amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Modra

Ste v Modre a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaModra

Dansul1 M 55 rokov
Hľadám si veselú známosť na veci príjemné aj nepríjemné. Do vzťahu prinesiem dobrú náladu a pohodu. Pracujem o stošesť a niekedy len o stopäť. Voľný čas trávim ako sa mi zachce. A minulosť mám fakt pestrú.
aktak1791977 Ž 45 rokov
muža čo má pochopenie lásku slušnosť humor
ponúkam toto isté pre neho
pracujem
mám minulosť vysporiadanú
príroda záhradka rúže turistika šport rada počúvam hudbu
mám psíka
Joshuaaa2 M 22 rokov
Hladam peknu uletenu babu. Na kratke chvile a casom mozno viac. Nechame to na cas. Hravam sem tam futbal. A mam rad umenie a hudbu. Nemam ziadne zviera. OZVI SA😉
Pato2023 M 30 rokov
Muž 30 rokov Modra
Hľadam niekoho pre spoločné chvíle.
Pracujem ako živnostník pre jednu stavebnú spoločnosť.
Keď nepracujem tak relaxujem okolo svojho domu.
A už neviem čo napisať?
Greenwood M 40 rokov
Hľadám ženu na občasné stretnutie z okolia Modry. Nehľadám vážnu známosť. Moc tu tomu nedôverujem, ale skúsim to aj týmto spôsobom. Mam rád prírodu a zvieratá.
Juro999 M 38 rokov
Ahoj hľadám ženu ktorá je seriózna úprimná a vie byť aj verná. Musí mať rada psov a nebude sa vyhýbať udržiavaniu poriadku v damacnosti 😂😂 . V žiadnom prípade nehladam žiadnu plastikovu furiu je to odporné 😉
Samaritanko3 M 76 rokov
Priatelstvo, neskoršie viac. Úprimnosť, nehu. Som dôchodca, vdovec. Vinohradníctvo a výroba vína. Mám dvoch psíkov labradorov a kocúrika Miška. Deti už majú vlastné rodiny. Žijem sám a tá samota je veľmi krutá. Volám sa Dušan, Fero.
WuJane Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Modra
Hladám dospelého muža, s ktorým by som trávila bláznivé volné chvíle napríklad v prírode. Do podnikov nechodím a nejsom ani nákupná maniačka. Obchodným centrám neholdujem. Som sama sebou a hovorím pravdu aj ked sa to ludom nepáči. Preto trávim svoj čas sama. Milujem rastliny a je to zároveň aj moja práca. Rada varím a pečiem koláče- hlavne pre Niekoho. Mám velmi málo času, preto si Svoj čas vážim. Uprednostňujem nočný život. Povahu mám vášnivú. Rada robím radosť človeku, na ktorom mi záleží. Robila som vrcholový šport. Neznesiem ludskú naivitu a ani hlúposť. Mám rada svoj pokoj.
A som v znamení Barana.
Sultan7 M 38 rokov
Muž 38 rokov Modra
Hľadám ženu na važny sťah. Som úprimný a laskavý pracujúci. Pracujem v obchode. Vo voľnom čase sa rad chodím na výlety bicyklujem rad si pozriem dobrý film rad chodím na kúpaliska. A veľmi rád som zo svojimi psami.
Marion123 M 62 rokov
Muž 62 rokov Modra
Hľadám spriaznenú dušu, do každého času na trávenie voľných chvíľ
Pracujem v školstve ako technický pracovnik
Knihy, filmy, rybarstvo
Minulosť vysporiadana
Rasto14 M 44 rokov
Muž 44 rokov Modra
Hľadám vážny vzťah. Starám sa o 3 deti a som rozvedený. Pracujem ako živnostnik.
Bundas58 M 64 rokov
Muž 64 rokov Modra
Hladam vdovu alebo rozvedenu, mozu byt aj deti. Ja som pracujuci a rozvedeny muz na dochodku. Rad robim okolo domu. Domace prace mi nerobia problem. Medzi moje hobby patri starostlivost o zahradu.

1 2 3 4 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania