amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Pezinok PK

Ste v Pezinku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPezinok

hladamsk123 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Pezinok
Hladam muza 40-49r., vyrovnaneho s minostou a blastnymi emociami, suceho na vytvorenie stabilneho vztahu, idealne rozvedeny/vdovec so starsimi detmi. Vie co od zivota chce, vie sa rozhodovata vie prevziat za to zodpovednost.
Som vzdelana, empaticka, vesela a hlbava mama 2 deti.
Cudus242 M 55 rokov
Muž 55 rokov Pezinok
Rad sa zoznamim s vysporiadanou zenou, ktora vie, co chce. Milujem komunikaciu, kavu, sport...
Vo volnom case rad zajdem za kulturou, rad spoznavam cudzie krajiny i krasy Slovenska
patrick88 M 48 rokov
Muž 48 rokov Pezinok
Čau mam 48 rokov ale stale mlady hladam ženu som sklamany z lasky ale stale dufam že sa nejaka najde mam rad ten pocit ked je človek zalubeny. Som pracovity som zatial ženaty ale nežijeme spolu. Neviem čo mam dalej pisat prvy krat som sa prihlasil na takuto stranku. Nemam čas ani chut behat po podnikoch a nahanat ženy. Chcem proste najst spriaznenu dušu a časom aj viac. Vodičak nemam. Viem dať tolko lasky kolko unesieš za tvrdou škrupinou sa skryva srdce ktore tuži milovať.
patrikklamo M 50 rokov
Muž 50 rokov Pezinok
Hľadám príjemnú spoločnosť na volnocasove aktivity a chvíle záľubu fitko bajk turistika v zime lyze bežky skialp dobrý film a príjemné posedenie s priateľmi
Dansul01 M 54 rokov
Hľadám veselú známosť
Do vzťahu prinesiem dobrú náladu
Pracujem o stošesť (ako kedy)
Voľný čas trávim aktívnym aj pasívnym relaxom
Minulosť mám fakt pestrú
Stabilita5 Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Pezinok
Hľadám sympatického slobodného muža, dôchodcu, ktorý má zmysel pre prírodu, pasívny sport, najmä volejbal, plávanie, prechádzky, cestovanie.
Som vdova dôchodkyňa a rada by som toto s niekým zdielala.
nezmar173 M 42 rokov
Hľadám známosť na trvalý vzťah. Mam rad zvieratá pracujem samota je zla viac informácií v správe. Volneho času mám málo ale keď už tak rad si zahrám pingpong
krtko60 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Pezinok
Samota je zlá, žiješ niekde sympatický, charakterný muž,nie si alkoholik, ktorý by sa dal ešte na kľudný spoločný život so mnou,vedel by sa tešiť z obyčajných vecí na dôchodku Mám rada prechádzky v prírode, občas bicykel, hudbu , dobrá kniha, film , krížovky.Som nekonfliktnej povahy, mám rada úprimných , spontánnych ľudí , neznesiem faloš a nadradenosť. Vo vzťahu si vážim hodnoty ako je dobro, láska, vernosť.
Zatiaľ, len toľko o mne ostatné najradšej pri osobnom stretnutí (bratislavský kraj) , ktoré napovie viac ako nejaké foto a nekonečné vypisovanie.
Laura152 Ž 44 rokov
Hľadám veselého, samostatného, aktívneho, športovo založeného partnera/beh, bicykel, turistika/, ktory ma rad prirodu, pozitivny vztah k detom, nefajčiar, nealkoholik s vlastným bývaním. Preferujem rovnako vysokých alebo vyšších mužov. Moje zaujmy... kino, umenie, šport, knihy, dokumenty, priroda
senkvicar M 46 rokov
Muž 46 rokov Pezinok
hľadám ženu na vážny vzťah nie na flirt. svoj voľný čas trávim relaxom. minulosť mám vysporiadanú. rád mám zvieratá a moja práca ma napĺňa a baví. verím že Ťa stretnem.
0srdce0 Ž 41 rokov
Ahoj, pár riadkami napísať koho hľadám? Hlavne muža s dobrým srdcom, ktorý vie lásku dať a nielen brať, ktorý vie, čo chce a nie je arogantný a sebecký. Mám rada prírodu a prechádzky v nej. Rada spoznávam nové miesta, ale tiež sa rada vrátim aj na miesta, kde sa mi páči a kde bolo dobre.
Majco6919 M 35 rokov
Som pracujúci človek, dovolím si povedať celkom rozhľadený. Rád sa bicyklujem, čítam knihy, majstrujem a hlavne varím 🙂 Zvyšok doplním pri pokeci s príjemnou slečnou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania