amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Modra

Ste v Modre a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaModra

Vojtech1976 M 47 rokov
Muž 47 rokov Modra
Som obyčajný chlap, ktorý hľadá obyčajnú ženu. Nie som žiadny športovec. Ak si nájdem čas, keďže okolo domu na dedine je stále čo robiť, tak zájdem na ryby, keďže do lesa nemám s kým.
RomiRS M 48 rokov
Muž 48 rokov Modra
Nechám sa prekvapiť, ci sa niečo dá nájsť tuna. Mam psa, mini Yorkshire, minulosť mám vysporiadanú, som nefajčiar. Pracujem aka vodič autobusu v Nemecku kde aj bývam. Voľný čas trávim pri mori zo svojim psom
LadyDajana Ž 62 rokov
Hľadám inteligentného, nezadaného partnera, s vysporiadanou minulosťou, finančne zabezpečeného. Nehľadám flirt, ale muža so životným elánom na trvalý vzťah, na spoločné chvíle života. Veľmi sa teším na tvoju spoločnosť.
Dansul001 M 56 rokov
Nazdar baby, hľadám si veselú známosť. Do vzťahu prinesiem seba, humor, zábavu a tak ďalej. Pracujem, ale teraz v lete sa mi moc nechce. Voľný čas trávim ako sa mi zachce. Minulosť mám fakt pestrú. A rád sa sánkujem
Maco1986 M 37 rokov
Muž 37 rokov Modra
Ahojte, hľadám milujucu ženu. Pracujem, nepijem, občas príležitostné, ale fajčím. Rád byciklujem a chytám ryby. Zvieracích miláčik mám v obľube. Sme v rozvodovom konaní.
Joshuaaa2 M 23 rokov
Hladam peknu uletenu babu. Na kratke chvile a casom mozno viac. Nechame to na cas. Hravam sem tam futbal. A mam rad umenie a hudbu. Nemam ziadne zviera. OZVI SA😉
Greenwood M 40 rokov
Hľadám ženu na občasné stretnutie z okolia Modry. Nehľadám vážnu známosť. Moc tu tomu nedôverujem, ale skúsim to aj týmto spôsobom. Mam rád prírodu a zvieratá.
Juro999 M 39 rokov
Ahoj hľadám ženu ktorá je seriózna úprimná a vie byť aj verná. Musí mať rada psov a nebude sa vyhýbať udržiavaniu poriadku v damacnosti 😂😂 . V žiadnom prípade nehladam žiadnu plastikovu furiu je to odporné 😉
WuJane Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Modra
Hladám dospelého muža, s ktorým by som trávila bláznivé volné chvíle napríklad v prírode. Do podnikov nechodím a nejsom ani nákupná maniačka. Obchodným centrám neholdujem. Som sama sebou a hovorím pravdu aj ked sa to ludom nepáči. Preto trávim svoj čas sama. Milujem rastliny a je to zároveň aj moja práca. Rada varím a pečiem koláče- hlavne pre Niekoho. Mám velmi málo času, preto si Svoj čas vážim. Uprednostňujem nočný život. Povahu mám vášnivú. Rada robím radosť človeku, na ktorom mi záleží. Robila som vrcholový šport. Neznesiem ludskú naivitu a ani hlúposť. Mám rada svoj pokoj.
A som v znamení Barana.
Sultan7 M 39 rokov
Muž 39 rokov Modra
Hľadám ženu na važny sťah. Som úprimný a laskavý pracujúci. Pracujem v obchode. Vo voľnom čase sa rad chodím na výlety bicyklujem rad si pozriem dobrý film rad chodím na kúpaliska. A veľmi rád som zo svojimi psami.
Marion123 M 63 rokov
Muž 63 rokov Modra
Hľadám spriaznenú dušu, do každého času na trávenie voľných chvíľ
Pracujem v školstve ako technický pracovnik
Knihy, filmy, rybarstvo
Minulosť vysporiadana
Rasto14 M 45 rokov
Muž 45 rokov Modra
Hľadám vážny vzťah. Starám sa o 3 deti a som rozvedený. Pracujem ako živnostnik.

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania