amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Bratislava BA

Kresťania a veriaci v Bratislave majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Evulik1982 Ž 58 rokov
Hľadám milého, úprimného človeka na kávu, pokec, časom možno viac. Hlavne veselého, aby sme sa spolu smiali, aby vedel počúvať, poradiť a tak. Keď sa taký nájde, nech sa ozve.
Stan0 M 25 rokov
Muž 25 rokov Bratislava
Som mladý chalan, ktorý si hľadá niekoho na spoločné chvíle, spoznať nových ľudí, nové zážitky a vidieť kam ma to zavedie. Ako sa hovorí ,,Na konci dňa,, ale sa hlavne snažím si najsť niekoho, na koho sa budem môcť spoľahnúť a spoločne si budeme pomáhať a spríjemňovať život.

Som extrovert, aj introvert, čiže si vychutnávam a užívam väčšinu veci v živote. Som človek, ktorý je flexibilný a prispôsobivý, ale s nejaký zásadami, samozrejme ak je dôvera a rešpekt z oboch strán, veľa veci sa dá dosiahnúť. Niekedy komplikovaná a niekedy jednoduchá duša, čo sa snaží, aby všetko fungovalo.

Pracujem, ale je možnosť, že možno v budúcnosti začnem študovať vysokú, ale to je zložitá otázka do budúcna ešte.

Nemám žiadneho maznáčika. Milujem psov. Čas trávim podľa situácie, či už cestovaním alebo prechádzkami, či niekde v pohodlí domova zavretý. Čiže mi vyhovuje viacero situácií podľa človeka s ktorým som, hlavne aby nám bolo spolu dobre.
Stvorlistok777 Ž 57 rokov
Ahoj, hľadám priateľa, partnera primeraného veku. Mal by byť láskavý, milý, pracovitý, pravdovravný, ponúkam to isté. Ostatné si popíšeme alebo porozprávame.🤗
Jaja32 Ž 57 rokov
Hľadám partnera pre voľné chvíle. Mám rada ľahkú turistiku, zbieranie húb a plávanie. Rada chodím do kina. Zo zvierat mám najradšej mačiatka, ale zatiaľ žiadne nemám. Mám VŠ vzdelanie, ale partner nemusí mať VŠ.
Beznymuz M 51 rokov
Hľadám dámu na spríjemnenie bežných sivých dní, hľadám parťačku, s ktorou si navzájom skrášlime život :-) Som VŠ so zmyslom pre humor a tak dúfam, že sa spolu aj veľa nasmejeme :-)
Emu222 M 48 rokov
Ženu na vzťah, takú, ktorá vie, čo už chce, nehľadám žiadny flirt alebo ženu na jednu noc....
Bývam sám, pracujem. Mam rad prírodu, hory, more, posedenie pri káve s priateľmi, víkendové pobyty a veľa ďalšieho
Usmev777 M 57 rokov
Rád by som si našiel sympatickú priateľku, ktorá by rada našla oporu, dôveru a snáď časom aj hodnotného partnera do života.
Hľadám veselosť, lebo veselosť mám rád, ale aj zodpovednosť a úprimnosť.
Záujmy.... príroda, ľahká turistika, prechádzky, kino, plávanie.
AlexAlaska M 37 rokov
Muž 37 rokov Bratislava
Som Ukrajinec, žijem v Bratislave, pracujem v taxíku a transferoch v Európe. Rád cestujem autom. Cestovný ruch, hory. Tiež pracujem len na leto na Aljaške, pár mesiacov v roku.
Tomas1369 M 42 rokov
Ahoj, hľadám si priateľku. Rád sa budem o teba starať. Pracujem a rad športujem, hlavne bicykel a beh. Mam rad prírodu a prechádzky. Ozvi sa, ak som ta zaujal.
Supers M 38 rokov
Muž 38 rokov Bratislava
Ved sa spytaj, rad odpisem, ale v zasade ti ponukam / hladam zabavu, odreagovanie a priatelstvo. No mozeme si ist aj zasportovat, ci na drink. Som otvoreny moznostiam.
Peter1410 M 38 rokov
Muž 38 rokov Bratislava
Hladam moju druhu polovicku, ktora bude stat po mojom boku v dobrom, aj v zlom, tak, ako ja jej budem vždy oporou. Viac info? Ozvi sa mi a povieme si všetko o sebe.
19Stella Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Bratislava
Ahoj, hladám si seriózneho, zamestnaného, zodpovedného muža na vztah, nie na flirt. Som zamestnana, zodpovedna, slobodna matka. Volny čas rada travim, turistikou, prechadzkami, dobrou knihou ale tiež aj kulturne podujatia ako kino, divadlo. Mám rada zvieratá, ale zatiaľ nemám doma žiadne.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 297 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania