amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 80 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Ina198 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Bratislava
Hľadám kamaráta časom možno aj viac. Mam dvoch psíkov yorkov. minulost mám vysporiadanu. Pracujem v zdravotníctve. Mam dve dospelé deti, ktoré nežijú už so mnou.
joba56 M 68 rokov
Muž 68 rokov Bratislava
Rád spoznám dámu, ktorá hľadá priateľa vzťah. Som úprimný, milý muž z Ba, podnikám. Mám veľa záľub. Minulosť mám vysporiadanú. Vek a krása tela su nepodstatné, dôležité sú iné hodnoty.
Mirkoj M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
Ahoj, rad sa zoznamim s milou a sympatickou zenou na pekne spoznavanie sa a po case krasny plnohodnotny trvaly vztah zalozeny na laske a porozumeni.. Hladam si milu polovicku na spolocnu cestu zivotom.. Som mily sympatak, ktory ma rad prirodu prechacky, vylety, rozny sport ..
STALKERWEST M 35 rokov
Muž 35 rokov Bratislava
Hľadám ženu, ktorá nestratila svoju ženskosť. Pekne vyzerá, stará sa o seba, slušne sa správa. Aby bola dobrou mamou pre budúcich deti, lebo už jé ná to čas. Má múdrosť, v konfliktoch vie sa spokojným rozprávaním dohodnúť. Lebo niekedy aj bozk jé lepší argument ako výkriky.

Pracujem v práci, akú mám rád. Zo zvierat mám rybky.
Ricsi85 M 38 rokov
Muž 38 rokov Bratislava
I'm looking for a nice, smart and beautiful girl with whom I can share the joys of life. I am Hungarian, I speak English well, I know a little German. I usually go to Bratislava❤️, but I'm also in Budapest a lot.❤️
vivax Ž 62 rokov
Som taká aká som.. normálna žena ( no to si asi myslíme všetci o sebe :)) Začínam si zvykať na samotu a to asi nie je dobré. Nájsť osôbku ( normálneho muža :)), s ktorým by som si rozumela, a ktorý by rozumel mne a mojej havine by bolo veľmi príjemné.
Vladimir555 M 42 rokov
Rad sa zoznamim s milou zienkou zo zapneho Slovenska. Ak mas dieta alebo po nom tuzis, budes pre mna pritazlivejsia. Hladam zenu na cely zivot. Nemusis vediet varit ani vela cestovat. Hlavne si musime rozumiet.
zasnena24 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Bratislava
Som dobrodružná duša a veľmi rada spoznávam nové miesta a činnosti. Svoj voľný čas trávim športovými aktivitkami, ale aj rada posedkávam na kávičke. Hľadám niekoho, s kým budem môcť zdieľať voľný čas v spoločných aktivitách. Neponúkam a neočakávam veľa- len príjemnú spoločnosť.
Majuska1958 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Bratislava
Dobrý deň,
hľadám si partnera na spoločné trávenie voľného času. Rada sa smejem a vážim si dobrých ľudí. Som zamestnaná, minulosť mám vysporiadanu.
Prosím len seriózne ponuky. Preferujem osobne zoznámenie pred dopisovanim.
Ďakujem.
RolandM M 50 rokov
Najprv popísať, potom zavolať, potom stretnuť.
Môže byť aj v inom poradí.
Hľadám ženu, na ktorú sa budem tešiť nie len večer.
Žijem trvalo v ČR. Ale Slovensko milujem.
chalani8 M 50 rokov
Som z Bratislavy hľadám úprimnú veselu ženu ktorá má bude brať takého aký som. Som trochu bláznivý ale úprimny a verný. Ak sa tu nájde taká žena tu tak neváhajte písať alebo poslať kontakt ozvem sa.
R0lland M 60 rokov
Muž z Bratislavy málo športovy typ hľadá ženu z blízkeho okolia starého mesta na kamarátsky po čase aj trvaly vzťah.
Zaujala by ma žena zhruba rovnakého veku ktorá má rada prírodu, rada chodí na huby a dokáže byť príjemná spoločníčka pri rodinnom krbe.

1 20 40 60 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 100 120 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania