amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Pezinok PK

Ste v Pezinku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPezinok

VD2109 Ž 70 rokov
Ak si sám a chceš to zmeniť, tak napíš ...
Rád cestuješ, športuješ a máš zmysel pre krásu, tak napíš ...
Debaty o politike a chorobe nemusíš, tak napíš ...
Máš zmysel pre humor, tak napíš ...
Si cca v mojom veku, tak napíš ...
Nadula111 Ž 48 rokov
Rada spoznám zrelého muža, ak hľadáš trvalé priateľstvo a časom vzťah rada ta spoznám. Ťažko nájsť v tomto svete, ale verím, ze tam niekde si a čakáš práve na mna😁
Martin369369369 M 44 rokov
Muž 44 rokov Pezinok
Motto: Carpe Diem a Ži a nechaj žiť. Vzájomný rešpekt. Milujem hudbu. Pracujem ako včelička. Voľný čas trávim čo najlepšie. Slobodný. Všetko vysporiadané. Nič nie je nemožné...
Duri1672 M 37 rokov
Muž 37 rokov Pezinok
Hľadám kamarátku na výlety, neskôr možno viac, ale na všetko je čas, jazdím na motorke, milujem prírodu, rád varím, mám vlastný byt a bývam sám :) minulosť mám vysporiadanú :)
DMJR Ž 48 rokov
Ahojte. Neviem, co tu mozem ocakavat, ale chcela by som spoznat mileho, komunikativneho muza. Na zaciato preferujem pismenka, aj z nich sa da co to vycitat o cloveku.
Krocan M 23 rokov
Hľadám dlhodobú známosť - dievča vo veku 20-25 rokov. Verím, že do vzťahu viem priniesť oddanosť, lásku, podporu a trochu humoru. Som študentom účtovníctva a v tomto odbore aj brigádujem. Voľný čas trávim svojim hobby - hraním a učením šachu, sledovaním YT videí na rôzne témy, s rodinou, priateľmi a zvieratami.
Masamdo M 54 rokov
Som jednoduchý človek a hľadám jednoduché dievča, štíhlu ženu, ktorej neprekáža veľký vekový rozdiel. Nemám záujem o úlet, flirt, ale o trvalý vzťah. Viac pri osobnom stretnutí.
Chellios M 33 rokov
Muž 33 rokov Pezinok
tak hľadám važnu známosť, som vyučený murár a pracujem ako vodič Vzv. Doma mám kocúra, čo mi píli nervy 🤣 ,volá sa Momo, čo sa tyka volneho času, som prispôsobivý 😉 a ak ťa zaujíma čokoľvek, sa opýtaj.
405 M 44 rokov
Muž 44 rokov Pezinok
Hľadám normálnu babu, ktorá bude mať čas na občasné prechádzky a výlety a ktorej nebude vadiť môj psík NO. Samozrejme pracujem vo výrobe a na smeny. Voľný čas sem tam trávim na motorke alebo na cvičení so psom. A vo vzťahu očakávam len príjemne strávené chvíle
Tomi1891 M 42 rokov
Muž 42 rokov Pezinok
Ahoj, hľadám fajn ženu na reálne zoznámenie.. Som vždy pozitívne naladený a myslím si, že úprimnosť, tolerancia a vzájomná dôvera sú veci bez ktorých žiadny vzťah nemôže fungovať..
Golix M 29 rokov
Muž 29 rokov Pezinok
Hľadám známosť na voľný čas a zábavu
do vzťahu prinesiem hlavne seba
študujem a pracujem
mám mačku, vo voľnom čase robím čo príde
áno, minulosť mám vysporiadanú
Lubo1983 M 40 rokov
Muž 40 rokov Pezinok
"...ako muža a ženu ich stvoril." (Genesis 1:27)
Hľadám veriace dievča, ktoré číta bibliu a chce väčšiu rodinu.
zn. Poctivosť poteší.
---
"Potom ich Boh požehnal a riekol im: Ploďte a množte sa a naplňte zem; podmaňte si ju a panujte nad morskými rybami, nad nebeským vtáctvom a nad každým živočíchom, čo sa hýbe na zemi!" (Genesis 1:28)

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania