád bych tu našel někoho normálního na chatování a pokec. Do budoucna tomu nechávám volný průběh. Jsem komunikativní a milý. Mezi mé zájmy patří poslech hudby a procházky
Sandra124 Ž 33 rokov
Hladam partala na zivot. S niekym, s kym prezijem vsetky problemy. S niekym, s kym sa budem radovat, ale aj plakat. Niekoho, koho podporim v tazkych situaciach. Niekoho, kto aj mna podrzi.
Janka132 Ž 33 rokov
Som milá, priateľská, pozitívne naladená baba, ktorá hľadá fajn parťáka do života :) Fajn - rozumej priateľský, vtipný a rovnako pozitívne naladený ako ja :)
Vladko999 M 25 rokov
Muž 25 rokov Bratislava
Mám rád golf, cestovanie, varenie, bicykel, filmy a prechádzky
Nemám rád neúprimnosť a neprirodzenosť

Píšem básne a viem fakt dobre variť! Humor je môj love language, a osobné stretnutie nenahradí ani rok písania si. Kamoši tvrdia, že som celkom vtipný 🤷🏼‍♂️ Ak náhodou hráš golf, je dosť možné, že sa do teba zamilujem 😁

Hľadám milé, dobré dievča :)
Sachista1 M 41 rokov
Aktívny, veselý a veľmi zhovorčivý :) pravidelne cvičím, často chodievam na turistiku a na dlhšie prechádzky, občas si zaplávam, rád sa vzdelávam a niekedy tvorím vlastné diela. A príležitostne si zahrám šach. Trochu tiež čítam.
Mám rád zvieratá, v minulosti som mal psov.

Som otvorený možnosti spoznať vhodnú osobu pre spoločný život, ale inak ma potešia aj nové kamarátstva. Nepotrebujem veľkú spoločnosť, no nevyhovuje mi ani byť sám, preto som tiež tu, keďže človek je tvor spoločenský :)
Samozrejme nehľadám virtuálne vzťahy, očakávam, že po krátkom písaní sa stretneme, inak to tu nemá zmysel.

Na kamarátstvo je potrebné, aby sme si aspoň trochu rozumeli a mali podobnú predstavu o spoločnom trávení času. Na spoločný život bude potrebná o niečo väčšia zhoda. Hľadám nefajčiarku, ideálne ak rovnako ako ja nepije alkohol, ja sa alkoholu nikdy ani nedotknem, takže určite nie niekto, kto "príležitostne" pravidelne pije. Mala by mať veľa energie a uprednostňovať aktívny životný štýl. Skoro každý deň dvíham doma činky, som zvyknutý na fyzickú námahu, nevysedávam v podnikoch a nebudem sedieť na gauči pri televízore, takže ideálne ženu v kondícií, ktorá by možno aj rada chodila s partnerom behať. Čiže po skúsenostiach s rôznymi typmi žien s rôznym životným štýlom môžem povedať, že by sa ku mne hodila štíhla žena. S obéznymi ľuďmi máme toho mnoho odlišného.
Nemám tetovania ani piercingy, to isté očakávam od partnerky. Hodí sa ku mne slušná tradičná konzervatívna žena, inteligentná, vzdelaná, s rozhľadom.
Zdá sa to byť mnoho podmienok, no netreba sa obávať, myslím, že o nič nejde, jednoducho sa trochu pozhovárame a uvidíme, či nájdeme ľahko spoločnú reč, či si sadneme humorom, či budeme mať rovnakú predstavu o budúcnosti a pokiaľ nie, nič sa nedeje, určite to bude príjemne strávený čas :)
DIETALETA Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Bratislava
..vážení 🫶 "adepti na lásku"🫶.... som do voza aj do koča.🫵.. zo športu klasika.😉. otvorená všetkému - keď aj Ty.👍. milujem 🌞.. ŽIVOT.. 🍀🐞☘️.. túžim a chcem ĺúbiť ❤️ a byť ĺúbená❤️/bez fotky🫡/
Destiny2605 M 44 rokov
Niekoho zaujímavého, zaujímavého pre mňa…
Športovo založený, pracujúci ako manažér v jednej obchodnej spoločnosti.
Žena by mala byt spoločenská, inteligentná, verná, vášnivá, usmiata, komunikatívna, empatická… chcem tak veľa? 😉
Mia2024 Ž 67 rokov
Pracujúca, aktívna, brunetka, športový typ, hľadá mladšieho kamaráta na spoločné trávenie voľného času pri vode, slnku, v lese, v snehu a všade kde nám spolu bude dobre.
strelez M 40 rokov
Muž 40 rokov Bratislava
Ahojte všetci. Volám sa Andrey, nedávno som sa sem presťahoval. Som už dlho rozvedený a neexistuje žiadna dáma môjho srdca. Chcem si nájsť novú lásku, alebo aspoň spoločníka na zábavu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20 40 60 80 100 120 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania