amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Pezinok PK

Ste v Pezinku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPezinok

Haluzzz M 41 rokov
Muž 41 rokov Pezinok
Hľadám vážnu známosť. som už asi cca 10 rokov úplne sam a rad by som to zmenil. Pracujem vo firme ktorá požičiava stavebné stroje a som mechanik a zástupca vedúceho. vo volnom čase opravujem svoje autá a tunningujem BMW a mam na plane opraviť Kawasaky 700, a po večeroch pracujem na projektoch z 3D tiskarnou, a elektrotechnických projektoch ako alternatívna energia. zvieratka mam rybičky a tri tarantule. som rozvedený asi už 14rokov...
Ana01 Ž 38 rokov
Ahoj, som zdravotná sestra a kedže moja práca je náročná snažím sa všetok voľný čas venovať aktivitám-beh, cyklo, bežky, plávanie a dlhé prechádzaky lesom. Mám rada zvieratá. Dospelá dcéra študuje v zahraničí a preto bývam často sama.
Huron11 M 25 rokov
Muž 25 rokov Pezinok
Hľadám kamošku alebo priateľku na trávenie spoločných večerov, rande.
Variť a postarať sa o ženu viem a rád sa ešte vo svojich chybách zlepším.
marika124 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Pezinok
Mam vztah k literature ( proza, poezia ), k divadlu, pacia sa mi obrazy impresionistov. Rada pocuvam kvalitnu hudbu, cestujem, plavam, beham. Minulost mam vysporiadanu.
Ak sa zoznamim s mudrym a zodpovednym muzom, potesim sa:-)
Vo dvojici je svet farebnejsi. :-)
Robi22 M 44 rokov
Hľadám vážnu znamost, slobodnú ženu, bezdetnu, jednoduchu, vernú, oddanu, úprimnú, takú čo má vysporiadanú minulost a nie je prehnané feministicka, uzkoprsa, a má rada pravidlá a poriadok.
Ema333 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Pezinok
Hladam mileho , veseleho, inteligentneho , pracoviteho nefajciara na spolocnu cestu zivotom. Hladam uprimnost , doveru , rešpekt a uctu jeden voci druhemu.
stevee444 M 58 rokov
Muž 58 rokov Pezinok
Rád sa zoznámim s priateľkou všestranných záujmov. Som dlhšie rozvedený, bez detí, stredoškolák, športujem, bývam sám, rád pracujem okolo domu, záhrady, venujem sa psovi, jazdím autom - Śtefan.
Kuk50 Ž 50 rokov
Hľadám vážnu známosť. Mam bytového psa. Pracujem, rada mam túry v prírode, kino divadlo, byciklovanie, knihy. Deti nemám. Hľadám svoje druhé ja pre život vo dvojici
Noris23 M 21 rokov
Ahojte rád by som sa zoznámil s nejakou normálnou babou ktorá nehľadá prioritne materiálne veci a iné nezmysli ktoré aspoň podľa mňa nie sú až tak dôležité. Rád chodím do prírody, rád varím milujem prírodu, hudbu. Preferujem prítomnosť milých a dobrých ľudí s ktorými sa viem porozprávať o hocičom.
jojko13 M 54 rokov
Muž 54 rokov Pezinok
Hladam si milu a pohodovu priatelku na travenie spolocnych chvil. Niekoho kto ma rad zahradku, kino a dobre jedlo. Velmi si potrpim na dovere a vzajomnom respekte.
chameleooon1980 Ž 40 rokov
Som obyčajná žena, ktorej chýba občasné objatie... stále dúfam a možno aj verím, že neostanem už navždy sama, aj keď to nie je občas na škodu... čo má prísť,príde... čo sa má stať,sa stane...
Poko9 M 38 rokov
Muž 38 rokov Pezinok
Hladam uprimne, vesele dievca. Viem priniest do vztahu pokoj. Pracujem v gastronomii. Volny cas travim plavanim, bicyklovanym a turstika. Zvieracieho milacika nemam. Mam vysporiadanu minulost.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania