amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Bratislava BA

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Bratislave, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaSlovenskoBratislava

Strapatix M 36 rokov
Som taký, ako si vyžaduje situácia.
Pracujem ako kuriér a voľný čas trávim podľa toho koľko ho je.
Rád sa spoznám s dievčaťom alebo ženou ktorá má v hlave poriadok a vie čo chce.
jaropetr M 67 rokov
rad spoznam prijemnu zenu na volne chvile, medzi moje zaluby patri priroda, plavba po dunaji a ine.Neviem sa moc rozpisovat, ale osobne som vyrecny. Byvam v Bratislave, Petrzalke, som rodeny petrzalcan.dakujem
Saracht Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Bratislava
Som veselá a otvorená žena so zmyslom pre humor, rada cestujem a spoznávam nové veci. Mám rada prírodu, zvieratá, zbožňujem divadlo, kino, šport i leňošenie s knihou v ruke pri krbe. Milujem svoje deti a nášho psa. Myslím si, že základom kvalitného vzťahu je úprimnosť a vzájomná dôvera. Preto hľadám svoju spriaznenú dušu, pri ktorej budem sama sebou a spolu budeme šťastní.
Ben59 M 59 rokov
Život donáša zmeny, či to chceme alebo nie. Zmenám sa neoplatí urputne brániť. Karmu možno o niečo vylepšiť, a o to ide, ale sotva zvrátiť. Čo sme boli, možno ešte pred nedávnom, už podlieha zmene. Preto aj sebaprezentácia každého je limitovaná kto bol, resp, kým bol a kým chcel byť, nakoľko sa mu to naplnilo, kto dnes je, ako sa vníma. Hlavná os Života, ak vedie s ustáleniu pokoja duše ako sysntézy (individuálneho) Poznania a (vyváženej) Reflexie so Svetom, tak žiť za to stálo, nebolo to márne. Čas, ktorý zostal, by bolo dobré vhodne a užitočne využiť.

Som bývalý športovec (kedysi dosť univerzálny), ktorý sa ešte rád hýbe na fotbale s priateľmi, občas precvičí ázijskú zdravotnú gymnastiku (prvky Taj Chi, Chi Gong, Okinawa Te a iné), občas ma presvedčia priatelia na studenú vodu, thermál, príležitostne bicykel, ale už sa mi samému akosi prestalo chcieť (zrejme už spätne pôsobí vlastné opotrebenie a sebainiciatíva klesá úmerne s vekom). To by aj mohlo stačiť.
AAA38 Ž 37 rokov
Na záľuby mi veľa času neostáva ☺️ som vesela povaha a rada sa smejem. Hľadám parťáka na písanie... Som úplne normálna baba, do koča,aj do voza. Som krásna,inteligentná,vtipná ale hlavne skromná 😂
Estiene M 27 rokov
Muž 27 rokov Bratislava
Moje záľuby su športovanie, cestovanie jazdenie na motorke. Dovolenky rád trávim v Taliansku pri mori.

Pracujem ako profesionálny vodič

Mam psa

Sám neviem s akou osobou by som sa rád zoznámil

2roky
tanyja27 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Bratislava
Hľadám partnera so vzťahom k prírode, k rekreačnému šporu, k cestovanie na pokojný život. Rada bicyklujem, jazdím na koni a učím sa španielčinu. Ak máš podobné záľuby, ozvi sa.
Stano44 M 51 rokov
Mám rád psíkov voľný čas trávim podľa možnosti Pracujem ako vodič a rád by som spoznal ženu ktorej vadí samota.Mam jednu dcéru ktorá žije s priateľom takže už má svoj život.
Kuko59 M 61 rokov
Hladam to co nemam, blízku osobu , s ktorou by som mohol vykonavat
vsetky cinnosti, ktore k zivotu nevyhnutne patria.
Zaluby su vsestranne, viac v osobnom kontakte, foto v pripade zaujmu poslem.
mila2020 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Bratislava
Hľadám priateľa, ktorý ma bude milovať a rešpektovať tak, ako som: slobodna a sebavedoma. Mám rada prírodu, kino, talianske jedlo, anglický humor, rakúske pivo. Moje motto: Je lepšie niečo urobiť a ľutovať, ako nerobiť to a ľutovať.
bratislava58 M 58 rokov
Som všestranný a praktický človek myslím. Som ako každý v podstate zrnko prachu v tomto vesmíre, len niekto si myslí že je viac.
Hľadám ženu vyrovnanú s minulosťou na vážne zoznámenie. Mám vlastné bývanie a prácu a viem čo chcem.
Hľadám normálne ženu so zdravým reálnym rozumom, sympatickú, rodinne založenú , ktorá má rada humor, spoločnosť a deti. Deti sú radosť ...myslím vnúčatá .Ak ich má je to pekné. Každý by mal vedieť čo chce a a myslieť koľko má rokov...ak niečo chcem, samozrejme pre to niečo musí spraviť ..tak som tu preto.
Byť sám je ťažké a každý niečo hľadá ako aj ja...
gyorgy52 M 68 rokov
Muž 68 rokov Bratislava
Moje záľuby: príroda, hudba
Najradšej som doma.
Som pracujúci dôchodca.
Domáce zvieratá nemám.
Deti nežijú so mnou, sú dospelé žijú samostatne. Minulosť mám vysporiadanú!
Nemám rád dlhé vypisovanie, vytvára úplne iný obraz než je skutočnosť. Preferujem stretnutie čo najskôr. Základom zoznamovania je vzájomná sympatia.
Hľadám priateľku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20 40 60 80 100 120 140 142 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania