amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Bratislava BA

Máte záujem o zoznámenie v Bratislave? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Honza19 M 54 rokov
Muž 54 rokov Bratislava
Hľadám príjemnú žienku na spoločné trávenie voľného času, fajčenie nie je prekážkou, mám rád prírodu a potulky lesom, žijem sám, som slobodný, bezdetny.
Lubos911 M 54 rokov
Muž 54 rokov Bratislava
Som vysluhovy dochodca, ktory aktivne pracuje. Rad by som spoznal niekoho, s kym mozem posediet pri kave, ist do kina alebo divadla, vecer sa poprechadzat mestom, ci len tak lenosit pri telke a pukancoch. Rad cestujem, citam knihy, udrziavam sa v kondicii. S minulostou som vysporiadany. Mam jednu dospelu dceru, ktora uz zije s priatelom. Vo dvojici sa volny cas a vecer travi vzdy lepsie a prijemnejsie.
JaneCrow1717 Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Bratislava
- hľadám sympatického muža, ktorý si zakladá na dôvere, má zmysel pre humor, a je aktívny typ
- vo voľnom čase má baví: tanec, pilates, šach, hudba, dlhé prechádzky v meste aj v prírode
Mendez M 31 rokov
Muž 31 rokov Bratislava
Som fajn chalan, viem sa prispôsobiť, mám rád všetko, čo bude mať rada moja láska, keď si ju nájdem byvam so spolubývajúcim na ubytovni, ale není problém si vybavit byvanie, aby sme boli osamote, tak dievky píšte SLOBODNE!!!
NUMMER21 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Bratislava
Som pracujúca. Mám rada prírodu a som aktívna, preto hľadám parťáka do voza i do koča. Hlavne na bicykel, turistiku, lyže.... Nájde sa tu dobrý kamoš?
PetkoB M 52 rokov
Muž 52 rokov Bratislava
Minulosť mám vysporiadanu. Milujem zvieratá a prirodu. Poznávanie nového. Rád by som poznal milu dámu, čo by sme zistili časom, že sa k sebe hodíme po všetkých stránkach. ZMYŠLANIE, CÍTENIE, UCTA, DÔVERA...
Roni9999 M 34 rokov
Muž 34 rokov Bratislava
Som obyčajný muž, ktorý sa na nič nehrá. Nemám tehličky na bruchu a ani milóny na účte, ale za to mám veľa dobrých vlastností. Ak si podobná ako ja, tak si budeme určite rozumieť.
Nicol717 Ž 54 rokov
Aká som?To by mali posúdiť ini. Vraj pohodová, so zmyslom pre humor, priamočiara, zábavna. Oceňujem úctu, rešpekt, úprimnosť, zmysel pre humor, vyzretú osobnost, ysporiadanú minulosť. Blížke okolie.
Jan4241 M 60 rokov
Ženu na občasné nezáväzné stretnutia, spriaznienú ženu, som na dôchodku, turistika, plávanie, milujem more, mám vysporiadanú minulosť, bývam v Bratislave
Liliana777 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Bratislava
Niečo o sebe :)
Som normálna žena a hľadám normálneho muža. Vzťah založený na úcte a láske. Vzťah, kedy nebudeme menit jeden druhého, ale sa budeme navzájom prijímať a tesit sa spolu zo spolocnych chvil.
Vo vzťahu oceňujem humor a rešpekt.
Z voľného času sú to prechádzky hra na gitare, fotografovanie, výstavy cestovanie a spoznávanie nových miest.Som praktizujúca veriaca. Viera ma pre mňa dôležité miesto. Ak som ta zaujala napíš a uvidíme co prinesie čas :).
Z domacich milacikov mam rada psov.
Hladam niekoho do 60 rokov. Najlepsie Zapadne Slovensko.
Artur363 M 20 rokov
Muž 20 rokov Bratislava
Hľadám niekoho krátkodobo, nič vážne. Otvorená niečomu novému. Športujem stále, ale cez víkendy môžem piť. Bývam v Bratislave, nie v okolí. a čo ešte napísať ahoj
Jaro1122 M 42 rokov
Ahoj. Iba zistujem, ci sa tu da normalne sa porozpravat, zoznamit sa, mozno nejake rande. Ak mas zaujem, tak napis :) budem sa kazdopadne tesit. Prosim nepisat, ak chcete financne prispiet.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 20 40 60 80 100 120 137 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania